שאלה בקשר ל xtreamer - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל xtreamer

xpwmaster

Recommended Posts

אז בוא אני יפתור לך את הבעיה אח שלי

אין לך שום צורך מיוחד בXTREMER ובוא אני יסביר לך למה

הרעיון בXTREAMER זה שיש לו יכולת לקרוא ולהפעיל קבצי MKV - קבצי וידאו בעלי רזולוציה גבוה->HD (עד פול HD שזה אומר 1920X1080 פיקסלים)

ברגע שאין לך טלוויזית היידפינישן אז אתה לא תיראה הבדל בין קובץ MKV לקובץ MPG או AVI (מבחינת רזולוציה).

ככה שיהיה לך הרבה יותר פשוט להוציא כבל RCA מהכרטיס מסך אל הטלוויזיה ולחסוך את ההוציעה של הסטריימר.

או שיותר פשוט, תיקנה DIVX ותארגן DVDRIP שיש באינטרנט להשיג בשפע באיכות לא רעה בכלל כולל כתוביות מובנה

יהיה לך הרבה יותר פשוט להשיג את הסרטים וגם לא תרגיש שום הבדל מיוחד ובנוסף תחסוך לעצמך את ההוצאה על הסטריימר

אם אתה מחפש עוד סיבות למה לא כדאי לך לקנות סטריימר תפנה אליי =]

כל עוד אין לך טלוויזית היי דפינישן אין לך שום צורך במכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא אני יפתור לך את הבעיה אח שלי

אין לך שום צורך מיוחד בXTREMER ובוא אני יסביר לך למה

הרעיון בXTREAMER זה שיש לו יכולת לקרוא ולהפעיל קבצי MKV - קבצי וידאו בעלי רזולוציה גבוה->HD (עד פול HD שזה אומר 1920X1080 פיקסלים)

ברגע שאין לך טלוויזית היידפינישן אז אתה לא תיראה הבדל בין קובץ MKV לקובץ MPG או AVI (מבחינת רזולוציה).

ככה שיהיה לך הרבה יותר פשוט להוציא כבל RCA מהכרטיס מסך אל הטלוויזיה ולחסוך את ההוציעה של הסטריימר.

או שיותר פשוט, תיקנה DIVX ותארגן סרטים DVDRIP שיש באינטרנט להשיג בשפע באיכות לא רעה בכלל כולל כתוביות מובנה

יהיה לך הרבה יותר פשוט להשיג את הסרטים וגם לא תרגיש שום הבדל מיוחד ובנוסף תחסוך לעצמך את ההוצאה על הסטריימר

אם אתה מחפש עוד סיבות למה לא כדאי לך לקנות סטריימר תפנה אליי =]

כל עוד אין לך טלוויזית היי דפינישן אין לך שום צורך במכשיר.

אז בוא אני אגיד לך ככה.

קניתי את המכשיר הזה לאבא שלי בדיוק לצרכים האלו - צפייה בסרטי SD על מסך טלוויזיה 21 אינץ' CRT.

למה?

לפני זה היה לו , שעשה את העבודה בצורה בינונית. כלומר, או שהוא היה נתקע, או שהוא היה מציג את התרגום לא משהו. אתה אומר לקנות טוב יותר? אז כזה יעלה באיזה ה-400 שקל. ה-XTREAMER עלה 750 שקל. שלא נדבר על העניין שהוא צריך להעלות את הסרטים על DOKים, שזה תוספת סירבול.

להוציא כבל RCA מהמחשב? הטלוויזיה נמצאת במרחק של מעל 10 מטר, כלומר לשרשר כבלים בכל הבית. ובנוסף כל פעם שהוא רוצה לראות משהו הוא תופס את המחשב. ב-XTREAMER יש אנטנת WIFI אלחוטית.

בקיצור, ה-XTREAMER, במחירו הנוכחי, הוא אחת ההשקעות הטובות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

David-Z אתה יכול בבקשה להתייחס לשאלה שלי למעלה בקשר כיווני הצבע . יש לי הרבה פורנו וסרטי hd wmv במחשב שהייתי רוצה לצפות בהם בטלווזיה עם אפשרות לכוון את גווני הצבע של התמונה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

David-Z אתה יכול בבקשה להתייחס לשאלה שלי למעלה בקשר כיווני הצבע . יש לי הרבה פורנו וסרטי hd wmv במחשב שהייתי רוצה לצפות בהם בטלווזיה עם אפשרות לכוון את גווני הצבע של התמונה .

אמרת פורנו אמרת הכל.

בדקתי במכשיר, וחוץ מניגודיות ובהירות לא מצאתי הגדרות תמונה אחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא אני אגיד לך ככה.

קניתי את המכשיר הזה לאבא שלי בדיוק לצרכים האלו - צפייה בסרטי SD על מסך 21 אינץ' CRT.

למה?

לפני זה היה לו , שעשה את העבודה בצורה בינונית. כלומר, או שהוא היה נתקע, או שהוא היה מציג את התרגום לא משהו. אתה אומר לקנות טוב יותר? אז כזה יעלה באיזה ה-400 שקל. ה-XTREAMER עלה 750 שקל. שלא נדבר על העניין שהוא צריך להעלות את הסרטים על DOKים, שזה תוספת סירבול.

להוציא כבל RCA מהמחשב? הטלוויזיה נמצאת במרחק של מעל 10 מטר, כלומר לשרשר כבלים בכל הבית. ובנוסף כל פעם שהוא רוצה לראות משהו הוא תופס את המחשב. ב-XTREAMER יש אנטנת WIFI אלחוטית.

בקיצור, ה-XTREAMER, במחירו הנוכחי, הוא אחת ההשקעות הטובות!

אוקי שיכנעת אותי. :silly:

ודרך אגב המכשיר האחרון שקניתי זה מוצלח מאוד ב110 שקל של APEX חח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...