שיפור ביצועים לAXP1700+ בלוחות abit nf7 למיניהם - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור ביצועים לAXP1700+ בלוחות abit nf7 למיניהם

alianyn

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז על ליבת הבארטון הדבר לא יעבוד ?

LOL

פשוט משעשע

הברטון הכי חלש הוא כבר עם L12 מקוצר בגלל שהוא עובד על 166 .

בקרוב מגיעים שני לוחות חדשים לארץ

8RDA+ REV 2.1 שעושה 240 באס

וגם 8RDA3+ שעושה 251 באס

אני יעלה לכם בשבוע הבא תמונות

לגבי המעבדים מי שמעוניין במעבדי 1.5 וולט

יש AXP 1800 בגיזזג עדיין .

תהנו

וכל הכבוד על התעוזה של משחק פיזי עם מעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לכמה שעות לעבודה... - מצטער מי שציפה לתשובה ולא קיבל - אשתדל לענות על הכול...

1.

זה רק ל1700 + ?

- כעקרון כל מעבד thoroughbred ומעלה אמור להנות - בפורומים בחו"ל בהחלט ראיתי פוסטים של אנשים עם 2100+, 1800+

וגם 2200+ שהגיעו לתוצאות לא רעות בכלל לאחר המוד. המשפרים העיקריים הם 1700+ dlt3c כי הם בעלי נתוני פתיחה מצויינים ואני

מניח שגם בגלל שהם אהובי האוברקלוקרים הם גם אלה שהגיעו לפרסום הרב ביותר - אבל כפי שכבר ציינתי בפוסט הראשון - אשמח לשמוע

גם מבעלי אחרים על הצלחות/כשלונות... - אגב - עיקר הנהנים מהשיפור הם בעלי nf7 למיניהם שמשום מה מקבלים את הבוסט

הרציני ביותר...

*** עדכון מחבר בעל מעבד ולוח זהים לשלי רק עם טווינמוס מצ'וקמקים במיוחד שמקודם לא הצליח להגיע ל 185 יציב - כרגע על

213 !

2.

אתה יכול לתת לינקים לאתרים שמסברים יותר על המוד הזה...

- אינשטיין אמר פעם שעצלנים מניעים את כלכלת העולם - על שמעת... :P

- בכל מקרה - הנה שני לינקים שמסבירים קצת יותר ויעזרו למתחבטים :

1. http://www.amdforums.com/showthread.php?s=&postid=2137313#post2137313

2. http://www.geocities.com/trats102002/nf7sFsbsense.html

3.

יש לי GEIL PC3200 (לא גולדן דרגון) ואת המעבד המדובר (1700+ KIUHB DUT3C 0325). בלי במוד הזה אני הצלחתי להגיע מקסימום ל215 FSB, עם מתח 2.9 על הזכרונות.

האם המוד הזה יעזור לי להגיע לFSB גבוה יותר או שכבר הגעתי לגבול היכולת של הזכרונות שלי?

- אני נוטה להסכים עם נרגילה - אם המתח לזכרונות על 2.9 סביר שהם בקצה למרות שללא סקירה יותר מקיפה של נתוני המערכת שלך

ונתונים מספריים של האוברקלוק (מתח צ'יפסט, vcore, טיימינגס וכד') אמנע מלהביע דעה נחרצת... בכל מקרה המוד יכול לעזור לך להוריד

מתח כמו שעזר לנרגילה - מה שתורם לחיי המעבד ולטמפ' בכלל... (אגב המעבד המדובר הוא dlt3c ולא dut3c)

4.

אז על ליבת הבארטון הדבר לא יעבוד ?

- גם על ליבת הבארטון זה אמור לעבוד - רק כמו שציין מפיסטו ליבות הבארטון מגיעות כבר על 166 ולכן המוד שעובד עליהם משום מה הוא

הורדת הבאס ל133 - מוד טיפה שונה... ועוד פחות ברור לי - אכן מוזר בהחלט - מכיוון שאין לי בארטון אין לי יכולת להוכיח או להפריך את

הטענות האלו אך אשמח אם איזה בעל בארטון יעדכן אותנו (לשם כך פתחתי את הת'רד וגם כדי לתהות על הסבר לתופעה ולאמוד את

היקפה...) או יתרום אותו לניסוי קטנטנצ'יק... ;D אבל עדויות מצביעות גם כאן על שיפור משמעותי...

