איך הWD ‎5000AAKS‏ ‏לעומת הSeagate ‎418AS? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הWD ‎5000AAKS‏ ‏לעומת הSeagate ‎418AS?

dodger

Recommended Posts

אהלן

קניתי מחשב חדש וההארד דיסק שביקשתי היה זה של סיגייט. אחרי כמה ימים אמרו לי בחנות שיש בעיה של תאימות של סיגייט 418 עם המעבד של i5 ושמו לי במקום את ה5000AAKS‏ ‏שעולה 20 שקל יותר והנתונים שלו אותו דבר.

יש לי 2 שאלות - אחת אם אתם מכירים בעיה כזאת, והשנייה אם הכונן של WD‏ ‏הוא באותה רמה וכדאי לי כבר להישאר איתו.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה פחות טוב? ואיך עולה יותר? הם אומרים שזה בגלל האמינות של החברה הזאת לעומת השניה.

בכל מקרה הם אומרים בחנות שכונני לא תואמים לכל לוחות האם של x55 ככה שזה לא מתקין את הווינדואוס 7. נשמע מופרך לגמרי לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5000AAKS על הפנים לפחות מה שנמצא אצלי כרגע במחשב. אני מצטער על הרגע שלקחתי אותו.. המחשב שלי שקט בצורה חרשית חוץ מהארדיסק שהורס את השקט ושומעים אות בצורה ברורה! רעש של דיסקטים FLOPPY מלפני כמה שנים!

אולי הבעיה אצלי ספציפית... בכל אופן אני מאוד רוצה להחליף אותו ..

אם השקט חשוב לך, אל תלך עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות חשוב לי רעש ויותר ביצועים.

Nike, למה אתה חושב שהסיגייט יותר טוב? יש איזושהי השוואה כזאת ברשת? (אישית לא מצאתי)

עריכה: החלטתי ללכת בסוף על ה- 502HJ החדש יותר, נראה שהוא לוקח בקצת את הסיגייט וה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך לינק להשוואה הזאת? ולאחת שכוללת את הסמסונג?

משום מה הסיגייט מושווה באתרים שונים לסדרות אחרות של הדיסקים מהמתחרים, ואילו הWD הספציפי הזה לא מוזכר כמעט אפילו שהוא יצא עוד בסוף 2007. על שניהם יש גם כמה תגובות רעות (בודדות אמנם) - הסיגייט בביצועים והווסטרן ברעש ואילו על הסמסונג לא ראיתי מילה רעה והוא הכי חדש.

אם יש לך דעה אחרת והשוואות שיעזרו לי אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...