רוצה לקנות טלוויזיה 32" או 26" ואני לא יודע מה לעשות <תקציב 3200 ש"ח> - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות טלוויזיה 32" או 26" ואני לא יודע מה לעשות <תקציב 3200 ש"ח>

matanf

Recommended Posts

הלכתי לכמה חנויות כמו ליאור, שקם אלקטריק, סנסור .. ויש כל כך הרבה דגמים וכל כך הרבה אפשרויות שאני כבר אבוד ולא יודע מה לעשות :\

אני רוצה לחבר אותה למחשב אז אני צריך חיבור למחשב.

אני רוצה שיהיה כדי לחבר את הנייד.

רמקולים נורמליים .

וזהו, זה הדרישות שלי מהטלוויזיה .

יש לכם משהו נחמד להציע עד ה 3200 ש"ח ? (32" - 26")

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להמליץ לך על דגם ספציפי שאחרי זה יבואו ויצעקו עלי שיש יותר טוב אז אני פשוט מאוד יתן לך נקודות שכדאי מאוד שיהיה לך בטלוויזיה החדשה -

דבר ראשון אני ממליץ בתקציב כמו שלך ללכת על 26 ולא 32 על מנת שהכסף ילך על האיכות ולא על הגודל.

דבר שני אם אתה מתכוון להשתמש בה בתוך מסך אז קח בחשבון שכמה שיותר קטן - יותר נוח.

יש לי 47אינץ FHD ומסך 23 FHD עם המסך אני מסתדר מצויין ועל הטלוויזיה אני לא יכול להשתלט, השטח שלה גדול מידי ... אני חייב להתרחק בשביל שאני יוכל לקלוט את כל המסך בזווית ראיה אחת וגם זה בקושי ואז אני מגיע למצב שהראיה שלי לא מקסימלית אז פשוט בלתי אפשרי לקרוא אותיות ממרחק כזה.

עוד דבר - תשקיע בFHD - אתה תהנה מאיכות הרבה יותר גבוה של תמונה. (FHD אילו ראשי תיבות של Full High Defintion): רזולוציה גבוה יותר - כלמור יותר פרטים בתמונה = איכות גבוה יותר. (ולא HD READY)

ממממ... זה כל מה שעולה לי עכשיו בראש :ס אם אני יחשוב על עוד נקודות חשובות שצריכות להיות בטלוויזיה אני יעדכן אותך חח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאמרו לי HD READY ו HD FULL נראים אותו הדבר לעין ומאוד קשה להבדיל ביניהם. זאת טעות !?

אולי לא הבהרתי את הנקודה שלי אבל כשאמרתי "אני רוצה לחבר אותה למחשב אז אני צריך חיבור למחשב" התכוונתי לסרטים ואולי כשאני במיטה לפייסבוק, לא לשימוש כמסך למחשב.. רוב השימוש יהיה כטלוויזיה, ולא כמסך מחשב.

חח ואני מקווה שלא יצעקו עליך (עדיף שלא) ... כשהמומחים יגיעו אשמח לעוד טיפים ולדגמים מדוייקים כדי שאדע על מה ללכת..

כי לפי מה שהגדרת יש מיליון ונראלי שעוד מיליון דגמים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל ענק של פי 2 באיכות התמונה בין READY ל-FULL.

השאלה איפה מסתכלים.

אם מסתכלים עלזה בסרט אז אתה לא תיראה הבדל כלכך משמעותי משהו משהו כי סרט מכיל תנועה ותנועה הורסת את התמונה גם ככה בLCD.

אבל אם אתה תסתכל על תמונה ספציפית או על השולחן עבודה שלך אתה תיראה הבדל משמעותי במיוחד.

בקשר לחיבורים אין לך מה לדאוג, כל LCD שהיא FHD או HDREADY מכילה חיבור - במידה ויש לך מחשב מעל שנת 07 אין שום סיבה שלא יהיה לך בכרטיס מסך יציאת DVI שהיא בעצם שווה בתכנולוגיה לHDMI (כבל DVI:HDMI אמור לעלות סביבות ה50 שקל בלי לפגוע באיכות)

אם אתה רוצה את הטלויזיה בשביל לראות נטו אז יכול להיות שבאמת עדיף לך ללכת על 32 אינץ ותהנה מטלוויזיה גדולה יותר..

