הסרט AVATAR - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרט AVATAR

IG

Recommended Posts

שלום לכולם,

בעוד משהו כמו שבועיים אמור לצאת לקולנוע בארץ הסרט הנ"ל, ורציתי לדעת איפה באזור הצפון אפשר יהייה לראות אותו בצורה טובה (הבנתי שהוא מצולם בטכנולוגיה חדשה כלשהי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האיכות הקרנה שם טובה יחסית לשאר הארץ וגם המסך מספיק גדול, הסאונד טוב הרמקולים לא שרופים כמו בהרבה מקומות אחרים וגם לא תצא משם עם בעיות שמיעה, המקומות ישיבה שם נוחים יחסית (לא חסר מקום לרגלים לאנשים בגודל "רגיל" ויש מקום לשתיה). אין הרבה פרסומות בהתחלה של הסרט אז תגיע בזמן ותדע שאין הפסקות, מומלץ לבדוק מראש באיזה חלק של הסרט אפשר לצאת בלי להפסיד חלקים טובים או להיות עסוק בלחשוב על השרותים, במקרה של AVATAR זה יהיה יותר קשה כי הסרט יוצא בארץ באותו יום כמו ברוב העולם (יש מספר מדינות בודדות שבהן הסרט יוצא יום לפני), מצד שני הסרט לא אמור להיות ארוך במיוחד. אני ראיתי שם 2 רצוף, אחד מהם היה האביר האפל, סרט ארוך :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה... יש מקום אחר בצפון שיש שם IMAX?

ובאופן כללי, איך האיכות ביס פלאנט (איכות הקרנה\ סאונד\ מקומות ישיבה...)?

המקום היחידי שיש בו IMAX זה אילת, ולדעתי זה נסגר שמה, הYesPlanet בקניון בחיפה הוא דיגיטאלי ככה שהאיכות בו היא ממש לא רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש I MAX בקיריון ( קומה שניה )

יס פלאנט בלב המפרץ הקרנה דיגיטלית למי שאוהב , לא יודע , אישית לא ממש נהנה , התמונה נמרחת וזה מבעס , אבל המושבים והסאונד בסדר ( לא יותר מכך ) גודל המסך באולמות הגדולים טוב , תבחר מיקום הגון ואתה יכול לעשות הזמנה דרך הטלפון ולבחור מיקום , בדרך כלל הילדים עושים רעש ובלאגן אז , תחליט לבד , אני גם מתכנן ללכת לראות למרות שעם כל הרעש שעשו סביב הסרט של ברוס ויליס "המחליפים" אההה לא משהו אני חושש שגם מהאווטאר הזה אני לא יודע מה הולך להתמוגג , למרות שזה סרט חובה לקולנוע , ניראה , תספר איך היה ונחשוב .

אתה בא עם הפאביה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה עם כל המקומות האלה זה שברוב המקרים אתה צריך לשבת במקומות שנתנו לך, אם לא מישהו יבוא אליך ויבכה שאתה יושב לא במקום :pissed: בירושלים (ובעוד כמה מקומות) אתה יכול לשבת איפה שנוח לך :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מצולם בטכנ' חדשה, הוא יוקרן גם בר3D במסכי IMAX, יש לך את Yes palent בחיפה, אבל אני בספק אם הוא יוקרן איפשהו ב3D בארץ.

אם הוא לא יוקרן בארץ ב3D אני לא מבין את הטעם בכלל לצפות בו בקולנועה

תכננתי ללכת לקולנוע בגלל שהסרט מוצג כאחד שעושה שימוש מאוד מוצלח ב3D וככה גם הייתי מקבל משקפים כאלו

אבל בלי זה אני כבר יעדיף לחכות לבלו רי

בכל מקרה גם המשחק שמבוסס אליו קיבל קצת ההיפ -אבל נפל חזק בביקורות

ובכללי יש לי הרגשה שזה הולך להיות אחד הסרטים המאכזבים של השנה כי ההיפ כל קך עצום אבל מהטרילר זה לא ניראה משהו בכלל

מישהו עוד חושב ככה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לגימס קאמרון שעשה כמו הנוסע השמיני 2 והמחסל 2

ואם כל הכבוד לשחקנית מהנוסע השמיני 2 (סוזן סרנדון אם אני לא טועה ) שהיא שחקנית מצוינת ומשמח אותי שהיא מקבלת תפקיד בסרט גדול

הטרילר פשוט ניראה לי כמו סרט אפקטים די ילדותי

ובלי ה3D אין סיכוי שאני ילך לראות אותו בקולנוע -אם כן יהיה 3D אז כן

אבל זה בסדר אני יגחך לי בשקט שתגידו עד כמה הסרט מאכזב :cwm39:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...