עד כמה החברה Pure Acoustics שווה כסף? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה החברה Pure Acoustics שווה כסף?

nahum8

Recommended Posts

השאלה העיקרית בכותרת.

האם בכלל שווה להשקיע בחברה הזאת?

אני חושב שלא, אבל אולי חכמים הרבה יותר ממני יגידו דווקא ההפך.

-תודה.

כמו כן מעוניין לשמוע חוות דעת מאנשים מנוסים עם החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון שומעים מהרמקולים ואפילו ניתן לזהות מה שומעים. ::)

צריך לתת דגמים ספציפיים וגדלים, כי אחרת השאלה שלך תהיה שוות ערך ל"האם אוטו אדום סוגר 150 קמ"ש?"

בתכלס, אם הרמקולים מיועדים לקולנוע ביתי ועלותם לא עולה מעל 2K כולל סאב, אז זה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין קצת בסאונד, ומבין יחסית הרבה בחברות מתמחות בסאונד.

היום קניתי רסיבר לסלון, משהו נחמד וטוב, וראיתי את הרמקולים, סט של 2 ריצפתיים ב1000 ש''ח, אז שאלתי את המוכר מה כ''כ יקר ברמקול, היות והחברה היא לא מי יודע מה.

המוכר אמר לי ש''החברה הנ''ל היא בין המתמחות והטובות לסאונד בייתי''-והמשיך לחפור, ואני, מן הסתם, לא האמנתי שרמקול במחיר כזה, ועוד ריצפתי, שווה את הכסף.

הוא אף אמר שהחברה טובה יותר מחברות כמו POLKAUDIO ו B&W וכו וכו...

-בגדול, בולשיט.

ולעניינינו, הרמקולים המדוברים הם: http://www.crazyedi.co.il/products/101365

שמשום מה בחנות הזאת זה עולה ככה, בזמן שבמחסני חשמל זה עולה 1000 לערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכר חפר לך בלי למצמץ.

הכוונה שלי הייתה כמובן לסט של 5.1 ב-2K ש"ח. לא יותר מזה. וופרים ב10$ וטוויטר ב5$ "עם שמן" :P וLDF שהוא חומר בעירה מצוין לל"ג בעומר :lol:.

זה בדיוק החברות כמו ADC, MAGNUM, ALPHA, COBY ושאר הירקות.

תתפלא, ל95% מאוכלוסיית זה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אז שווה לקנות אותם, רק במטרה לשרוף אותם בל''ג בעומר כשאין לך זמן לאסוף קרשים או לגנוב, ליתר דיוק, מאחרים.

בכל אופן, אז לפי מה שהבנתי, הסטים של 5.1 היקרים מבניהם, שווים משהו?

-כרגע אני עם CERWIN היוקרתית והטובה :]

אני שואל בכדי להגיד בבטחה לחברים שכדאי מאוד להתרחק מהרמקולים של פיור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הסברתי את עצמי טוב : לרוב הכמעט מוחלט של מדינת , הפיורים הם עסקה משתלמת עד 2K לסט של 5.1 עם קדמיים רצפתיים. זה שהחברה מייצרת מוצרים בינוניים מינוס במעטפת די יפה, זה קונה את האנשים והאנשים קונים אותם.

לגבי הסטים היקרים, רצוי לתת דגם, והכי חשוב לשמוע לפני שקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה יש ביקורת על הרמקולים האלה:

http://www.hometheaterhifi.com/volume_12_1/pure-acoustics-qx-900-speakers-3-2005.html

למי שהשווה את pure-acoustics לחברות כמו COBY ו ADC, כדאי שתבדוק לפני שאתה מגיב. מדובר בחרה קטנה יחסית, המוצרים שלהם מיוצרים בלרוב בסין (בערך כמו כל שאר מוצרי החשמל), בשנים האחרונות הם גם הולכים ל CES כך שאפשר לדבר שבאמת מדובר בחרה ולא איזה מדבקה מפגרת.

תבדוק אם יש משהו טוב יותר במחיר, אני מאמין שלא יהיה אבל אם יש אז עדיף לא את ה pure-acoustics.

לי יש סט 5.1 שלהם, הבעיה היחידה שלי איתו זה הפריסה של הסאונד, בחדר קטן בקושי שומעים איתם וגם קל מאוד להגיע למצב ששומעים רק חלק מהרמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הם הוצגו בCES. הם לא מדבקה מפגרת ואפילו יש להם אתר מסודר, בניגוד לרוב מהמדבקות שנמכרות בזימבבווה וישראל בלבד.

שמעתי את הקדמיים המדוברים לעומת סט "גבוה" של CODA. יש שיפור קטן - בסאונד, ביופי ופה זה נגמר.

ואני מדגיש : הם מספקים תמורה טובה לכסף שלהם, אבל זה לא שחובב אודיו ירכוש לעצמו, אולי רק לקולנוע ביתי כש הדרישות שלו לא גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...