התלבטות בין dv6-1340ej לבין lg r560-pb3 - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין dv6-1340ej לבין lg r560-pb3

penny1

Recommended Posts

הנחה שלי היא שהספק ידבר איתך לפני שתקבל את המחשב כדי לשאול על שדרוגים, ואם לא הטלפון שלו יהיה בהזמנה באתר..

על השדרוג משלמים לספק של המחשב

זה יצא לך הכל ביחד במחיר של העסקה (הוא לא יפריד לך את המחיר של השדרוג מהמחיר של המחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא קצת הימור?

כלומר, אם אני אקנה את המחשב הזה ובסוף לא אוכל לעשות את השדירוגים הללו...אז אני אתקע עם מחשב עם מפרט שלא רציתי

אגב אפשר גם לעשות שידרוג להארד דיסק דרך הספק?

ועוד אגב, למה שהספק ירצה לשדרג את היזכרון וההארד דיסק אם זה הופך את ה 1330 למפרט זהה ל 1340?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מאמינים!

היום סוף סוף באתי להציע הצעה עבור המחשב בוואלה....ולמרבה הפתעתי אין יותר את הדגם הזה! :-(

למרות שעכשיו בדקתי באתר פנדה והם מציעים את ה 1340 ב 4750...מחיר סביר לא?? ***עדכון: כנראה שגם בפנדה אין אותו יותר :-( אוף!!!! עד שאני מקבל סוף סוף החלטה...זה כבר מאוחר מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל זה אומרים If you're gonna shoot, shoot! Don't talk!

האופציה הבאה שיש לך היא הטושיבה הזה:

http://www.hi-fi.co.il/Product.asp?Pid=A500138&Cat2Cat1ID=31&Cat2ID=223&aff=Zap〈=HE

למרות שאתה עדיין יכול לנסות להגיד הצעה פה:

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1OKdv61330ej

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער בשבילך :(

מקסימום כמו שאמרו יש חלופות, או שאפשר לבקש שיזמינו לך...לפחות לי אמרו את זה פה בחנות באילת, ללא שינוי כל מחיר אבל עם המתנה של כ 3-4 שבועות שלא היתי מוכן לחכות להם...

הטושיבה נראה טוב, אבל ברוב המקרים ראיתי שהוא מגיע עם GT230! מה יש גם דגם ל 4650?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ...

בפנדה אמרו שיצרו קשר עם הספק ביום ראשון כדי לברר אם בכל זאת אפשר להזמין

ובבאג ככל הנראה עדיין יש את הדגם רק שאצלהם זה יקר יותר

וגם ב KSP טוענים שיש להם את הדגם הזה....

אז אני אנסה משהו .....פשוט עד שהתבייתי על מחשב מסויים קצת קשה לי לזוז ממנו :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני :-)

אז ככה...בפנדה אין יותר את המחשב הזה...

בשיחה טלפון איתם הם המליצו לקחת את המחשב הבא :

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=60_479_3238&products_id=27426

אשר חוץ מהכרטיס מסך דומה מאוד לזה של HP

לטענת הנציג של פנדה גם הכרטיס מסך של וגם של זה הם מינמלים ככה שבמשחקים אני לא ממש ירגיש את ההבדל

בבאג עדיין מוכרים את 1340 של (אגב באתר של באג המחשב הזה מגיע עם הארד דיסק 5400PRM ולא 7200 כמו בכל המקומות האחרים..זה יכול להיות??)

אז נשארת ההחלטה האם לקנות את ה HP? או לעבור פתאום לדל?? (הנציג מאוד היה בעד בגלל האחריות 3 שנים)

אני בבלבלות קשות :-(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מעדיף כחברה את דל מאשר את , וגם שלוש שנים אחריות אל מול שנתיים זה יתרון, אבל אתה צריך להבין שה4650 כמעט מכפיל בביצועיו את ה4570.

כדי שתבין על מה אני מדבר, ה4570 מקבל כמעט 7000 נק' ב3DMARK2005, בעוד ה4650 מגיע ל12000, כך לפי Netbookcheck.com.

ה130M/230M של , מקבלים בסביבות ה10300.

בקיצור, ה4570 כרטיס הרבה יותר חלש, אבל כיצרן, גם לי יש עדיפות לDELL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש דילמה...

