Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

medalofhonornew1.jpg

כמי שטוען שהמשחק הראשון הוא אחד ממשחקי ה FPS המלחמתיים הטובים בהיסטוריה אני חייב לציין שהתגעגתי.

שמועות טוענות שבמרץ 2010 EA תשחרר את הכותר הבא שיקרא- Medal of Honor : Operation Anaconda

בסוף השנה כך טוענת השמועה, תשחרר EA הודעה רשמית על הכותר הזה ותפרסם את תאריך השחרור המדוייק.

ברוח ההצלחה של MW2 גם המשחק הזה יתרחש בהווה (לוחמה מודרנית) ויבוסס על המבצע המדובר מ 2002

אז אולי אחרי שאינפיניטי הנחילה תבוסה קשה לכותר הזה עוד בחיתוליו והפכה למפלצת ופרה חולבת של מזומנים

הגיעה שעתה של EA לנקום. ;D

אם דלעיל נכון אז חודש מרץ הולך להיות לוהט במיוחד (בטלפילד)

http://www.boomtown.net/en_uk/articles/art.view.php?id=18859

עידכון:

טריילר ראשון ומבטיח שוחרר ותאריך היציאה עודכן לסתיו 2010

http://www.gametrailers.com/video/medal-of-spike-tv/59827?type=flv

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכותר הזה יהיה טוב כמו שאני רוקד סטפס טוב..

וברצינות,יכול להיות שהוא יהיה נחמד,אבל באמת לא יותר מזה..

הרי סך הכל MOH היא סדרה שהרוויחה תהילת עולם בזכות כותר אחד ויחיד(ALLIAD ASSAULT),שמפתחיו(לפחות הטובים באמת שבהם,כך מסתבר)עזבו והקימו חברה קטנה וצנועה בשם INFINITY WARD..והשאר,כידוע,היסטריה(העיוות במקור).

מאז MOHAA,ואולי SPEARHEAD,הסדרה פשוט לא הייתה אותו הדבר..כל משחק בה יכול להגיע לתואר "נחמד" אבל לא יותר מכך..כשמדובר על שוק ונושא כ"כ לעוס ומאוס כמו מלחמת העולם השניה(וזמן הנוכחי-גם קונפליקטים מודרניים),צריך להיות אמנים ואשפים אמיתיים בשביל להצליח לרגש,לחדש ולעניין בכל פעם מחדש..

אני מצטער להיות נביא הזעם בעניין,אבל אני יכול רק להניח שנראה עוד CARBON COPY של רעיון מצליח של מישהו אחר,כמיטב מסורת EA..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה שיצליחו להחיות את הז'אנר היא אם ייתנו לנו חופש מוחלט לבחור איך לכבוש כל היעד הנתון,ולתכנן את המשך המלחמה כגנרלים של הצבא.

ייתנו לנו תחושה שאנחנו חלק ממנגנון גדול יותר במקרה הזה-,או מדינה שנאבקת או מאותגרת במאמץ המלחמתי.בדרך הזו הם יעשו מהפכה או עליית שלב בכל הז'אנר של משחקי המלחמה.

לא נראה לי שנראה משחק כזה בעשור הקרוב.

מצד שני נראה לי שתהיה רקדן סטפס לא רע בכלל.יום טוב לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה שיצליחו להחיות את הז'אנר היא אם ייתנו לנו חופש מוחלט לבחור איך לכבוש כל היעד הנתון,ולתכנן את המשך המלחמה כגנרלים של הצבא.

ייתנו לנו תחושה שאנחנו חלק ממנגנון גדול יותר במקרה הזה-,או מדינה שנאבקת או מאותגרת במאמץ המלחמתי.בדרך הזו הם יעשו מהפכה או עליית שלב בכל הז'אנר של משחקי המלחמה.

לא נראה לי שנראה משחק כזה בעשור הקרוב.

מצד שני נראה לי שתהיה רקדן סטפס לא רע בכלל.יום טוב לכולם

ממש ממש לא. א. זאת לא מהפכה.

ב. זהו ז'אנר קיים שניקרא "משחקי פעולה 'ריאליסטיים'/'טקטיים'.

ג.לרוב, זה ממש וממש משעמם והאקשן שם מתסתכם ב4-5 דקות לשעה.

אולי זה יכבוש את לב הגיימרים הכבדים, אבל בשוק הפתוח משחק מהסוג הזה יכשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הז'אנר הקיים לא ממש עשוי כהלכה.

