מחפש את המארז הכי טוב לצרכיי עד סביבות 400-300ש"ח...(קראתי הדיון על תקציב 300) - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את המארז הכי טוב לצרכיי עד סביבות 400-300ש"ח...(קראתי הדיון על תקציב 300)

בולי איש השלג

Recommended Posts

בוא נגיד שזה לא המארז הכי איכותי ומאוורר, אל תרחיק לכת.

המארז שהצעתי לך ב400ש"ח לא רואה אותו מקילומטר לדוגמא, אך שוב כמו שנאמר - יותר מזה אתה לא צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האנטק איכותי מאוד, שקט, ויחסית קומפקטי. אין צורך ב LANCOOL עם 2 מאווררי 140 למעלה, ועוד שני מאווררים גדולים מקדימה ואחורה בשביל מערכת משרדית. והספק שבא עם האנטק הוא 380 ולא 480.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאגה ... פותח הדיון לא יפתח ציפיות והוא מספיק בוגר בשביל לקחת אחריות על החלוטותיו...גם אם הוצעו ע"י אחרים.

אכן כן - המארז בא עם ספק 380W.

ביינתיים חבר שלי המליץ לי גם על מארז שלטענתו מאד זול ומאד איכותי...HEC 6A19 White + ספק 300W:

http://www.skypc.co.il/Product.asp?Pid=CI-6A19&Cat2Cat1ID=6&Cat2ID=0&aff=Zap〈=HE

הוא אמר שכמו שנכתב שם - זה ממש נכון: "מארז ברמת איכות גבוהה מאוד שאופיינית למארזים יקרים בהרבה (בין פי 2 לפי 3)"

הוא עולה 312ש"ח...בא עם ספק 300W וקיבלת תשבוחות רבות ב-ZAP.

למרות כל התשבוחות שהרעיפו על המארז שעליו כתבתי כרגע, אין לי שמץ של ספק שהמארז+ספק שהבאתם פה (ANTEC NSK4480B II+380W EARTHWATTS PSU)

זה ליגה אחרת לחלוטין.

אמנם זה הבדל של 100ש"ח ... אבל כנראה הבדל שמצדיק זאת באיוורר טוב יותר , תכנון מושקע וחכם יותר...

רק קצת בעסה עם החנות iqpc שגובה מחיר גבוה יותר כשמשלמים בתשלומים (2 תשלומים ומעלה...המחיר עולה עם כל עליית תשלום).

אז כן...נראה שאם ההבדל עומד על 100ש"ח, באמת עדיף ללכת על ה- NSK4480B II + 380W

תןדה רבה לכולכם !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח'לה ... אז אין בכלל מקום להתלבטות - אני הולך על ה-ANTEC!!!

כנראה שחברי התלהב מכמות החוות דעת על ה-HEX ... מזה שמישהו כתב שם שה-HEX הזה הינו מארז "ברמת איכות גבוהה מאוד שאופיינית למארזים יקרים בהרבה (בין פי 2 לפי 3)"

אז עדיין, עם כל זאת שכנראה שה-HEX הוא מארז טוב שנראה נותן תמורה מאד גבוהה למחירו הנמוך - עדיין ... אין בכלל מקום להשוות אותו למארז ה- עליו אנו מדברים פה.

אם אתה כ"כ דבקים במארז ה- בשביל תקציב זה - כנראה שיש לזה סיבה טובה! :o

תודה רבה!

נ.ב:

ilya.pazikov - לאיזה מארז התכוונת בכך שאמרת שהוא מרעיש הרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מבין למה אתה מתכוון...אתה מאד מקצר בדבריך... ;D

הכל התחיל מזה...

אתה כתבת את זה:

"המארז הזה לא מרעיש כמו חתולה עם סקאד בתחת?"

"אבל חכה שניה הדגם הזה מרעיש הרבה נכון?"

אני השבתי לך: ": ilya.pazikov - לאיזה מארז התכוונת בכך שאמרת שהוא מרעיש הרבה?"

בבקשה - הבהר את עצמך...

תודה ררבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא...הבנתי.

לא ... ברור שלא אלך על זה.

ה-- נראה הכי טוב ואיכותי במסגרת של 500ש"ח...

מקסימום...אם לבסוף אחליט כי גם זה אולי OVER KEAL עבורי ... יש את ה-COOLMASTER CM590 (אין לי מושג כמה עולה) ואת ה- THREE HUNDRED שנראה גם ממש מצויין ועולה 295ש"ח ללא ספק.

הבנתי ששניהם מעולים (אמרו לי אף שה-COOLMASTER CM590 עדיף על THREE HUNDRED ...).

נעשה חושבים מה שנקרא...

המון הנון תודה לכולכם!

בעזרתכם יש לי בראש 3 אופציות שלפחות מה שהצעתם לי ( ה- ) נראה מדהים ... פשוט צריך לבדוק אם עבור שימושי ה-COOLMASTER CM590 + ANTEC THREE HUNDRED , שהם יותר זולים - ממש משמעותית. .. יכולים להשתלם מבחינת עלות - תועלת.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק לגבי אופן איות ה-OVER KILL...

זה קורה "אפילו" לי , שעובד בעבודה שהשפה העיקרית בה הינה אנגלית ובעל אנגלית ברמה גבוהה.... ;D

ההתלבטות כעת היא בין 2 מארזים:

* COOLMASTER CM590 לא כולל ספק ב-355ש"ח (לא כולל ספק)

*ANTEC NSK4480B II + 380W EARTHWATTS ב-416ש"ח (כולל ספק של EARTHWATTS בעוצמת 380W)

אין שום ספק שמבחינת איזו עסקה יותר משתלמת - זו הצעת הפורום ללכת על NSK4480B II + 380W EARTHWATTS הינה הכי משתלמת...

באנדל כזה איכותי ועוד כולל ספק ב-416ש"ח

אך נאמר ואני הולך לבסוף על ה-COOLMASTER CM590 ... תוכלו בבקשה להמליץ לי על ספק ברמת איכות נחמדה אך גם לא יקרה?

מבחינת תקציב למארז+ספק - עד 500ש"ח.

משיטוט בפורומים ברחבי העולם (לאחר חיפוש בגוגל אחר הדגם) , עולות המלצות חמות ביותר ל-COOLMASTER CM590

אני אחשוב על מה לקחת מבין שניהם ... לפחות עזרתם לי לצמצם את האפשרויות.

שוב - המון תודה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמלצות עולות אך ורק מפני שאנשים שיש להם שימוש במארזים כאלה מבקשים המלצות....

CM590 פשוט לא מתאים לך.... אין לך מה לעשות איתו.

אם אתה אוהב את העיצוב שלו זה משהו אחר. מלבד זאת חבל על הכסף שלך.. לך על האנטק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...