לטענת הנציג של פנדה אז זה לא משנה ש 4650 הרבה יותר חזק כי הוא עדיין חלש מאוד להרצת משחקים

אז אני לא אהנה לא מה 4650 ולא מה 4570 כשמדובר על משחקים אז עדיף לי לפי דעתו להשקיע יותר ביצרן ולא לקבוע לפי הכרטיס מסך כי זה שיקול לא רלוונטי

יתרה מכך העובדה שהכרטיס 4650 מגיע עם 1GB לא נותן לו כלום מאחר והמעבד חלש אז ככה השהמקחים בכל מקרה לא ינצלו את הזיכרון הרב כי המעבד של הכרטיס ישמש כצוואר בקבוק לביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שבאופן יחסי לכרטיסים שולחניים ה4650 הנייד הוא חלש, אבל באופן יחסי לניידים ה4650 הוא אחד הטובים בתקציב שלך.

לי יש את ה130M של בנייד, ואני מריץ מעולה PES 10 על הגדרות HIGH ו1600X900, וגם NFS SHIFT על HIGH ב1366X768. אלו המשחקים שאני משחק ואני מאוד נהנה מהנייד. בניידים הרזולוציה נמוכה מנייחים, אז הכרטיסי מסך האלו עושים עבודה דיי טובה.

ניתן לשער שעוד שנתיים הכרטיס לא ממש יתפקד, אבל בנתיים אני דיי נהנה ממנו.

אני משער שאם היה לי את ה4570, לא הייתה לי אותה החוויה, כי בכל זאת עוד 50% ביצועים זה לא מעט (ה130M יחסית ל4570).

בכל מקרה אם משחקים זה רק בונוס בשבילך, כמוני, ה4570 יכול להיות בסדר. אבל אם אתה הולך לשחק הרבה על המחשב, עדיף לך לקחת כרטיס HD4650 או 130/230M, כי יש הפרש בינהם ל4570.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לשחק בעיקר NBA2K10 אבל הייתי שמח שהכרטיס מסך שאקנה היום יצליח להריץ גם את NBA2K11 ו NBA2K12 :-)

עידן, מותר לשאול איזה מעבד יש לך?

אוף מצד אחד ה 1340 נראה כמו מחשב שמשלב מולטמידיה ומחשב עבודה ברמה מצויינת

מצד שני כל הדברים הרעים שאומרים על HP לעומת ההמלצות החמות הרבות מכל כיוון על ממש מתסכלים

משום מה נטיית הלב הולכת לכיוון ה (לא יודע להסביר רציונליית למה...) אבל בחששות מסויימים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

T6600. בדיוק כמו ב1340 או הDELL המדובר. לי יש את הLG RD580. בדיוק המחשב הזה:

http://www.ksp.co.il/hmain.php?now_snif=beersheva&cat=2020

מחיר מעולה לדעתי, והרחבתי אחריות לשלוש שנים ב190 שקל. אבל כמו שאמרתי קודם, המחשב מגיע ללא מע' הפעלה.

המחשב שלי מופיע גם בסטיקי של הבנצ'ים בפורום ואתה יכול לראות שקיבלתי 6136 נק' ב3DMARK2006 בעוד "חלפינו" עם ה1330 והHD4650 קיבל 6265, לא הפרש כ"כ גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי בדיקה עכשיו

אם אני קונה את המחשב שלך ומוסיף לו דרך KSP ווינדוס 7 + התקנה + הרחבת אחריות ל-3 שנים

אז זה יוצא 5100 ש"ח שזה בדיוק המחיר של 1340 רק שב מקבלים HD גדול יותר (אבל רק 5400PRM) ועוד שנה אחריות

ומאבדים כרטיס מסך טיפה יותר חזק.....

מה אתם אומרים?

אהה כן ומאבדים שלט רחוק :-) בשטח מאוד שימושי בחיבור לטלביזיה וצפייה בסרטי HD

אגב גם על השירות של שמעתי זוועות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מרחת דיון על לפטופ מסכן ל-8 עמודים?!?

ועכשיו למשהו קונקרטי - תחליט כבר ותקנה - לא ישנה כל השטויות האלה, הכרטיסים והמעבדים בסוף דומים בביצועים

רק תקח משהו או שרק תפסיק לחפור!!!!!

אתה לא צריך לשתף את הפורום בכל שיקול דעת קטן שיש לך, אם יש לך שאלה אמיתי תשאל אם לא תנעל

קח כבר את ה- אם זה מה שנראה לך או את הטושיבה אם ה- לא טוב לך מספיק!! אבל דייי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...