התלבטות סופית בין 2 מסכי 42" - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות סופית בין 2 מסכי 42"

gjook

Recommended Posts

עד עכשיו חשבתי על הדגם של LG

Scarlet 42LH70YR

ב6500 ש"ח.

ועכשיו מוכר מסוים המליץ לי על הטלווזיה

TH-L42S10

של pansonic

ב5690 ש"ח

בטענה שהטלוויזה הנ"ל זולה וטובה יותר מהLG.

אשמח לשמוע האם יש אמת בטענתו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה זוכר מה אמרתי לך לגבי מוכרים??

הם מנסים לדחוף מה שנוח להם.......

יש כלמיני קומבינות בחנויות, המנהל אומר מי שמוכר טלוויזיה X מקבל אחוזים גבוהים יותר מהמכירה מטלוויזיה Y כי ניתקענו עם מלאי גדול.

זה נכון ואמיתי.

עכישו בקשר לטלוויזיות:

הגעתי בידיעה שה- היא הטובה ביותר בקטגוריה ולא הגיוני שבמחיר כלכך נמוך יחסית הפנסוניק טובה יותר (לפי טענת המוכר)..

בדקתי את הענין לעומק וסכ"ה הטלוויזיות דומות.

מצאתי רק כמה הבדלים בודדים אך משמעותיים לטובת הLG ואיתרון אחד יחיד לא כלכך משמעותי של פנסוניק.

אז ככה. האיתרון של פנסנוינק הוא כניסת SD - חריץ כניסה לכרטיס SD לשידר בטלוויזיה תכנים (לא בדקתי את המפענך שלה אני משאר שDIVX).

לאומת זאת הLG מובילה עליה ביתרון יחסי ענק: חריץ כניסה (אפשר לארגן מתאם מ-SD ל- בפחות מ50 שקל אם זאת הבעיה).

בפנסוינק לא קיימת כניסת SCART. אפשר להסתדר בקלות גם בלעדיה אבל לLG יש.... (לא משמעותי בכלל).

לLG יש חיבור בלוטוס (BT).... אפשר לנגן מוזיקה באמצעות הפלאפון לטלוויזיה... (בדקתי, עובד וחמוד אבל לא שימושי בכלל חח.. )

יחס נגדיות: לLG יש 1:100,000 לאומת הפנסוינק 1:20,000 - אין הבדל משמעותי הניראה לעין בינהם כי המספרים פה בשמיים ביחס למסכים אחרים..

אבל בכלזאת הבדל :ס ...

ועכשיו ליתרון הרציני של הLG על הפנסוניק: הLG היא טלוויזית 100HZ לאומת הפנוסינק שהיא 50HZ-

אתה זוכר שאמרת לי שרואים שהתמונה זזה מהר יחסית ואז פיתאום בתקיעות לשניה ומתייצב חזרה?

זה המנוע של ה100HZ. בטלוויזיות רגילות של 50HZ התמונה זזה כל הזמן 'בתקיעות' ביחסית ל100HZ שזזה פי 2 יותר חלק.

טלוויזיה CRT ישנה היא 50HZ. אם אתה משווה את התמונה לLG כשהLG מכוונת ל100HZ רואים הבדל משמעותי מאוד בתנועה של התמונה..

מה שראית שזה פיתאום נתקע זה כי ההגדרות הן על 'בינוני' וזה ממש לא טוב, אני לא ידוע למה זה הברירת מחדל.. זה באמת תקוע כזה, פעול על 100 ופיתאום נפילה ל50 משום מקום ואז מתייצב חזרה ל100.... כשמכוונים את זה 'לגבוה' בהגדרות זה בסדר גמור, 100יציב ורואים תמונה באיכות מפחדה.

בקיצור אם יש עוד שאלות אתה מוזמן לישאול =] .

לסיכום לדעתי סכ"ה הפנסוינק FHD סטנדרטית.. אני לא מבין למה הוא בכלל השווה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...