השוואה בין כמה מכשירים, אשמח לעזרתכם - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין כמה מכשירים, אשמח לעזרתכם

dante123

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום

הלכתי לאורנג' ולסלקום ושתי החברות הביאו לי הצעות מחיר עם מכשירים שונים.

מכיוון ואני לא מבין במכשירים אני אשמח לחוות הדעת שלכם.

אורנג': 200 דקות ו100 סמסים למכשירים N85 ונוקיה 5800 ב99 שקלים (על החבילת גלישה אני לא משלם).

סלקום: 300 דקות ו150 סמסים, 100 MB הרשאת גלישה למכשירים סוני אריקסון W705, סמסונג 5603, ונוקיה 5630 ב137 שקלים.

יש לציין שהבחור בסלקום אמר לי שאני אצטרך להחליף מספר (אני עובר מטוקמן לקו ישיר) מה שנשמע לי ממש בולשיט, באורנג' אמרו ההפך כששאלתי.

חשוב לי , עדיפות לחיבור ישיר לאוזניה ולא לקנות מתאם בין האוזניות לחיבור שמע של הפלאפון (לפי מה שהבנתי ה5800 בא עם 8 ג'יגה נפח מובנה, שזה עוזר לי), WIFI, תלוי בהאם זה שווה ביחס לנקודות שאפשר להשיג בהן WIFI בארץ (אני מעוניין לגלוש אבל אני לא רוצה לשלם על הפורטל שלהם בשביל אינטרנט), זה לא חשוב לי, נוחות כללית היא חשובה, ומה שהכי חשוב מבחינתי זה עמידות המכשיר... הייתי עם מכשיר לא מתפקד במשך 3 שנים ואני בשלב זה אעדיף את מכשירי הבלוקים שהיו לפני 10 שנים מאשר הפלאפונים העדכניים שנהרסים אחרי נפילה אחת.

מחכה לדעות, תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהכי חשוב לי זה ככה:

1. עמידות

2. MP3

3. משחקים גם יכול להיות נחמד ביותר, אין לי בעיה בלהוריד מהאינטרנט.

4. WIFI (אולי יותר ממשחקים).

5. חיבור ישיר לאוזניות.

מי משניהם מספק את הדרישות יותר? או שמה הם בערך אותו דבר רק ממשק שונה?

בנוסף, אשמח לדעת אם החבילה יקרה\ זולה לדעתכם

עריכה: איך הולך המגע\ מקשים של שניהם? אני אישית מעדיף מקשים יותר מאשר מגע (יכול להיות כי אני לא רגיל למגע)...קל להתרגל לרק מסך מגע?

כמו כן אם יש לכם הצעות למכשירים שונים בחברות שונות אתם מוזמנים להציע. אני מעדיף להוציא כמה שפחות כסף ולכן מכשיר כמו האייפון (שלפי הבנתי הוא כרגע הכי מתקדם בישראל) לא בא בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמיד כלומר אם הוא נופל פעם-פעמיים, אני לא רוצה לקחת אותו ישר לתיקון...

תודה על העזרה חבר'ה, יש לכם מושג איפה אפשר ללכת ולבדוק את המכשירים עצמם? ממשק וכולי.

כידוע לי בכל הסניפים שיש בקניונים וכן הלאה אי אפשר, אולי אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*רשת ומסלול- אורנג (לא אוהב את , חרא תוכניות לדעתי ולא מתגמשים לטובת הצרכן ומנסים לדחוף ולפמפם יותר מדי בעת רכישות. גם אי אפשר "למרוח" אותם למה שאתה רוצה בסגנון השוק. [בדקת מה עם פלאפון? הרשת החדשה לגמרי הוציאה מהם את התדמית הישנה לדעתי]).

*מכשיר- לבחירתך, למרות שאני אעדיף ליום-יום N85 (שניהם בסדר, ה-5800 מעט "חולה" עם המגע שלו והייתרון שלו זה המקלדת המלאה והדפדפן "האמיתי" לעומת ב-N85 שהוא תותח במולטימדיה.)

*מבחינת עמידות- N85 (ככל שגודל המסך עולה כך הסכנה למכשיר ומספיק שיהיה "ניסוי הטוסט" והמכשיר יפול על הצד עם החמאה-מסך וקדימה לשירות תיקונים)

*מקום לבדיקת מכשירים? תן מיקום ונביא לך מקום של מרכז שירות גדול של אורנג'. (אם אתה מאזור הצפון-חיפה יש לך במרכז קניות טירה ליד קניון חיפה ואזור מת"מ)

בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה חברים.

אני מאזור הוד השרון כפ''ס (אפשר להגיע עד פתח תקווה אבל רצוי שלא)

אני מקווה לבדוק היום בצאת השבת ולקנות מכשיר.

בגלל זה אני רוצה לנסות את שני המכשירים באופן אישי.

ידוע לכם איפה יש מקום באזור הקרוב לפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...