יצירת מחשב חיבור מהיר לשרת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצירת מחשב חיבור מהיר לשרת

KoM

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין ליצור בתוך קיימת מחשב שישמש חיבור מהיר לשרת. כלומר כל המחשבים ברשת מחוברים כיום ברשת ב-1GBIT, ואני מעוניין לבחור מחשב אחד שיהיה מסוגל להתחבר לשרת במהירות גבוהה משמעותית (בסגנון 10GBIT), אשמח לדעת מה אני צריך לעשות כדי להתקין כזה דבר, מה לקנות וכ"ו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול - אתה צריך הרבה כסף

כמו כן - קשה לי להאמין שיש לך באמת צורך

אבל בכל מקרה - תכין את הכיסים:

http://www.diguniverse.com/COMPUTER/NETWORKING/DHEXPX9501AT.html

כפול 2

ובנוסף כבילה

(שים לב שאתה מחבראת המחשבים במודל B2B - ולא מול מתג)

בהצלחה - בזבוז נעים,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אמור לתת לי ? אני לא רוצה הרבה VLANS אני רוצה פשוט שמחשב אחד יוכל להתחבר באופן ישיר ומהיר מאד לשרת. בנוסף אגב לחיבור לראוטר שמחבר את שאר המחשבים ברשת ה"רגילה".

בלי קשר, אין לי הרבה ניסיון עם הכרטיסים האלה, האם מבחינת הגדרות הם כמו כמו כרטיס 100\1000 רגיל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון ל-TEAMING

חיבור שני כרטיסי (יהיו 1 ג"ב או 100 מ"ב) - ע"מ להכפיל את רוחב הפס

זה נראה לי פתרון הרבה יותר זול מאשר 10GBE

לגבי השאלה השניה - לא נתקלתי בבעיות מיוחדות (עד היום התקנתי רק פעמיים כרטיס כזה - זה מאוד יקר לרוב היישומים)

מכניסים למחשב - דרייבר - הגדרות IP - שלום על ישראל

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע בשרת יש TEAM של 4 כרטיסים ... מעולם לא הצלחתי לברר אם הדבר עובד שכן המחשבים שעובדים מולו מצוידים בכרטיס בודד של 1GBIT.

חיבור כזה מול מחשב בודד יאלץ אותי להשתמש בעוד כרטיסים.. לא ? אתה אומר אולי לנסות בשרת לעשות TEAM של זוג כרטיסי 1000 ובמחשב ה-"PORT" לשים גם זוג כרטיסי 1000 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה אחבר חיבור ישר מחשב למחשב ללא נתב, עניין הנתב עלול ליקר את הסיפור בבום.

איך ניתן לעשות TEAM לזוג כרטיסים בסביבת !? עד כמה שזכור לי היה צורך בדיסק בשרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור למערכת ההפעלה זה הגדרה של דרייבר (במקרה שלי זה היה דרייבר של אינטל)

http://drivers.softpedia.com/get/NETWORK-CARD/INTEL/Intel-Pro-Network-Connections-Driver-112.shtml

אני יודע שגם בחלק מהכרטיסים של הדבר אפשרי אבל לי היה נסיון רק עם אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב - אני מאוד מקווה שאתה לא זורק כסף סתם

תעשה מוניטור על חיבור הרשת ותבדוק האם יש לך צוואר בקבוק ברשת לפני שאתה משקיע - PERFMON בקטע הזה עושה עבודה לא רעה

אני בכל מקרה הייתי משקיע בציוד של 1 ג"ב מכיוון שהוא הרבה יותר סטדנרטי מהציוד של 10GBE

בכל מקרה כמו שאמרתי מלכתחילה - בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ביצועים של "חיים אמיתיים" אני לא מצליח לעבור תעבורה של 40 מגה לשנייה, לעיתים פיקים של 50 אך לרוב סובב סביב ה-35 מגה לשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...