טעינה איטית של תיקיות במחשב? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טעינה איטית של תיקיות במחשב?

Posford

Recommended Posts

מדובר במערכת הפעלה 7.

מה שלא היה קורה ב- , קורה בה.

אם אני נכנס לתיקיה שיש בה תוכן גדול, הרבה תיקיות, משקל גדול ב- GB. לוקח לה זמן לטעון מעל 10 שניות.

הפס הירוק רץ וצריך להמתין והוא מסתנכרן לאט ומרענן את עצמו ומוסיף עוד ועוד.

למה זה קורה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא להציף, ושנית כל אני אשמח להצטרף לשאלה כי גם אני סובל מהבעיה הזו בתקיית ההורדות שלי (ויסטה ששודרג ל7)

במחשב אחר יש לי 7 מהתקנה נקייה ושם אין זכר לדבר שכזה ככה שאולי יש קשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בויסטה ו 7 , ואפילו XP , ניתן להגדיר thumbinal לא ? ,בכל מקרה אני חושב שזה קשור ל indexing service ולא אחר ,

הפס הירוק מסמל שהמחשב מכניס מידע הודות הקבצים לאינדקס ממה שאני חושב .

*עולי המחשבים שלכם אין להם מספיק זכרון או משהוא ,אני בדיוק יושב ע התקנה נקיה מלפני חצי חודש של home premium

*נייד עם 4GB ,מעבד c2d עם 3 מגה קש. קש זה גם דבר חשוב אתם יודעים ..

אני אישית לא נגעתי כלל בהגדרות שלו, פעם בהתקנות פשוט ביטלתי אותו במחשבים חלשים יחסית כי גרם לאיטיות, אבל

במחשבים מהירים אין ממש השפעה על זה (רק טוב יש בזה שזה מחפש יותר מהר קבצים ,עם כי האפשרות חיפוש של וישנות יותר יותר רגילה לי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בויסטה ו 7 , ואפילו XP , ניתן להגדיר thumbinal לא ? ,בכל מקרה אני חושב שזה קשור ל indexing service ולא אחר ,

הפס הירוק מסמל שהמחשב מכניס מידע הודות הקבצים לאינדקס ממה שאני חושב .

*עולי המחשבים שלכם אין להם מספיק זכרון או משהוא ,אני בדיוק יושב ע התקנה נקיה מלפני חצי חודש של home premium

*נייד עם 4GB ,מעבד c2d עם 3 מגה קש. קש זה גם דבר חשוב אתם יודעים ..

אני אישית לא נגעתי כלל בהגדרות שלו, פעם בהתקנות פשוט ביטלתי אותו במחשבים חלשים יחסית כי גרם לאיטיות, אבל

במחשבים מהירים אין ממש השפעה על זה (רק טוב יש בזה שזה מחפש יותר מהר קבצים ,עם כי האפשרות חיפוש של XP וישנות יותר יותר רגילה לי )

אני עובד על 32BIT אך יש ברשותי 4GB .

אז זו בטוח לא הבעיה.

לא כל-כך הבנתי את העניין ומזה thumbinal? ואיך פותרים את זה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...