המלצה למחשב נייד לעבודה משרדית, עד כ2000 שח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד לעבודה משרדית, עד כ2000 שח

syberpuppy

Recommended Posts

שלום,

דוד שלי יבל מעבודתו אישור לקניית מחשב נייד עד 2000 שח (מעל זה יצא מכיסו), הוא צריך את המחשב בעיקר לעבודה משרדית (מיילים, ...) מיידית כשהוא בשטח (שזה זמן בכלל לא מבוטל מהיום עבודה שלו - הוא ארכיטקט).

הוא ביקש שהמחשב יהיה קל אם אפשר (מה שלא נראה לי במחיר כזה) וידידותי (בכלל רלוונטי במחשבים אישיים?), ואורך טוב אם אפשרי. הוא לא הולך לשחק במחשב וכנראה אפילו לא לראות , אז הוא לא צריך מחשב חזק במיוחד. מה אתם מציעים לי?

אני מניח שבמחירים כאלו זה לא כדאי אבל יש לי גם חבר בארה"ב, הוא לא ממש הולך להגיע לארץ בקרוב אבל אני מניח שהוא יכול לשלוח לי בדואר את המחשב (לפי המדריכים זה לא כ"כ פשוט אבל זה יותר פשוט מאם לא היה לי שם מישהו). האם כדאי בכלל לשקול קנייה בחו"ל, במיוחד אם המחירים הטובים שאמורים להיות שם עכשיו בגלל חג מולד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העצה genia, אבל אחרי חיפוש מעמיק לא מצאתי שום timeline שאפילו קרוב לעמוד בתקציב, לא בארץ ולא מחו"ל (ברגע שאתה מכליל משלוח זה כבר עובר בכיף את ה2000, מע"מ מסיים את העבודה בכך שהוא מוריד את ההפרש לכ500 ש"ח מהמחירים בארץ), האם אני מפספס משהו? אם לא מה אתם כן מציעים לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש וממש מרוצה מ- WIND U100 שעולה באייבורי 1990 לגרסה של ג'יגה ראם ו- 6 תאים.

(אני הוספתי עוד קצת כסף בשביל 2 ג'יגה ראם אבל לעבודה שלו אני לא בטוח כמה זה משנה), בדיוק היום התקנתי עליו 7 והוא רץ עליו כמו גדול, התוצאות שלי ב- assessment שלו הן:

מעבד 2.2 (אני משתמש במעבד הקצת פחות חזק, N270)

ראם 4.5 (ל-2 ג'יגה, הרגיל בא עם 1)

גראפיקה 2.0

גראפיקה למשחקים 3.0

דיסק קשיח (160 ג'יגה) 5.4

הנה תמונה של המסך (אתה כנראה תצטרך להאמין לי שזה רץ חלק כי אי אפשר לראות)

jjgmifo4dz0q.jpg

הגודל מסך הוא "10, הוא שוקל 1.3 קילוגרם והוא יפה ונוח...

אני הולך איתו לבית ספר ועובד איתו כל יום כמה שעות.

הסוללה עכשיו אחרי שנה וקצת אחרי שקניתי אותו כצת מקבלת פחות ממה שהיה פעם אז המחשב עובד לי בסביבות 4 שעות, וכשקניתי אותו היה לי בסביבות 6 שעות.

בקיצור אני מאוד ממליץ עליו והוא 10 ש"ח פחות מהתקציב שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...