המלצות משחקים למחשב ישן - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות משחקים למחשב ישן

imac

Recommended Posts

טוב... באופן כללי ההמלצה הכי טובה שלי למחשבים חלשים היא אימולטורים

אין דבר יותר מספק מאשר לחזור לנוסטלגיה ולמשחקים שגדלנו עליהם, בעיקר של קונסולות הSUPER וה-SEGA GENESIS

אני לא חושב שצריך להגזים.. אמנם מחשב ישן, אבל לא 2 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחום האסטרטגיה יש את starcraft הראשון וred alert 2 שתיהם גם עם הרחבות מצוינות שיכולים לזלול את הזמן כמו כלום.

אני ממליץ גם על משחק freeware קטן וחמוד בשם within a deep forest.יותר קרוב להרפתקה או פאזל אבל ממש חמוד.

באותה קטגוריה יש גם את world of goo המצויין.(רק שעולה כסף)

עם קווסטים מעניינים אותך אז כל פרק בסדרת monkey island יתאים. עשו עכשיו גם רימייק לראשון למרות שהמכניקה שלו ישנה משהו והוציאו סדרה חדשה ומודה שנקראת tales of monkey island.רק תבדוק בדרישות מערכת על הכרטיס מסך או תוריד דמו לפני שאתה קונה..)

בהנחה שיש לך כרטיס מסך סביר יש גם את xmenlegends2 שזה הק אנד סלש חביב גם עם יחסית פשוט וחגיגה לחובבי האקסמן.

בתחום השוטרים הטקטיים יש את rainbow six 3 המצויין.(גם בו,צריך לוודא שיעבוד עם הכרטיס מסך אבל נראה לי שכן,הוא עבד לי על רדאון 200 טוב מאוד)

וכמובן משחק אקשן שלא נס ליחו ונראה מצויין עד היום זה MDK2.

בכל מקרה זה מה שעלה לי בראש כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמובן משחק אקשן שלא נס ליחו ונראה מצויין עד היום זה MDK2.

הממ.. מישהו כאן לומד\למד לפסיכומטרי לא מזמן ורוצה להשוויץ שהוא עוד זוכר משהו ::):P

בכל מיקרה, לפותח הת'רד - מה אתה בעצם רוצה? שיביאו לך רשימה של משחקי RPG טובים ויחסית ישנים?

בבקשה

http://www.gamespot.com/reviews.html?type=reviews&category=Role-Playing&platform=5&mode=all&sort=post_date&dlx_type=all&sortdir=asc&official=all

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...