Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

כניראה שיש ספקיות בארץ שעושות בעיות עם ההתחברות לשרתים של EA, תנסו GAMER/ספקית אחרת ותיראו שהמשחק יעבוד מצויין בלי לאגים ובלי ניתוקים, כמובן שזה לא ישנה את העובדה שהמשחק גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד משהו שחייבים להוסיף למשחק הזה זה OVER TIME, לא הגיוני שכל פעם קבוצה תפסיד כי הפצצה או מה שזה לא לא הפסיקה להתפוצץ בזמן. אם הטמינו פצצה המשחק צריך להמשיך עד שהיא תתפוצץ/הקבוצה השניה תנטרל אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקודם שיחקתי בסרבר של VGAMES בשביל פינג נמוך, ולמרבה ההפתעה אני מקבל כל פעם קיק אחרי כמה דקות משחק. פשוט תת רמה, אני משחק והורג כמה אנשים ופתאום מקבל הודעה שעפתי מהשרת - אז או שהאמין שם נוב שמעיף כל שחקן שהורג אותו, או שפשוט הסרבר שלהם דפוק ונותן קיק אחרי כמה דקות שאתה נמצא שם. אגב מעניין שזה קורה לי רק שם ולא בשום מקום אחר. אשמח אם תשתפו אותי אם גם לכם זה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי שעשו לי KICK משרת בחו"ל, לא ניראה לי שיצא לי לשחק בשל BGAMES. לרוב השרתים בארץ מנוהלים בצורה גרוע, על ידי שחקנים שיש להם עודף זמן מה שאומר ילדים.

צריך גם לשפר את ה STATS, לא מצאתי מקום שכתוב בו כמה HS עשיתי. אני רק יודע שעשיתי לפחות 50 ושלפחות פעם אחת הצלחתי לעשות 8 HS בסיבוב אחד. בכל מקרה קל מידי לעשות HS, כ 22% מההריגות שלי הן HS (עשיתי יותר מ 50HS אבל זה הנתון הכי מדוייק שיש לי, יכול להיות שאחרוז ה HS שלי הוא 25% ואפילו יותר) ואני לרוב משתמש ב M4 ויורה מרחוק (באמת שזה כמו צלף :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...