לשפוך Image , מה זה אומר לעזאזל ואיך עושים את זה בכלל? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשפוך Image , מה זה אומר לעזאזל ואיך עושים את זה בכלל?

google18

Recommended Posts

מתקשר לטכנאי, מדווח על HD תקול. הוא אומר שיחליף HD, אני שואל אם הוא גם הולך לעשות התקנה מלאה של והוא עונה "לא אני אשפוך Image"

כשאני שואל "WTF" הוא מצחקק (מבין שהוא דיבר עם לקוח במושגים) ועונה שהוא יבצע פעולה של העתקה בין HD ל HD .

לא שמעתי על זה אף פעם למרות שמאז היכרותי עם הZONE גם קראתי די הרבה חומר ונדמה לי שמעולם לא נחשפתי למושג הזה.

חשבתי שזה בטח ביטווי שאול מאנגלית אבל "spill image" "pour image " "throw image" לא העלו תוצאה רלוונטית.

מעניין אותי איך זה קורה בפועל (חיבור שני ה HD ללוח ואז העתקה כלשהי דרך הדוס/ביוס) או העתקה של המקור לגורם שלישי ואז לHD החלופי?

מעבר לזה, האם יֹאבד כל החומר שלא נמצא על כונן C ?

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יעשה לך Ghost, וכן, תאבד הכל אם יעשה את זה מבלי לגבות.

כמו שאפשר לשכפל דיסק לצריבה, אפשר לשכפל כונן HD והוא "יעתיק" אותו חזרה, זה לא בדיוק העתקה, כי זה אמור להיות זהה, אז כל החומר הקודם נדרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל מיני שיטות ותוכנות לעשות את זה.

אבל בגדול יוצרים קובץ שהוא image כמו שאתה עושה (או מוריד :x) קובץ שהוא Image של דיסק (לדוג' ISO)

רק שהוא של הארדיסק.

ואז פותחים אותו על הארדיסק אחר.

בדרך כלל באמת מחברים את הדיסק החדש ללוח שבו נמצא התקן כלשהו עם הקובץ הזה, והארדיסק ומערכת הפעלה

עם התוכנה הזאת. ואז כמו שצורבים ISO, פותחים את הקובץ להארדיסק הריק.

בקשר למס' הכוננים, לדעתי זה אמור לגבות גם את הMBR והpartiotion table ככה שזה אמור לעבור גם להארדיסק החדש.

(במידה כמובן והכל על כונן אחד, ולא מודבר על מחיצת D לדוגמא על הארדיסק אחר).

אבל על זה אני פחות סגור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנן 2 חברות שעוסקות בתחום הזה בצורה טובה כבר הרבה שנים

אחת היא נורטון עם הגוסט שלהן

ולאחרונה שמעתי על הרבה אירגונים וחברות שעובדים עם אקרוניס

שהוא טיפה יותר מהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...