אני התכוונתי/מחפש משהו אחר.

משחק fps ש'עתיד' המלחמה יהיה תלוי בך.משחק שלא יהיה בו סוף,אלא רק אתה תקבע מה יהיה הסוף שלו.אתה מבין מחר תפרוץ מלחמה בין הודו ליפן(למשל) מי ינצח/ישרוד? אף-אחד לא יודע.לפי איך שהמשחקים בנויים היום אנחנו היינו הולכים לפי עליליה ידועה מראש עד שהיינו מגיעים לשלב האחרון וזהו,נגמר המשחק,וכל מה שנשאר לנו ל'דון' בו זה איך הייתה הגראפיקה ואיך היה ה-AI

לא יודע,אולי קיימים משחקים כאלה ואני לא מכיר.

אני רוצה לשחק את המ"פ,או את המג"ד,מח"ט או כל גנרל אחר שצריך לנהל את המערכה או את הגיזרה שעליה הוטל עליו לכבוש.שילוב של משחקי האסטרטגיה עם הfps

לפי דעתי צריכים לעבור שלב במשחקים האלה,אחרת המשחקים יתחלו להראות כמו סירטי הפעולה הדפוקים של שנות ה-80(שווצנגר סטאלון וכל האלה).למשל במלחמת העולם השנייה אמרו לאיזה גנרל שיש צורך לכבוש את גיזרת הפסיפיק,זהו לך תכבוש אותה,איך לכבוש?הוא היה צריך לבנות איזו שהיא תוכנית,אנחנו צריכים תמיכה מחיל האוויר,הים,מאיזה צד הנחתים יירדו לחוף.או שבכלל הפסיפיק היא גזרה זניחה ואני חושב שצריך להמשיך את המערכה מהצד...וכל זה כfps.

אולי אני לא מעביר את הרעיון בצורה טובה מספיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם השנה SPIKE זכו להיות הראשונים שיציגו חלק גדול מהמשחקים של שנה הבאה, כולל MOH החדש:

http://www.gametrailers.com/video/medal-of-spike-tv/59596

ב December 12th נזכה ליראות את טריילר :cool2: (בנוסף ל Mystery World שהיה הטיזר הראשון שהם העלו, Crackdown 2 ו ומדובר רק ברשימה חלקית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי ש DICE ו EALA הן המפתחות היחידות שעברו את משבר EA :screwy: כל המשחקים החדשים של EA מפותחים שם (DICE עובדים על MOH ,BF ו ME חדש ו EALA עובדים על המשחקים הבאים של PANDEMIC ועוד כמה משחקים חדשים).

מה שכן EA ירו לעצמם ברגל, לא מוציאים 2 משחקי MP של אותה חברה באותו זמן :screwy:

אם המחיר יהיה 50$ והמשחק לא יכשל אני קונה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי משחקיה של 2015 ובכללי משחקי MOH האחרונים היו משחקים שווי משחק, לא הזבל שמציף את השוק כל שנה. אבל אם תג המחיר שלהם היה תואם את התוכן (שלפי דעתי לא עולה על 30 דולר) אז הם היו מצליחים יותר.

פייט לCOD זה לא יהיה, אפשר לומר שאם המשחק יהיה על רמה הוא יהווה COD מנקודת מבט שונה.

אני מקווה שאני טועה, ממש ממש מקווה כי גם בפיסימיות הרבה שאני מתייחס למשחק יש טיפת אופטימיזם שאומרת שאם MOH יתן פייט לCOD אנחנו, הגיימרים בעלי הטעם האנין נרוויח שכן אקטיוויז'ן לא תוכל להמשיך בנוסחא של "SHOOT BOTS THAT CANT STOP SPAWNING" שיוצא כל שנה וממחזר צורת משחק מוצלחת למדי, אולי ניראה משהו חדש בזירה

אבל לצפות למשהו חדש מMOH הזה אני לא יכול, אולי שינויים מנוריים נחמדים פה ושם (כמו צניחה לשדה קרב מודרני^^)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים יש ל EA הרבה ביטחון:

EA Chief Talks War: Battlefield, Medal Of Honor And Getting Ahead Of Activision

Just hours before EA officially announced the long-rumored return of its Medal of Honor franchise, the company's chief executive told Kotaku his battle plan for EA's war-game competition against Call of Duty. He wants Modern Warfare's spot.

http://kotaku.com/5417372/ea-chief-talks-war-battlefield-medal-of-honor-and-getting-ahead-of-activision

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...