מחשב למשחקים וקצת מטלאב - תקציב: 7,000 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים וקצת מטלאב - תקציב: 7,000

Marks

Recommended Posts

עשרות שעות של להחליט מה לקנות, לארגן רכישה, להתקין תוכנות, להעביר דאתא, לקנפג מחדש וכו' זה גם משהו ששווה כסף. לכן אישית אני נוטה להציע לבנות מחשב שיחזיק 4 שנים, ואפילו "לשרוף" כספים עכשיו (משהו כמו 1000 או 1500 שקל) בידיעה שבשנה השלישית והרביעית היית יכול לשבת על מחשב מעט יותר מהיר, אולם בלי הכאב ראש של לקנות מחשב חדש אחרי שנתיים. וזה כאב ראש גדול (אפילו סיוט) להרבה אנשים, כולל אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אתה לא מחליף לוח אם לא צריך להתעסק התקנות והגדרות מחדש ופה מדובר על הוצאה של כמעט פי 3 על מעבד + לוח+זכרונות+כרטיס מסך.

אם היית קורא בלינק שנתתי היית רואה שרוב הסיכויים שגם אם היית קונה מחשב בתקציב כפול, עוד 3-4 שנים הוא יהיה גרוטאה (אם כי המצב השתפר מעט בשנים האחרונות).

רק לשם המחשה, לפני 3 שנים קניתי מחשב ב-15000 ש"ח, מבוסס E6600 + 1950XT + 4G DDR2 800M שכבד די מזמן בקושי מקרטע ברזולוציות נמוכות ב-GTA4 וקרייסיס למשל וכל מחשב ב-2000 ש"ח מביס אותו בלי בעיה כמעט בכל אפליקציה אפשרית מבחינת מעבד.

אם הייתי מוציא אז 9000 ש"ח ומשדרג בעוד 6000 לפני שנה וחצי הייתי מקבל ביצועים עדיפים בהרבה באותו סכום בדיוק.

הנה עוד דוגמה (מהלינק המקורי)

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=334563.msg2889972#msg2889972:

למרות האמור לעיל - השקעה במארז, ספק, מסך וציוד היקפי הן בהחלט השקעות משתלמות מאוד ואם יש את הכסף זה בהחלט המקום "להתפרע".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...