Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - עמוד 33 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני באמת לא מבין את השנאה של כולם כלפי המשחק. מדובר במשחק משובח ביותר מבחינת אקשן וריאליזם (אני מדבר על הסינגל כמובן).

הנשקים מרגישים נכון, האויבים נפגעים בצורה מספקת, יש דגמים שונים של AK-47 !!! (וזה לא משהו שראינו אי פעם במשחק, קלאצ' אחד חלוד, אחד צהבהב קצת, אחד עם ידית הסתערות. דברים כאלה לא ראינו ב-COD שאתם כל כך מעריצים). דבר נוסף, זה הרצינות שהמשחק לוקח את עצמו, וכאן זה דבר חיובי. הדיאלוגים של החיילים תוך כדי הקרב ואחרי. ב-COD ו-BC2, אחרי שסיימת לטהר אזור הם היו מתחילים להריץ צחוקים, שלמראית עין זה נחמד, אבל מוציא אותך מהמוד הצבאי ומהמקצועיות של המשחק. ב-MOH הם מתנהגים כמו שחיילים אמורים להתנהג באזור לחימה.

אם יש משהו אחד שהפריע לי, זה ה-"סטריליות" של הפגיעות באויבים. הגופות נקיות מכדורים וגם חול המדבר נראה צח מאי פעם, אפילו ששוכבת מעליו ערימת טליבנים מנוחים, מה עם דם רבותיי? כאילו, Soldier Of Fortune יצא לפני 9 שנים וכבר אז ידעו איך לגרום לפצע ירי להראות מציאותי, עם חורי פגיעות, איברים נתלשים ומעיים בחוץ (כן, אכזרי, אבל זה מוסיף) אז למה ללכת אחורה?

אה, וכמובן איך שכחתי את הסאונד! גילוי נאות, לא מזמן קניתי מערכת למחשב, לא משהו מרהיב, 5.1 של Microlab, אבל במשחק הזה, כשאני מוסיף קצת באס, הירי נשמע מציאותי מאי פעם. אפילו הרגשתי רטט בשיניים, שזה קורה לי רק כשאני יורה במטווח אמיתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-Cooler4004:

לא מדובר פה ב"ללכת אחורה", זו ממש לא משימה קשה עבור חברות להוסיף איברים קטועים ודם,

זה פשוט בגלל העניין של ה-Game Rating: אם תוסיף למשחק gore לא תוכל לשווק אותו כמשחק שמיועד לאוכלוסיה צעירה יותר.

עוד סיבה שהוזכרה לאחרונה ע"י מפתחי COD: Black Ops, שלא נראה שהיא רצינית ויותר תירוץ, היא הכבדה על המנוע הגרפי.

אגב, המשחק עומד בינתיים על ממוצע סביר של 75 מ-13 ביקורות:

http://www.metacritic.com/game/pc/medal-of-honor/critic-reviews

כנראה שהכל יחסי ואפשר להנות מהמשחק.

*בהנחה שלא שיחקתם מעולם ב-COD או . ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנשקים מרגישים רע מאוד, הסימן של ה HS הופיע לי כל המשחק בחלק התחתון של המסך, כל כך הרבה פעמים שזה אפילו התחיל להפריע :P

יש סיבה למה בכל המשחקים החיילים מפסיקים להיות רציניים ברגע שהם מסיימים את העבודה שלהם, גם באמיתי זה ככה, חיילים של ארה"ב אמרו שזו הדרך שלהם להשאר שפויים.

אי אפשר להגיד על משחק כל כך קצר שהוא משופח, ביזיון להוציא משחק שיותר קצר מ COD, עוד יותר ביזיון שעל רמה קשה הוא יותר קל מרוב הרמות של COD.

בקשר ל GORE, בעיה ידועה במשחקים האלה, GORE מעלה את הדירוג גיל מה שמקטין את מספר הקונים. המפתחת של COD:WAW ו BO חריגה בקטע הזה, היא מנסה לדחוף טיפה יותר דם ו GORE למשחקים אבל גם המשחקים שלהם נקיים יחסית. משחקים כמו SOF לא ניראה יותר, במיוחד לא עם כל מה שהולך בארה"ב, קמפיינים ענקיים שכל היעוד שלהם זה להוריד את האלימות במשחקים. גם ההתנהלות של ESRB לא בדיוק עוזרת, הגענו למצב שחברות מראות טריילרים רק בחדרים סגורים בשביל ש ESRB יעזבו אותם בשקט לעוד כמה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...