השר ישראל כץ : למנוע רשיון נהיגה ממשתמטים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השר ישראל כץ : למנוע רשיון נהיגה ממשתמטים

ALÞHA

Recommended Posts

כמובן שאי אפשר עם עיקרון השיוויון ולמעט זאת עדיין החברה צריכה גם את מי שאיננו חייל ( לעזזאל איזה פוליטיקאים מטומטמים יש בכנסת , מדוע אינכם מצביעים עבור העכביש לשילטון :yelclap: ) כמו כן הייתי מציע לצ'פר את החיילים באפשרות להתחיל לילמוד במסגרת הצבא לימודים אקדמאיים ועוד . בקיצור לתת יתרון למי שמתגייס ביחס למשתמט , נכון לעכשיו יותר משתלם לא להיתגייס .

בקיצור צריך לעשות את הרישיון כמו במדינות אחרות כלומר גיל 21 ומי שמגוייס , אפשרות שיכולה להיות מיושמת שתהיה לו האפשרות לעשות קורס נהיגה במסגרת הצבא ו / או רשיון הנהיגה יהיה בתוקף עם הצגת תעודת חוגר ( הבנתם את העיקרון ) , הייתי מציע להחיל את החוק הזה על שתיית אלכוהול גם כן .

ועדיין אני מחפש את האידיוט שאוכל שניצל , כאשר טענתי שמי שמתגייס זה כבר מעיד על עצמו שהוא אזרח שומר חוק , חכה , אידיוט אני עוד יגרום לך לאכול את הכובע - חחח ( כומתה ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון נראה לי דבילי למדי בבסיסו, כי בישראל של 2009, בלי אוטו= מנוע מלעבוד במעל מ 50% ממקומות העבודה בשוק.

בעצם אם מפשטים את העניין הזה, אדון כץ הנכבד אומר "מי שהתשחרר על סעיף נפשי- בואו נהרוס לו ת'חיים".

כרגיל, בישראל כמו בישראל, המטרה טובה- הדרך שגויה.

העלאת אחוזי הגיוס ממש לא תבוא בעקבות עונשים למי שמשתמט (למרות שגם את זה צריך, אבל בפרופורציה)

אלא בעקבות תמריצים למתגייסים.

וכמובן, The last nail in the coffin, פנינת החכמה של אדון ליצמן:

"אם 25 אחוזים בארץ משוגעים אז צריך לבדוק מה קורה סביב שולחן הממשלה הזה"

בכתבה כתוב שזה נאמר "בגיחוך", אבל אם מדובר באדם שתומך בהצעת חוק שכזו.... yeah right

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ

למה לא תגיד את זה לכבוד השר ( או אולי לראש ממשלתי ) שהתקינו תקנות של הביטוח הלאומי שאומרות שכל מי שיש לו רכב ו / או ברשותו רכב ו/ או נוהג ברכב לא יקבל קיצבת אבטחת הכנסה , כלומר אם הינך מקבל קיצבה מביטוח לאומי אינך יכול להיות הבעלים של רכב וכמו כן הם החמירו את התקנות עד לזה שאינך יכול לנהוג ברכב בצורה שהיא קבועה גם אם איננו שלך וכל זאת כדי לבטל לכמה אנשים את הקיצבה ולכול היתר לבטל את היכולת שלהם להשתתף בשוק העבודה ולהשאיר אותם תקועים בתור מקבלי קיצבה לשאר החיים .

כמו שאמרתי - העכביש לשילטון !

( או הברירה המטומטמת , קוץ וברבי נתניהו לכלכלה מקולקלת ומקוללת ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצעה שלו מדברת בפשטות על זה שכול מי שיצא על סעיף נפשי-פסול נהיגה וכמובן שטוב שהיא לא עברה...

קודם כול כיום מי שלא יודע כיום יש חוק כזה שמונע ממי שיצא על בעיות של אלכוהול\סמים\בעיות נפשיות קשות לקבל רישיון נהיגה עד אשר הוא סוג של בדיקה מטעם משרד התחבורה שעלותה 500 שקלים.מה שרוצה השר כץ שאנשים שגם יוצאים על סעיפים קלים יותר נניח כמו דיכאון קליני..לא יוכלו לקבל רישיון נהיגה עד אשר יבצעו תבדיקה הזאת.ולמה הוא רוצה?מין הסתם בשביל הכסף ולא בגלל שאכפת לו מהמסוכנות הזאת...אם החוק המטומטם הזה היה עובר זה אומר שכל מי שקנה תרופות נגד דיכאון -פסול נהיגה...כלומר מלא אזרחים...מה שהוא רצה להשיג זה עוד כסף ואהדת הציבור ובסוף הוכח שהוא טיפש מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם, השר כץ אומר שלא משנה שצה"ל שיחרר אותך בצורה חוקית לחלוטין, לדעתו אתה לא זכאי לרשיון נהיגה. יש לך הלם קרב? באסה לך... היית במחסום, ראית פיגוע וחטפת PTSD? השר כץ חושב שאתה מטורף וראוי לשלול לך את הרשיון ולהרוס לך את החיים, גם אם נתת את החיים שלך לצה"ל. עברת תקיפה מינית ונכנסת לטראומה/דכאון? השר כץ חושב שאתה אזרח סוג ב' ואינך ראוי לעלות על הכביש.

