רוצה להתחיל - שאלה לגבי ציוד - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להתחיל - שאלה לגבי ציוד

AgentZ

Recommended Posts

אהלן חברים ,

אחרי הסתכלות פסיבית על פרוייקטי של אחרים החלטתי להיות יותר אקטיבי ובגלל זה אני חושב על לקנות ציוד התחלתי.

אז מה אני צריך לקנות בתור התחלה ומאיפה (אזור ירושלים) ?

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתאים את הפתח במארזים זולים לספק שכל הקיר האחורי שלו הוא משושים אני עושה אם דיסק

דרמל זה צעצוע יקר ויתכן שלא תצתרך אותו לפרוייקטים שלך. תלוי אם אתה בקטע של פונקציונאלי פשוט או לעיצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לדרמל עדיף לך לקנות אחד מהחיקויים שעולים בערך שליש מהערך של דרמל מקורי הכי זול שמצעתי עד עכשיו: http://www.homecenter.co.il/142-he-p1897-v1898/HomeCenter.aspx

ב-180 שקל אבל שמעתי שאפשר להשיג WOLF גם בסביבות ה-140.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם ערכות באפילו יותר זול, אני נראה לי קניתי איזה חיקוי ב-120 שקל עם איזה 130 חלקים. הבעיה עם החיקויים היא שהדיסקיות זבל ובמיוחד נשברות מאוד מהר אם אין לך סבלנות יתרה וידיים סופר עדינות (הם גם נשחקות בקלות). לכן אני ממליץ שתקנה דיסקיות (אפשר אפילו מחוזקות) מקוריות דרמל שיחזיקו הרבה זמן והרבה יותר חזקות.

חוץ מזה גם מקדחה/ מברגה זה דבר יעיל במיוחד וזה יעזור לך במהלך העבודה.

גם מספרי פח עשויים להיות שימושיים.

אני ממליץ שתתכנן קודם על הנייר את הפרוייקט, תראה איזה כלים תזדקק להם בשביל לעשות פה חתך ופה חור ופה צבע וכאלה ובסוף תקנה, כי חבל שתקנה סתם כלים שאין לך צורך בהם ויתפסו סתם אבק..

ברוב הפרויקטים בין אם באמת לבין אם באתריי עולמיים (ביט-טק וכו') לרוב המודרים מצלמים גם את הכלים שבהם הישתמשו. לא תמיד תוכל למצוא את כל הכלים כי חלקם תעשייתים והם מה שנקרא- "מכונות כבדות".

בהצלחה בהתחלת הלוג! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון , תודה לכולם על ההצעות ...

כרגע אני לא מתכנן לעשות פרוייקט אלא ניסויים על מחשב ישן שיושב בלי שימוש אצלי בחדר , ואני יודע שבשבילם אני צריך מקדח ודרמל .

אגב , במקומות כמו ACE יהיה נייר שיוף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה אתם מבאסים אותו, הוא כבר אמר שאחרי שהוא צפה במספיק פרוייקטים של אנשים הוא גם רוצה לעשות.

הוא כבר החליט שהוא רוצה.

בכל מקרה השקעה של 150 זה לא סוף העולם, וזה עוד על משהו שלא מתכלה.

תמיד טוב שיש איזה דרמל בבית :P

תעשה לעצמך טובה ותקנה גם נשמית ושים משקפי מגן. חשוב מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...