Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

נקווה שיתבשל לנו כאן משחק לוחמה מודרנית איכותי.

לא יזיק לנו קצת אקשן בזירה האקטואלית כדי להעביר את הזמן.

מה גם שתחרות (אפילו זיק קטן של תחרות) מול Modern Warfare יכול להוציא רק את המיטב משניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היבט נוסף שצריך לזכור הוא שהמשחק מתרחש כנראה באפגניסטן. כתוצאה מכך אני לא רואה איפה אפשר לגוון יותר מדי בעיצוב שלבים ומשימות ודבר זה בהחלט יכול להוות אתגר למפתחים. בסך הכל אפגניסטן היא מדינה די חד גונית עם מדבריות ומערות וטופוגרפיה דומה בכל איזוריה ואני לא רואה כל כך הרבה אפשרויות ליצור גיוון במשימות. לעומת זאת בדרך בניית השלבים ב MW2 , כאשר קיים פיזור של המשימות ברחבי הגלובוס קיבלנו הרבה גיוון, דבר שיהיה קשה לעשות בMOH.

נצטרך לחכות לעוד פרטים כדי לראות באמת לאן המשחק הזה הולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מלחמה שמתרחשת באפגניסטן יכולה לפרוץ מחוץ לגבולות בעקבות טוויסט בעלילה, בריחת מנהיג או פיתרון יצירתי אחר של המפתחים.

ובמידה שאנחנו כן נשהה כל הזמן באותה מדינה- נחוץ שהשלבים יהיו מגוונים מבחינת משחקיות כמו שדוגלת בה סדרת COD:

חיל רגלים, ירי ממסוק, נהיגה, ירי מרכב, טיפוס, משימת התגנבות וכו'. זאת כדי לא להגיע לתחושת מחזוריות מהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לדעת אם יהיה גיוון, בדרך כלל סידרת MOH שמה דגש על מקום אחד.

השאלה היא אם הם ידבקו לסידרה או שינסו לקחת קצת מ COD.

העובדה שהשם EA מופיעה שם כבר מפחידה אותי, למרות שיש להם כמה הצלחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MOH הוא TM של EA...חוץ מזה ש EA בתהליך שיפור בניגוד ל (שרוב המשחקים שלהם השנה היו גרועים ביותר).

אני אהבתי את ה MOH האחרון, לא שיחקתי בקודמים בסדרה כי אני לא אוהב כל כך משחקים על מלחמת העולם השניה. לכל מי שאמר שלהתמקד במקום אחד זה חיסרון, לא יודע מה איתכם אבל MW2 היה מוגזם, לא ניראה לי שיש מישהו שבאמת הבין מה הולך שם, כל חצי דקה אתה במגינה אחרת עם חיילים אחרים ובכללי היה שם חוסר סדר מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינגל של MW2 אכן מבולגן אבל הכותר החדש של Medal of Honor לא יתמקד יותר מדי בסינגל מדהים

הרעיון של EA או יותר נכון המטרה היא ליצור מולטי שיתקרב לרמה של MW הסינגל פחות מענין אותה

(וזו הסיבה אגב שלקחו את DICE למטרת המולטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שהמשחק משתמש במנוע של DICE (המנוע של BF:BC ו BF:BC2), אחד המנועים הכי מתקדמים שיש היום. לא יודע מה איתכם אבל ניראה לי שהמשחק הזה הולך להיות יותר טוב מ MW2 בחלק לא קטן מהדברים שהוא יעשה, במיוחד בגירסת המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MOH ו COD תמיד היו סדרות מאוד דומות, מה שאי אפשר להגיד על BF שתמיד היה "מיוחד" ועד היום לא יצא משחק בסגנון שלו שבאמת שווה משהו. MOH נכנס בדיוק לאותה קטגורייה עם COD, שלא תחשוב לרגע שתיראה איפה שהוא במשחק עולם פתוח או נזק למבנים כמו ב BF, גם נ SP וגם ה MP הולכים להיו מאוד דומים למה שראינו עד היום מ .