ממש כל הכבוד לשר...

kobi_af - הצעת החוק הייתה לשלול באופן מוחלט את רשיונות הנהיגה למי ששוחרר על סעיף נפשי כלשהו. הבדיקה שעליה אתה מדבר (המחיר הוא אכן 500 ש"ח) היא חובה לכל מי ששוחרר על סעיף נפשי מצה"ל, לא משנה מהו הסעיף או חומרתו וגם אם היה לך דכאון בזמן הצבא אתה תצטרך לעבור את הבדיקה הזאת.

דרך אגב, אלו שמשוחררים עקב שימוש באלכוהול או סמים בזמן השירות, בדרך כלל משוחררים על אי התאמה ואין שום קשר לסעיף נפשי במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאי אפשר עם עיקרון השיוויון ולמעט זאת עדיין החברה צריכה גם את מי שאיננו חייל ( לעזזאל איזה פוליטיקאים מטומטמים יש בכנסת , מדוע אינכם מצביעים עבור העכביש לשילטון :yelclap: ) כמו כן הייתי מציע לצ'פר את החיילים באפשרות להתחיל לילמוד במסגרת הצבא לימודים אקדמאיים ועוד . בקיצור לתת יתרון למי שמתגייס ביחס למשתמט , נכון לעכשיו יותר משתלם לא להיתגייס .

בקיצור צריך לעשות את הרישיון כמו במדינות אחרות כלומר גיל 21 ומי שמגוייס , אפשרות שיכולה להיות מיושמת שתהיה לו האפשרות לעשות קורס נהיגה במסגרת הצבא ו / או רשיון הנהיגה יהיה בתוקף עם הצגת תעודת חוגר ( הבנתם את העיקרון ) , הייתי מציע להחיל את החוק הזה על שתיית אלכוהול גם כן .

ועדיין אני מחפש את האידיוט שאוכל שניצל , כאשר טענתי שמי שמתגייס זה כבר מעיד על עצמו שהוא אזרח שומר חוק , חכה , אידיוט אני עוד יגרום לך לאכול את הכובע - חחח ( כומתה ! )

בהחלט צריך להעלות בצורה משמעותית את ההטבות שמקבלים חיילים, אבל להעלות את הגיל המינימלי לקבלת רישיון נהיגה ל21 כאשר ילד בגיל 18 כבר יכול לקבל ולפקד על טנק זה מטומטם וצבוע. זה כמו לבוא ולומר: "אסור לכם לעשות משהו מעט מסוכן כי אתם צעירים מדי אלא אם זה בשביל המדינה". לעשות את זה עם שתיית אלכוהול זה מטומטם אפילו יותר, מה בדיוק מכשיר חייל לשתות אלכוהול יותר מסתם אזרח שלא התגייס לצבא?

לטעון שמי שמתגייס הוא שומר חוק זה כמו לטעון שמי שעובר רק במעבר חצייה הוא שומר חוק.[br]פורסם בתאריך: 1.12.2009 בשעה 06:10:21

בעצם, השר כץ אומר שלא משנה שצה"ל שיחרר אותך בצורה חוקית לחלוטין, לדעתו אתה לא זכאי לרשיון נהיגה. יש לך הלם קרב? באסה לך... היית במחסום, ראית פיגוע וחטפת PTSD? השר כץ חושב שאתה מטורף וראוי לשלול לך את הרשיון ולהרוס לך את החיים, גם אם נתת את החיים שלך לצה"ל. עברת תקיפה מינית ונכנסת לטראומה/דכאון? השר כץ חושב שאתה אזרח סוג ב' ואינך ראוי לעלות על הכביש.

ממש כל הכבוד לשר...

kobi_af - הצעת החוק הייתה לשלול באופן מוחלט את רשיונות הנהיגה למי ששוחרר על סעיף נפשי כלשהו. הבדיקה שעליה אתה מדבר (המחיר הוא אכן 500 ש"ח) היא חובה לכל מי ששוחרר על סעיף נפשי מצה"ל, לא משנה מהו הסעיף או חומרתו וגם אם היה לך דכאון בזמן הצבא אתה תצטרך לעבור את הבדיקה הזאת.

דרך אגב, אלו שמשוחררים עקב שימוש באלכוהול או סמים בזמן השירות, בדרך כלל משוחררים על אי התאמה ואין שום קשר לסעיף נפשי במקרה הזה.

הבדיקה הזו היא חובה רק אם משרד התחבורה דורש את זה, לא מדובר במשהו שמבוצע באופן אוטומטי כלפי כל מי שהשתחרר על סעיף נפשי.

