למה מצנזרים דם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה מצנזרים דם?

Fighter

Recommended Posts

נכון תמיד מצנזרים דם במדיה כל שהיא כמו טלוויזיה, עיתונים ואפילו משחקים בגרמניה?

למה בכלל צריך לצנזר את הדם? איך זה אמור לפגוע במישהו? הרי זה משהו טבעי שזורם לנו בגוף שבזכותו אנחנו חיים

מכיוון שאין היותי אדם משכיל אני אצטט מויקיפדיה:

דם הוא נוזל המכיל פלזמה (החלק הנוזלי השקוף) ותאים (גופיפים שונים, תאי דם, הורמונים ועוד). במקומות רבים יש התייחסות לדם כאל רקמה: "רקמת הדם" היות שהדם, כמו כל רקמה, בנוי מתאים בעלי תפקוד זהה. ההבדל העיקרי בין רקמת הדם לרקמות אחרות היא העובדה שתאים אלו אינם מחוברים האחד לשני אלא רק סמוכים לתאים אחרים מאותו סוג במהלך שיוטם בכלי הדם.

הדם הוא אמצעי הולכה, הדם מביא חמצן מהריאות או הזימים אל התאים ומנקה את התאים מעודפי הפחמן הדו-חמצני, זאת באמצעות כדוריות הדם האדומות שמכילות המוגלובין הקושר את החמצן לכדורית , ומשחרר אותו ליד התאים. קושר פחמן דו-חמצני לכדורית ליד התאים ומשחרר אותו .

בקיצור, מה כל כך פוגע בחומר הבסיסי והחיוני הזה שכל הזמן מצנזרים אותו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם סקס ועירום זה משהו שהוא טבעי וחלק מהגוף שלנו.. ועדיין מצנזרים אותו.

הקריטריונים לצנזור לא קשורים בכלל לטבעי או חיוני או בסיסי, אלא בעד כמה זה פוגע בכמה אנשים.

ודם זה משהו שמזעזע ומחריד הרבה אנשים. (כן, למרות שהוא זורם בתוך כל אחד מאיתנו, ואני בספק שהמידע הזה חדש לך)

ולכן מצנזרים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דם זה ברוטלי למרות שזה זורם לך בגוף.טבע האדם זה להרוג.כן כן נשמע מוזר..אבל ככה הבני אדם,היצור הכי מסוכן בבריאה.

כל מה שרע נכלל בדם,אם חסר ואם יש בשפע שפוך על המדכה.

לכל בן אדם יש שריטה כל שהיא (גם לכם),והוא יכול להרגיש חופשי להרוג או לפצוע.או סתם לזרוק בלטה על חתול פולש.

כמה שתראו פחות דם,ככה יכנס לכם פחות שטיפת מוח לתת מודע.

זהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין את הצינזור על פורונגרפיה ,שפוגעת בתמימות של הילדים הצופים בה ,אבל לצנזר דם זה מיותר ,כי מה לעשות ,מי שקטן מדיי בשביל לראות כתם דם במשחק ,קטן מדיי בשביל לשחק במשחק הזה ולגרום להיווצרות של אותו כתם דם ,זות אומרת שגם בלי הדם הזה ,הילד מקבל חרא למוח מגיל צעיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...