תוכן נמחק - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכן נמחק

AliceInChains

מהו המשחק הטוב ביותר מבין משחקי COD עד עכשיו לדעתכם (מדובר במשחקי המחשב)?  

456 הצבעות

1. 1. מהו המשחק הטוב ביותר מבין משחקי COD עד עכשיו לדעתכם (מדובר במשחקי המחשב)?

• Call of Duty+ההרחבה United Offensive
    • Call of Duty 2
    • Call of Duty 4: Modern Warfare
    • Call of Duty: World at War
    • Call of Duty: Modern Warfare 2

Recommended Posts

לצערי אני לא אחד השחקנים החזקים, והמפרט שלי יותר מתאים למוזאון (ענתיקה!) מלמשחקים מודרניים, אבל אני מ כ ו ר לcod4 !

יצא לי לשחק בmwf2 על מחשב חזק יחסית (של Tzuki) כמה שעות מתחות של מולטי... ללא ספק זה משחק חריף אבל 4 לדעתי מולטי יותר מוצלח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD4 NO DOUBT..

COD6 כל כך מצועצע, שפשוט כל הסקיל יצא ממנו(לא צריך להיות גאון גדול בשביל להשתמש בגלאי פעימות לב או בסמטקס).

לעומת זאת COD4 אולי לא כל כך עתידני, אבל זה נותן אפשרות לחקור את הסקיל שלך(QUAKE3, UT99, CS וכו')- הקהילה המקצועית נהנית ממנו יותר, והלא מקצועית? WHO CARES?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במולטי הכי אהבתי את COD2 ממש הייתי חורש עליו שעות מאוד נהנה בסינגל הכי אהבתי את 4 כאשר 6 היה מאוד נחמד אבל עלילה מונפצת לגמרי וממש קצרה ציפיתי לסיים אותו תוך 4-5 יציאות הבייתה מה שבפועל לקח לי חצי מזה ודי התאכזבתי

מ2,5 וגם קצת מ4 אני זוכר את הראבק שהיה בי ברגעים של המשחק שממש הרגשתי כאילו גורל העולם תלוי בי (מה שאח"כ גורם לך לרצות להשתגע במטווחים רק כדי לעשות את מה שעשית במשחק! :)) ההרגשה הזאת לא ממש הייתה לי ב6 כשהעלילה הייתה לי לא הגיונית ועד שכן נכנסתי אליה היא נגמרה - חבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...