תלוי מאיפה אתה מתכוון לראות , אם אתה רואה דרך המחשב את הDVDRIP האילו ששוקלים 700 מגה או צפיה ישירה בMEGAVIDEO אז באמת עדיף 32 כי גם ככה אין צורך בפולHD - למתוח את התמונה לגודל של פולHD יעלה לך בהרבה מאוד נקודות איכות.

אם לאומתזאת אתה מתכוון להשקיע ולראות HD אז יכול להיות ששווה להשקיע בטלוויזיה FULL כי זה באמת חוויה יוצאת דופן.

אמרת שאתה רוצה גם פייסבוק? תשכח מלקרוא פרטים בגופן גודל 8. כמעט שבלתי אפשרי לראות ממרחק גדול מ2מטר בנוחות :x ...

תמונת וכו' אין בעיה. לקרוא טקסט קצת בעייתי.....

דרך אגב כשתיהיה לך תלויה מעל הראש יותר גדולה מהמסך עם איכות תמונה יותר טובה מהמסך אז באמת אתה תשאל את עצמך "למה בעצם זה לא המסך שלי?"

אז יכול להיות ששווה לך להשתמש בה בתור תחליף כי באמת שאין סיבה שלא :x

היא צריכה להיות במיקום טוב גם לשכב בנוח לראות סרט וגם שיהיה שולחן ויהיה אפשר לשבת לעבוד קרוב...

26אינץ' זה לא כלכך גדול כמו שזה נישמע בתור מסך, מניסיון.. אל תפחד מהגודל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא תיהיה תלויה כטלוויזיה מול המיטה.

רוב הסיכויים שאני לא אשתמש בה כמסך מחשב.. אולי פעם ב..

אשמח לדעת שמות של דגמים כדי שאדע לאן ללכת ולאיזה כיוון לפנות ..

במחיר הזה מה המומחים חושבים ? איזה גודל כדאי לקנות ? וגם לפי התנאים שהגדרתי :)

תודה על הטיפים עד עכשיו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, לפני שמישהו שמבין בתחום קונה מוצר הוא קודם כל עושה לעצמו 'סקר שוק'.

לא. לשאול בפורום 'איזה טלוויזה לקנות' זה לא ניקרא לעשות סקר שוק.

סקר שוק הוא תהליך דיי ארוך מקיף וקצת מסובך ככה שלא ניראה לי שמישהו ישב בשבילך לפי הצרכים והנתונים שהיזנת

וערוך לך סקר שוק מקיף על כל הדגמים שיש ויוצא לך את המובלים...

אולי במיקרה אם מישהו כבר ערך אחד כזה לאחרונה עם אותם צרכים כמו שלך אז הוא ידע לשלוף לך את התשובה שאתה מחפש.... נדיר. אתה שם לב שאף אחד לא הגיב חוץ ממני נכון?

לא מומלץ ללכת לחנות ולשאול את המוכר 'מה הכי טוב במחיר ככה וככה' למה כי לא באמת מענין אותו, הוא ידחוף לך מה שנוח לו להעיף מבחינת המלאי שלו.

אז מה שאני מציע לך זה פשוט שתלמד לערוך סקר שוק בעצמך...

את הנקודות שאתה צריך כבר יש לך (הן החלטות שלך).

תיקרא מדיך פשוט באינטרנט 'לבחירת מסך טלויזיה' יתן לך רקע מפורט יותר על הנתונים של הטלוויזיות ככה תדע מה טוב יותר מהשני..

חוץ מנתונים יש גם 'שם' כי טלוויזיה בלי מותג מבטיחה פחות אמינות מטלוויזיה מותג ... וזהו השאר זה ענין של מחיר.

מה שאתה עושה עכשיו זה הולך לעשות לעצמך סקר שוק פשוט מאוד - אתה ניכנס לאתר 'זאפ' פותח 2 חלונות מחפש טלוויזיות ועושה סינון בדף אחד לגודל 26 בדף השני לגודל 32, משם אתה מתחיל לסדר את שאר הנתונים כמו רזולוציה, MS , מחיר...... מסנן כמה שיותר טלוויזיות לא רלוונטיות..

