נייד חדש עם 4GB זכרון מזהה רק 2.96, WIN XP 32BIT - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד חדש עם 4GB זכרון מזהה רק 2.96, WIN XP 32BIT

Idan-h

Recommended Posts

וכן אני יודע שבמערכת 32 ביט לא מנוצלים כל ה4 ג'יגה, אבל אני יודע שזה צריך להיות 3.2.

הכרטיס מסך הוא לא מובנה (Geforce 130M עם ג'יגה משלו). יכול להיות שבכל זאת הוא משתמש בזכרון מהמערכת?

אשמח לעזרה.

נ.ב: אם הנושא שייך יותר לניידים, אבקש שתעבירו. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שידוע לכולם, מערכת 32BIT לא תנצל את כל ה4GB.

בדרך כלל הניצול נע בין 3.2 ל3.6.

במקרה שלך, או שהכרטיס מסך מנצל מעבר לזכרון הפנימי שלו, או שיש בעיה כלשהי.

תבדוק בביוס כמה המחשב מזהה.

כמו כן יש דגמים של חברות שונות שמשום מה מגבילים את הלוח ל3GB למרות שהוא תומך ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבו 32 ביט לא תומך ב 4GB מה שכן הטווח יותר גדול והוא נע בין 2.9 ל 3.6 ומכאן ה 2.96 שלך

למה זה משתנה? אין לי שמץ של מושג

מה שכן אפשר לעשות זה להשתמש בפרמטר /PAE בקובץ boot.ini

http://en.wikipedia.org/wiki/Physical_Address_Extension#Microsoft_Windows

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לגמרי ועדיין יש משתמשים שצריכים 32 ביט מסיבות הזויות (דרייברים לכל מיני כרטיסים ישנים, מאוד מאוד ישנים)

ולהם כדאי להכיר את כל האופציות.

ואם כבר 64 ביט אז Win7 ולא , פעם ראשונה מזה המון זמן שאני יכול להגיד שמערכת של מייקרוסופט באמת שווה את הכסף

* - אגב נקודה חשובה, נתקלתי בזמן האחרון בהרבה אנשים שלא עוברים ל 64ביט כי "רוב היישומים שלהם לא יעבדו על 64ביט" וזה עוד הזדמנות להזכיר שרוב התוכנות ל 32ביט יעבדו בלי בעיות גם על מערכת 64ביט

הבעיה היא בעיקר בדרייברים לכל מיני כרטיסים ישנים (כמו המודם הנפוץ של הכבלים Terayon TJ715 בחיבור USB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להתקין WIN7 64BIT, העניין הוא כזה.

הוינדוס מזהה את כל הדרייברים כמו שצריך, הבעיה היא שבמנהל ההתקנים הוא רושם שיש בעיה בgeforce 130 (סימן צהוב ליד ההתקן). ניסיתי שני דרייברים שונים, וזה לא עזר. בXP אין בעיה בכלל.

התקשרתי לח.י והם אמרו לי שאין כרגע דרייבר לכרטיס לוינדוס 7 ממה שהם רואים (למחשב הספציפי של LG). יכול להיות דבר כזה? זה עוד יותר מוזר כשבפנדה מוכרים מחשב מאותה סדרה עם אותו כרטיס מסך ןWIN7 (מעבד שונה).

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=60_2065_2940&products_id=27413&PHPSESSID=20abc1bdb665aa5bf36b593f1ddff721

הבעיה היא שאני לא יכול להעביר לרזולוציה מעל 1280X800, כשתכלס הרזולוציה של המסך היא 1600X900 (כך התברר לי לאחר ההתקנה בXP).

זה באמת מתסכל, אבל אני לא יודע ממש מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעד מה,

אם יש לך כוח וזמן אני חושב שעדיין שווה לנסות את ה 179.48, הוא מיועד ל notebook מה שנותן סיכוי שהוא יפעל שונה (אנחנו עדיין מדברים על מחשבים ככה ששווה לנסות דברים לא הגיוניים)

אם אתה נשאר עם 32ביט שווה לך לנסות להשתמש ב - PAE, השתמשתי בפרמטר הזה המון בשרתי Prod וזה אף פעם לא עשה לי בעיות.

כמובן שבמקום לפנות לח.י. אתה יכול גם לשלוח הודעה ישירות ל עם הבעיה, יש סבירות הרבה יותר גבוהה שהם יוכלו לפתור לך את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...