בעיה ויזואלית במסך 2209WA - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ויזואלית במסך 2209WA

Kopi8

Recommended Posts

אהלן,

קיבלתי היום מסך חדש - 2209WA של .

כשניסיתי לחבר אותו באמצעות כבל ה-DVI לכרטיס המסך שלי, 6600GT, גיליתי כי הדבר לא מתאפשר והמסך לא מציג שום תמונה (מופיעה הודעה כאילו הם לא מחוברים כלל).

לעומת זאת, החיבור האנלוגי תקין.

יש לציין כי לא התקנתי עבור המסך.

מה יכולה להיות הבעיה?

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב, למקרה שגם זה חמק ממך, תפעיל את אופציית ה-Dual Display Mode של הכרטיס באם בדקת את המסך מחובר ב-DVI רק בסביבה של חלונות. לחילופין, תעשה restart למחשב בזמן החיבור ב-DVI, נדמה לי שהכרטיס אמור להוציא אות לשני הראשים שלו, ככה שאתה אמור אז לראות את ה-POST (המידע על המעבד, הזיכרון וכו' כשהמחשב עולה) ולהיווכח באמצעות המבחן הזה אם זו בעיית חומרה בסיסית בתקשורת בין שני ההתקנים, או סה"כ בעיית הגדרה בחלונות. אם זו בעיית הגדרה ואתה לא צריך Dual Display Mode, פשוט תבחר ביציאת ה-DVI בתור ה"ראשית" בחלונות ותשאר במצב תצוגה בודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח מה בדיוק עזר, אבל עדכנתי , כיביתי את המחשב, חיברתי את ה-DVI, הדלקתי - ועבד.

תודה רבה..

ועכשיו לבעיה אחרת שנתקלתי בה - כשאני גורר לאורך המסך במהירות גבוהה יחסית אני שם לב למעין "קריעה" של החלון, כלומר תנועה לא חלקה.

יש מה לעשות בנידון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוויתי חלונות ש'נקרעים' וגם קרטוע באופן כללי (למשל באתר עם fixed background), עם כרטיס גרפי מובנה hd3200.

כדי לפתור את הבעיה הורדתי את ה hardware acceleration (דרך Display Properties->Settings->Advanced->Troubleshoot) לפחות מ- Full.

תנסה להוריד כל פעם אחד ולראות אם התופעה ממשיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...