בקשר ללמה אני חושב ש MOH יעשה חלק מהדברים יותר טוב. לדעתי, ולדעתם של רבים אחרים, MW2 היה מאוד לא מסודר, בקטע הזה EA יעשו עבודה טובה יותר כי הם הולכים להתמקד יותר במקום מסויים. ב MP יש לי אמון מלא ב DICE וגם התמיכה של DICE במחשב טובה בהרבה וזה הולך להיות מורגש, אולי לא כשהמשחק יצא אבל בשלבים מאוחרים יותר זה יורגש (כמי שישחק במשחק במחשב ממש לא חשוב לי מה יהיה בקונסולות וממש לא מעניין אותי במה הם רוצים להתמקד). המנוע הגרפי של DICE טוב יותר ולכן גם ויזואלית המשחק יראה טוב יותר (הבדל קטן אבל קיים). כל מה שנישאר זה ש EA לא יפשלו, גם בקטע הזה האמון שלי בהם גדל בשנה האחרונה ואני אמין שהם הולכים בדרך חדשה וטובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MOH ו COD תמיד היו סדרות מאוד דומות, מה שאי אפשר להגיד על BF שתמיד היה "מיוחד" ועד היום לא יצא משחק בסגנון שלו שבאמת שווה משהו. MOH נכנס בדיוק לאותה קטגורייה עם COD, שלא תחשוב לרגע שתיראה איפה שהוא במשחק עולם פתוח או נזק למבנים כמו ב BF, גם נ SP וגם ה MP הולכים להיו מאוד דומים למה שראינו עד היום מ .

בקשר ללמה אני חושב ש MOH יעשה חלק מהדברים יותר טוב. לדעתי, ולדעתם של רבים אחרים, MW2 היה מאוד לא מסודר, בקטע הזה EA יעשו עבודה טובה יותר כי הם הולכים להתמקד יותר במקום מסויים. ב MP יש לי אמון מלא ב DICE וגם התמיכה של DICE במחשב טובה בהרבה וזה הולך להיות מורגש, אולי לא כשהמשחק יצא אבל בשלבים מאוחרים יותר זה יורגש (כמי שישחק במשחק במחשב ממש לא חשוב לי מה יהיה בקונסולות וממש לא מעניין אותי במה הם רוצים להתמקד). המנוע הגרפי של DICE טוב יותר ולכן גם ויזואלית המשחק יראה טוב יותר (הבדל קטן אבל קיים). כל מה שנישאר זה ש EA לא יפשלו, גם בקטע הזה האמון שלי בהם גדל בשנה האחרונה ואני אמין שהם הולכים בדרך חדשה וטובה יותר.

תגיד בכנות, את הטריילר ראית לפני שכתבת את זה? את הקטע של המסוק והטרקטורון ראית? את הסביבה הנהרסת ראית? עכשיו תגיד לי איך כל זה קשור לCOD?

DICE זאת DICE, בלי כלי המולטי שלהם גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק לא יהיה עולם פתוח, הנזק למבנים לא יהיה כמו ב BF שזה ממש משנה את המפה, זה יהיה בקטנה בשביל להוסיף ובשביל להגיד שהגרפיקה שלהם יותר טובה.

לא יודע מה איתך אבל ב BF 2142 אני מאוד נהנה במפות בלי הכלי :cool2: הכלי הם לא מה שגורמים ל DICE להיות טובים.

בקשר לשאלה שלך, את הטריילר ראיתי כמה שעות לפני שהגבתי ;D גם ב COD יש שלבים שאתה בכלי (ב MW2 יש את השלב בשלג, ב MW ו WAW יש גם כמה קטעים מהאוויר וכו'), ב SP לא יהיה דגש על שימוש בכלי כמו שלא היה דגש כזה בכל ה MOH הקודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...