5.

יש מצב לסקרינשוט מWCPUID? אני מת לראות את הכל...

- כמובן - מכיוון שבמהלך אחה"צ ניסיתי טיימינגים קצת יותר אגרסיביים עברתי ל220X10 מה שאפשר לי לחזור ל1.5Vcore ולטמפ' של

35C בממוצע... - אך במהלך הניסוי מצא אימיול פתאום איזה source ממנו הוא מוריד כרגע על 30.5 ולכן רק לאחר שיסיים אחזור ל

230X10...

- אבל בינתיים להנאתכם 220X10 טיימינגס 5-3-3-2 על כל המתחים דיפולט :

9705396.JPG

6.

וכל הכבוד על התעוזה של משחק פיזי עם מעבד

- אין כאן באמת תעוזה (אבל תודה בכל מקרה) - למוד הזה פוטנציאל נזק נמוך עוד יותר מהורדת הנעילה ע"י שרטוט בעט מוליך או כל מוד אחר

לצ'יפ...

- אך אולי בכל זאת כדאי להוסיף את האזהרה כי

כל המבצע מוד זה עושה זאת על אחריותו בלבד ומבין את התוצאות היכולות

להתרחש...

:P - בכל מקרה אחד המודים הקלים, הבטוחים, והמפחידים פחות שביצעתי vdd`s בד"כ הרבה יותר מסוכנים...

7.

בקרוב מגיעים שני לוחות חדשים לארץ

8RDA+ REV 2.1 שעושה 240 באס

וגם 8RDA3+ שעושה 251 באס

- מממ... כן שמעתי - המטרה כאן הייתה להגיע לביצועים דומים... בלי החסרונות מבחינתי של שני הלוחות הללו :

8rda+ : אין sata (בקרוב יהיה לי הארדיסק תואם)

8rda3+ : אין soundstorm הלא הוא mcp-t = אחד הפיצ'רים השווים יותר מבחינתי לפחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעשיתה את המוד והוא התחיל לעבוד בבאס 200*11 בברירת מחדל זה היה במתח ההתחלתי שלו 1.5V או שהוספתה קצת?

לי יש 1700 אבל DUT3C בשביל לעבוד ב 200*11 כמו שאני עכשיו אני חייב לדחוף 1.82 יש מצב שזה יעזור לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכתבתי בפוסט הקודם בהחלט יש מצב שזה יעזור לך ואפילו מאוד - ולא - כשהוא עלה ב200X11 לא היה צורך בשום תוספת מתח - אבל אני חושב שהמעבד שלי משוגע במיוחד...

בכל מקרה כעת הוא עובד על 220X10 ב1.5V וב230X10 ב1.625V

האמת שאתה היית אחד מהאנשים בשבילם כתבתי את זה (אתה וfire15 בעיקר אם אינני טועה) - אשמח לשמוע ממך איך הלך...

אצלי אגב לפני המוד לא היה בכלל פוסט ב200 מעבר למכפלה של 8 לא משנה איזה וולט הוא קיבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינק השני הוא מראה שני חיבורים - אחד כמו שאני הראתי = מ133 ל166 (ובחלק מהמקרים 200) והשני (האלכסוני) מ166 ל200.

קצת לקרוא... :P (הטבלה שממש מתחת מסבירה הכל)

כנראה שיש לו צ'יפ 133 והוא רצה לשים אותו דיפולט על 200 או משהו כזה - או סתם להדגים את צורת החיבורים...

*** לגבי הפלומינו - לא מצאתי עדויות אבל אני חושב שזה פשוט כי בעליהם הם בד"כ לא אוברקלוקרים רציניים בחו"ל - אבל הנה ההזדמנות שלך לבדוק... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוו הנה הלינק השני בשבילי תודה .

1........אני יכול להשתמש בכל כבל דק ? החומר ממנו עשוי יכול להיות גם נחושת וגם אלומיניום וגם משהו אחר ?

2........איזו סכנה יכולה לקרות כבר מהדבר הזה ?

3........ האם הפינים של המעבד נדחפים אל הכבלים ואז בחור אחד של הסוקט יש גם פין של מעבד וגם כבל ?

4........ המתח העכשווי של המעבד שלי הוא 1.325 אם אני אשים אותו על המוד הוא יעשה פוסט בFSB של 200 במתח הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...