וכמובן שהטענה ש"מי שהשתחרר על סעיף נפשי לא יכול לנהוג" היא מטומטמת ומעידה על בורות גמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל כ"ץ (AKA ישרואל פ"ץ) הוא דמגוג בשקל תשעים. אם נראה לו שמשהו יביא לו עוד איזה קול מסריח בפריימריס, אז קיבנמאט ההגיון, והייה שלום להגינות. אני מכיר מישהו שהיתה לו בעיה להסתגל לצבא, מה לעשות, הוא היה ילדותי ולא עמד בלחץ של למלא פקודות. לא שהוא סירב לפקודות או משהו (הוא לא איזה מתנחל או שלומעכשיוי), אבל הוא פשוט לא עמד בפחד של להידפק בגלל הוא לא מצליח, או שיחשבו שהוא עושה דוקא.

בכל מקרה, הוא ביקש דחיית שירות כמה פעמים (בזמן הטירונות), ואמרו לו שאין מצב, או שהוא נשאר, או יוצא על 21 נפשי או משהו כזה. הוא נסה כמה פעמים לחזור, ובסוף נשבר ועזב, נראה לי על נפשי, אני לא יודע בדיוק. בכל מקרה, זה לא שהוא מטורף או משהו, פשוט היה ילדותי. האם זה אומר שגם אחרי שיתבגר ויעברו שנים הוא לא יוכל לנהוג?

ובכלל, אני מסכים עם מה שאמרו, במדינה שלנו אי אפשר בלי . אחרת, אתה נהייה אחד ממה שנקרא "אנוסי האוטובוס", שזה כמו "אנוסי ספרד", רק שיש גם בחורי ישיבה שתוקפים אותך וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הבעיה המרכזית בחוק הזה היא לא הנקודות שהעלתם, אלא העובדה הפשוטה שהשר הנכבד (?) מציע להלחם כביכול ב"משתמטים" שיצאו על סעיף נפשי אבל לא נוגע בכלל בכל המשתמטים בחסות החוק (כמעט כל החרדים, רובן המוחלט של הבנות הדתיות, הסדרניקים שאמנם משרתים ביחידות קרביות אבל שירות מקוצר מאוד) ואף כאלה שאינם בחסות החוק (סרבני "מצפון" ושאר השמאל הקיצוני). לא, הוא מציע לפגוע רק באלה שיצאו על נפשי - ואלה כאמור כוללים גם אנשים ששוחררו בצדק גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הבעיה המרכזית בחוק הזה היא לא הנקודות שהעלתם, אלא העובדה הפשוטה שהשר הנכבד (?) מציע להלחם כביכול ב"משתמטים" שיצאו על סעיף נפשי אבל לא נוגע בכלל בכל המשתמטים בחסות החוק (כמעט כל החרדים, רובן המוחלט של הבנות הדתיות, הסדרניקים שאמנם משרתים ביחידות קרביות אבל שירות מקוצר מאוד) ואף כאלה שאינם בחסות החוק (סרבני "מצפון" ושאר השמאל הקיצוני). לא, הוא מציע לפגוע רק באלה שיצאו על נפשי - ואלה כאמור כוללים גם אנשים ששוחררו בצדק גמור.

פציפיזם היא סיבה חוקית לקבלת פטור משירות צבאי, רק שתדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי ברור שזו הצעה דמגוגית זולה ואף אחד לא לוקח אותה יותר מדי ברצינות,

נניח שאדם השתחרר מצה"ל עם סעיף נפשי של דיכאון קליני, קשיי הסתגלות, קווים להפרעת אישיות מסוימת אין שום מדינה בעולם שסעיפים כאלה פוסלים מנהיגה, כל איש מקצוע מתחום הפסיכולוגיה\פסיכיאטריה יגיד שזאת בדיחה גרועה במקרה הטוב והצעה גרועה במקרה הרע.

אם אלו הפרעות נפשיות מז'וריות שבאמת עלולות לסכן את הנהג, שאר הנהגים בכביש, ועוברי אורח, כמו אדם שחווה פסיכוזות, דלוזיות ושאר הפרעות ויזואליות\שמיעתיות כמו מקרים מסוימים של סכיזופרניה לגווניה אז אכן צריך לשלול את רישיונו, וזה מה שקורה בפועל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NuNaTaK, בלינק שלך כתוב בצורה הכי ברורה שאפשר שכמות האנשים המשתחררים דרך הועדה הזו היא אפסית - ועוד שהמאמר מכיל טעויות וזקוק לשכתוב. בכל מקרה, הרוב המוחלט של סרבני ה"מצפון" עושים זאת שלא כחוק.

Holography, החוק בא להאבק בהשתמטות, לא בתאונות. נכון, הוא עושה את זה בצורה מטומטמת וללא בסיס עובדתי מוצק ל"נימוקים" שלו, אבל נא לא לעשות סלט מהדברים: מדובר בצעד ענישה נטו, יהיו התירוצים אשר יהיו. באותה מידה אתה יכול לשאול למה מכניסים סרבני "מצפון" ו"פצפיזם" לכלא, שהרי הם לא מסוכנים לציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...