ת'רד תקלות ב- Call Of Duty : MW2 - פה זה המקום לתקלות. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד תקלות ב- Call Of Duty : MW2 - פה זה המקום לתקלות.

noambaum

Recommended Posts

שלום לכולם,

בעקבות ריבוי התקלות היחסי במשחק וב-, החלטתי לפתוח ת'רד נפרד בשביל כל מי שיש לו תקלה מ-2 סיבות :

1.סדר - מי שרוצה להתעדכן במשחק עצמו ייגש לת'רד של המשחק ולמי שיש תקלה ייפנה לפה.

2.KB - ברגע שנרכז את כל התקלות במקום אחד וכולם ישתפו את הפתרונות שלהם לתקלות שהם חוו,

נוכל לייצר סוג של מאגר מידע לגבי התקלות וכך כשמישהו חדש יגיע עם תקלה הוא יוכל למצוא פיתרון.

אז כל מי שכבר פתר תקלה גם כן מוזמן לכתוב ולהוסיף לת'רד.

בהצלחה לכולם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי

על מערכת WIN7 עם הדרייבר החדש לא עובד חלק כמו עם מערכת בדרייבר 9.11 , בWIN7 יש הרבה פריזים , קירטועים ברגע שאני מגדיר על מקסימום , אבל בXP אפילו שמוגדר הכל על מקסימום , המשחק רץ חלק , אותה הבעיה יש גם עם דרייבר קודם בWIN7 , אני בדקתי את הWIN7 של ה64 BIT, אני יבדוק גם בWIN7 32 BIT.

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי רוני,

אם אני לא טועה כבר כתבנו לך בפורום של המשחק שעם כרטיס 4850 אתה לא יכול לצפות להריץ את הכול על הגדרות הכי גבוהות מהסיבה שהכרטיס שלך הוא MID.

בכל מקרה, מה שהייתי מציע לך זה לנסות 2 - את החדש ואת 9.11.

ותחזור אלינו עם תשובה שנראה איך התקדמה הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

ברשותי המשחק החוקי כמובן כ. מסך 4870 1 גיגה,נתקלתי בבעיה שאינני רואה את הכדורים שיוצאים מהנשק בזמן הירי,הסתכלתי על שחקנים אחרים ברשת וראיתי שכן רואים את הכדורים,האם למישהו ישנו רעיון או יודע על עידכון כלשהו.

בתודה לעזורים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי בהמון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון תקלות.

בכל מקרה, הנה כמה וכמה שהצלחתי להתגבר:

-המשחק לא עובד - הSTEAM נותן ERROR: "incomplete installation (16). - הפיתרון - לנסות להפעיל את המשחק כמה עשרות פעמים עד שזה מסתדר. אם עדיין לא עוזר, להפעיל מחדש את סטים ולהמשיך ככה.

-המשחק לא עובד -סטים נותן הודעה: "Game is currently unavailabe". הפיתרון - לכבות את סטים, להכנס לתקיה של סטים ולשנת את הקובץ Clientregistry.blob לשם אחר. הסטים יעדכן מחדש את רשימת המשחקים והבעיה תפטר.

-המשחק סתם לא עובד [לא נדלק, ו\או לא מתעדכן] - לעשות את הפיתרון של הבעיה הקודמת.

-המשחק מתרסק במסך הטעינה של המשימה האחרונה - הפיתרון - להוריד את הגדרות הטקסטורה מEXTRA למשהו נמוך יותר [HIGH ומטה]

-המשחק מתרסק במסך הטעינה של שלב המוזיאון [השלב של הCREDITS] - הפיתרון - אותו פיתרון של הבעיה הקודמת.

-המשחק לא מתחבר למשחקי COOP - הפיתרון - לפתוח UPNP בראוטר

-המשחק לא מתחבר למשחקים במולטי - הפיתרון - לפתוח את הפורטים הנכונים בראוטר. ציון הפורטים מופיע בפורום הראשי של המשחק בSTEAM.

תקלות שלא הצלחתי לפתור:

המשחק מתרסק בממוצע פעם בכל 3 טעינות שלבים במולטי - או שמתרסק עם "פעולה חוקית" שהתוכנה ביצעה או מתרסק עם ERROR לגבי הדיירקט איקס

המשחק מתרסק בתדירות גבוהה מאוד בסינגל פלייר ובטעינה של שלבי הCOOP

המשחק גורם להתחממות היסטרית של כרטיס מהסך. הרבה מעבר לממוצע והרבה מעבר לכל משחק אחר

בעיות רציניות של זליגת אחרי שעה פלוס של משחק בסינגל או במולטי. הביצועים במשחק יורדים לתחת, מה שמחייב אותך לפתוח את המשחק מחדש

מדי פעםהמשחק זורק אותך ממשחק מולטי ולא מאפשר לך להתחבר לאף שרת או שחקן במשךל 5-10 דקות תוך שהוא טוען שמדובר בבעית חיבור [כשאין אחת כזו]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 4870 וגם נתקעתי בתקיעות של 0 FPS תוך כדי משחק וזה מחשב שמריץ את 2 הCRYSIS על FHD

מה שעזר זה:

1. לכבות את ה VSYNC

2. לכבות את הSTEAM CHAT תוך כדי משחק דרך ההגדרות של STEAM

מאז אין לי תקיעות לא במשחק ולא במולטי לפחות עד שיצא לזה FIX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חוויתי הרבה קירטועים ונפילות FPS (גם כשרוב מדדי הגפריקה היו על NORMAL) ואני לא יודע אם זה בגלל המפרט או בגלל תקלות במשחק.

אם המעבד היה על הייתי די בטוח שזו הסיבה השניה אבל הוא עושה בעיות ולכן כרגע הוא על התדר הרגיל (2 GHZ) אז יכול להיות שהוא מהווה צוואר בקבוק...מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, פעם ראשונה מנסה את המולטי של המשחק ואחרי שאני לוחץ על PLAY במסך הראשי אני נתקע ב-connecting to IWNET!

המחשב מחובר ישירות למודם, אין ראוטרים או משהו כזה, אין חומות אש אנטיוירוסים, אפילו לא של .

מה לעשות??? :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...