כשתגיע לסדר גודל של 3 טלוויזיות סופיות תפרסם ואולי נדע לקבוע מי טובה יותר P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

matanf אם השימוש העיקרי זה אל תיקח פחות מ32

26 הם קטנות בטופן משמעותי וגם אם תוכל ליקנות באיכות טובה יותר הגודל הפיזי הוא רכיב חשוב בחווית הצפיה

בעניין ההבדלים בין FHD לHDR הם קימים אבל זה לפי גודל המסך ומרחק הצפיה

אני כן ממליץ להוסיף כסף לFHD כי היום העלות תועלת לדעתי כן שווה את ההבדל במחיר (פעם FHD היו הרבה יותר יקרות מהיום )

אבל זה לא השיקול העיקרי

בכל מקרה כדי לך לצפות בטלוויזיות בחנויות שיש להם תצוגה ככה תבין את הגדלים ואיכות התמונה הצפויה שתקבל בבית

אומנם אין כמו לצפות בזמן אמת בבית אבל זה מין הסתם לא אפשרי לפני הקניה -ככה שהפשרה הכי טובה זה לצפות בחנות וגם לבקש שיראו לך גם כבלים רגילים

וגם תכנים בHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מסכים שאם זה הולך להיות נטו אז במחשב שנייה באמת שווה לו לשלם על 32 כי ההבדל אכן גדול.

בקשר לFHD אתה טועה, ההבדל לא קשור לא במרחק ולא בבגודל :x זה עניין של רזולוציה - הפיקסים ממנה מורכב המסך - 1920X1080. לא משנה מאיזה מרחק תסתכל או באיזה גודל המסך, הוא עדין יכיל את כל הפיקסלים הללו. מה שכן באמת ממרחק גדול באמת קשה להבחין בהבדל ולראות את סך כל הפיקסלים שמונה מהסך.

ולא. זאת טעות ממש גדולה ללכת לחנות ול'בחור' כביכול חדשה.

א. אין לך את הנתונים מול הענים

ב. אין לך חוות דעת מאנשים שקנו

ג. המוכר דוחף לך מה שנוח לו

ד. אתה כבר מתבלבל מרוב מסכים, קשה מאוד לגבש דעה במצב כזה.

ה. בשם ובארץ.

מה שצריך לעשות זה להינעל על כמה טלוויזיות ואחרי שאתה יודע מה אתה ורצה אתה יכול ללכת לראות אותם לפני הקניה אחרי שכבר בדקת את כל הנתונים וכבר קראת את כל חוות הדעת שקיבלת ואתה ידוע מה אתה רוצה ומה תקבל ,המוכר לא יוכל לדחוף לך שום דבר שלא צריך, אתה לא מבולבל עם עצמך כי הכנת שיעורי בית וזהו... תעשה בחירה רהבה יותר נכונה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ..

לגבי סקר שוק אתה צודק.

ואני התחלתי מפה.

אבל אני צריך לדעת כיוון ..

לאיזה חברות למשל כדאי יותר לפזול ?

לפי מה שאני יודע המסכים הכי טובים הם של ו SAMSUNG .

בחנות אמרו לי לגבי , מישהו יודע אם בכלל כדאי להסתכל לכיוון הזה ?

עד כמה תדר התצוגה משנה ? חייב 100HZ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100הרץ ? תכפיל את הסכום שיש לך...

אין חיות כאלה במחיר כמו שלך

יש כמה טובות ויש מוצרי מדבקה. שאגב לא כל כך רעות.

אני לאחרונה אהבתי את שארפ פיליפס,טושיבה,סוני סאמסונג ו קצת מאבדות נתח שוק עקב.. מוצרי "איכות" ורמות מחיר גבוהות מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100הרץ ? תכפיל את הסכום שיש לך...

אין חיות כאלה במחיר כמו שלך

יש כמה טובות ויש מוצרי מדבקה. שאגב לא כל כך רעות.

אני לאחרונה אהבתי את שארפ פיליפס,טושיבה,סוני סאמסונג ו קצת מאבדות נתח שוק עקב.. מוצרי "איכות" ורמות מחיר גבוהות מדי.

מחזק.

בקשר לשמות אז טושיבה סוני סאמסונג פילפס שארפ שולטים בשוק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע, לפני חודשים קניתי טלוויזיה לסלון LH70YR אבל היא עלתה 12אלףשקל :ס קצת עובר תתקציב שלך

אבל יכול ליהות שיצאו כבר יותר חדשות ממנה וכו' אני לא מתכוון לעשות סקר שוק מחדש בשיביל להמליץ לך על :x

מה שאתה צריך זה את הכיוון ואת הדגמים המדוייקים אתה כבר תימצא לבד אח שלי, עזרתי לך כמה שאפשר בקשר לכיוון...

תתחיל לנווט לטלוויזיה שאתה רוצה ><.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...