התלבטות בין 3 דגמי lcd 42. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 3 דגמי lcd 42.

gjook

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מתלבט בין מספר טלוויזיות 42" מיצרנים שונים.

LG

42" FHD LH70YR

SCARLET

במחיר 6500 ש"ח.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=728162

Toshiba

42" FHD pv-500

במחיר 5280.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=717641

Hitachi

N03A

ב 4800 ש"ח.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=735533

האם אחת מהטלווזיות כאן היא ממולצת במיוחד ?

אשמח לשמוע מה מבין הטלווזיות הנ"ל הטובה ביותר ביחס בין מחיר לאיכות.

תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע ולא רוצה להטעות אותך לגבי האחרים אבל יש לי את הראשונה 70YR

רק ששלי בגודל 47.

טלוויזיה מדהימה !

כל מי שבא אלי אומר לי רואים יפה באופן מפחיד.

איכות התמונה מושלמת מלאת חיים וברורה ברמה מסוכנת.

זווית הצפיה מעולה - אני נמרח לפעמים על הספה בלילה וצופה מזוויתלא הגיונית של מינוס 34 מעלות ורואה בדיוק~ כמו שאני מסתכל מזווית נורמלית.

זאת הטלויזיה המובילה בקטגורית הLCD בפעם האחרונה שבדקתי (חודשים, אני לא מאמין שהוציאו טלוויזיות יוקרתיות יותר, היא עולה פי2 מהמתחרים)

יש בה רק בעיה אחת קטנה ומאכזבת - היא לא LED.

טלוויזיות הLED פועלות על תאורה לאומת הLCD שפועלות על גבישים שמסתובבים ומשנים צבע בהתאם למכות חשמל.

מזה אומר בפועל? זה אומר שLED שומר על הקוים בעת תנועה כי התרעננות התמונה היא במהירות האור

בניגוד לLCD שמורחת את הקוים בתנועה, לוקחת את הזמן שלה עד שהגבישים יסתובבו להם במקום...

(למשל במשחק כדורגל הכדור משאיר אחריו שובל שדי מציק בעין ולמען האמת הכדור מטושטש עד לרגע שהוא מאט.)

*לא כל אחד יכול להבחין בפרטים כאילו. זה לא משהו כלכ רציני...

מי שמעמיק ויודע מה הוא רואה זה מפריע לו בעין.

בFull HD ההבדל מורגש באופן משמעותי יותר מפני שהקו ברור ונקי יותר:

בתנועה פשוט רואים אותו נמרח וכשהתמונה מתייצבת הוא חוזר לעצמו :\ למעשה הדמות מטשטשת קצת בתנועה... מאכזב מאוד.

*חשוב לציין שזה ככה בכל טלוויזיות הLCD ובטלוויזיה הזאת המריחה היא הפחות משמעותית שיצא לי לראות.

אם יש לך זמן אז אני ממליץ בחום לחכות עד שמחירי הLED ירדו - אתה תהנה ממנו הרבה יותר.

איכות התמונה ברמה מדמיה כמו של LCD ההבדל היחיד הניראה לעין הוא בתנועה - לד שומר על קו צלול.

אבל אם אתה לחוץ לקנות לך על הLH70YR עיצוב מחליץ ביותר ואיכות ברמה שלא היכרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה המפורטת ,

אח שלי ראה את הטלוויזיה ואכן הוא טוען שהיא נראית טוב ,

מה שכן הוא הבחין כי לעיתים התמונה רצה במהירות גבוהה והאנשים \הדומויות נראות כזזות בצורה לא טבעית , יש לציין כי זה לא כל הזמן אלא אחת לזמן מה.

אתה מכיר את התופעה?...

והאם היא קשורה לטלוויזה הנ"ל , או בכלל לטלוזיות lcd , או שזה בכלל קשור לשידורים של הלווין?...

אשמח לתשובה אם מישהו יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את התופעה. אני לא הבנתי בהתחלה מזה השטויות האילו עד ששברתי את הראש בהגדרות המתקדמנות שהיה מאוד מסובך להיכנס אליהם -

מצאתי שם תכונה שניקראת "TrueMotion" אפשר לכוון אותה ל3 רמות - רמה ראשונה זה כבוי וככה האנימציה זזה כמו בטלוויזיה רגילה לחלוטין,

רמה שניה זה 'בינוני' ככה התמונה זזה בתקיעות מוזרות (מה שאתה מדבר) - חצי מהאנימציות בהילוך רגיל ופיתאום חלק בהילוך גבוה (משום מה זה הברירת מחדל)

ורמה שלישית "גבוה" ככה האנימציה חלקה באופן רציף: משהו שאףפעם לא יצא לי לראות קודם לכן - זה קורה בכל תוכן HD או לא או אנטנה.

זה ניראה כאילו מספר התמונות בשניה פשוט גבוה יותר לפי מה שהעין שלי רואה...

אם במיקרה יש לך קנטרסטרייק 1.6 אז אתה יכול לעשות המחשה קטנה למה שאני מתכוון -

fps_max 29

בקנסול זה יתן לך ביצועים של "טלוויזיה רגילה" (מדובר בדוגמה להמחשה כן??)

אחרכך תעשה

fps_max 60

פיתאום המשחק יזוז הרבה יותר חלק, מספר התמונות בשניה יעלה וככה האנימציה תשתפר - יהיה הבדל מורגש מאוד ב'איכות התנועה' .

אם אני לא טועה מדובר בתכונת הטלוויזיה: 100HZ לאומת 50HZ שזו טלוויזה רגילה. ה-TRUEMOTION בעצם ממש את האופציה ל-100HZ (לפי מה שהבנתי זה קצב ריענון - הגיוני שזה מה שגורם לתוכן לפעול חלק כלכך)

*יש אנשים שפשוט יעדיפו את האנימצה במו בטלוויזיה רגילה ולא חלקה כמו שהטלוויזיה הזאת מאפשרת.

בהתחלה כשהגדרתי אתזה לתמונה חלקה היה לי מאוד מפריע בעין שזה 'מהיר כלכך' .. עכשיו כבר התרגלתי וכשאני צופה בטלוויזיה רגילה זה ניראה לי 'איכות גרועה' בעניין הזה של התנועה חח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...