עזרה|בחירת מחשב NETBOOK חזק ומהיר למטרות הבאות... - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה|בחירת מחשב NETBOOK חזק ומהיר למטרות הבאות...

joker1986

Recommended Posts

אני לא יודע כמה אתה מתנייד עם המחשב וכמה עבדת עם בעבר אבל..

2 קילו עד 2וחצי זה באמת לא סוף העולם במיוחד שמדובר על מסכי 10-14 אינץ גג ככה המחשב יותר קטן במבנה שלו ויותר נוח לאחיזה לניוד..

לפי דעתי אתה זורק סתם כסף על מחשב קל בעל ביצועי על

אתה יכול בכיף לקחת את ה http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=VB4TfUFszKKyzdR1

הדגם שלו נמכר ב KSP עם מעבד T6600 וינדוס 7 והמשקך שלו רק 2.36 והוא עולה 4000 וכן הוא מגיע עם וינדוס 7.

אם אתה רוצה ניידות מוחלטת תוכל לרכוש את ה ‏Eee PC 1005HA‎ של חברת ב1940 מ KSP.

יש לו מעבד לא רע N280

בכל מקרה היתי ממליץ לך לנסות להרגיש איך המחשבים בעלי המעבד האטום עובדים

תוכל גם להסתכל בסרטונים ב כדוגמת

אני אישית לא היתי משקיע על מחשב משקל סכום מעל 2500 שקל במיוחד שהוא בעל ביצועי מעבד די נמוכים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

או שאפשר לקחת משהו כזה:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=13791

(זה המחשב שניסיתי לתת בהודעה הקודמת, פשוט התבלבלתי בלינק :/)

3650 ש"ח ואתה מקבל מעבד כפול ליבה שיכול להסתדר עם תכני HD בקלות, 4 ג'יגה , 320HDD, מסך גדול יותר ונוח יותר.

כל אחד שיקח את מה שמתאים לו יותר, אם המשקל וחיי הסוללה לא חשובים, יש הרבה מחשבים רגילים ב13.3. אבל שים לב שהמחשב המדובר שוקל 1.6 קילו. שזה כבר הבדל משמעותי ממחשב 13.3 רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו... אם אתה קונה בחו"ל בתקציב ואתה רוצה אותו למחשב ראשי, יש לך כ"כ הרבה אופציות מצויינות וחזקות מאוד, כמובן אני מדבר על מחשב נייד ולא נטבוק. לדוגמא לי יש studio xps 13 שאפילו מריץ לי משחקים, מעבד חזק מאוד, 500GB קשיח, 4GB זיכרון, כ.רשת N, צורב ויציאת ... וכל זה במחיר 899 $. לצרכים שלך אתה יכול לקנות משהו מצויין עם מסך 12" הרד דיסק גדול, וזמן ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא יכול, אולי הוא נוסע או שמישהו שהוא מכיר מגיע לארץ, ותמיד יש אפשרות לשלוח מחו"ל. איך שלא יהיה זה יהיה יותר זול מבארץ, לא חסרים דגמים עם אחריות בינ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אליכם.

במידה ואני משייג את המחשב ACER travelmate 8471 timeline במחיר הזה: 4000 ש"ח,כדי ללכת על המחשב הזה למרות הכל?

המפרט הוא:

מעבד SU9400

זיכרון 4GB

דיסק קשיח 320GB

מסך 14 אינצ'

כונן DVD וצורב

מערכת הפעלה WIN7 32BIT (פה זה בעייה כי המערכת היא 32 ביט וצריך להפוך אותה ל64 ביט וזה כרוך בעוד 40 דולר בערך?!,מה אתם אומרים?)

אחריות שנה

זה המפרט,זה המחיר 4000 ש"ח

מה אתם אומרים.????

זהו המחשב בקישור הזה

http://us.acer.com/acer/productv.do?LanguageISOCtxParam=en&kcond61e.c2att101=67994&sp=page16e&ctx2.c2att1=25&link=ln438e&CountryISOCtxParam=US&ctx1g.c2att92=447&ctx1.att21k=1&CRC=2939437201#wrAjaxHistory=1

רק חבל שאני מחפש את המחשב הזה באתרים בישראל זה נותן מפרטים נורא שונים ומשונים כמו ווינדוס ויסטה וכל מיני דברים אחרים ,למה זה בכלל?

למה לא מוכרים באתרים הישראלים את המוצר עם אותו המפרט,ומחיר מדוייק,אני לא יכול לדעת במדוייק כמה עולה המחשב הזה?!!

באתר של המפרט הוא שונה לגמריי למפרט שמציגים פה באתרי מסחר הישראלים למה? למה ? ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...