מים VS קולה, הפרטים שלא ידעתם - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מים VS קולה, הפרטים שלא ידעתם

Ewingum

Recommended Posts

Quote from: biodome ב היום בשעה 15:39:59

חחחח..

אני התחלתי עכשיו לאכול מלאווח עם שוקולד בגללה!

שונא קולה.

שונא משקאות מוגזים בכלל.

מלאווח עם סירופ מייפל, שולט!

ולחשוב שבתחילה המאה הקולה הייתה תרופה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מלאווח עם קוטג' וקטשופ!!

וקולה זה באמת טעם החיים, מים זה סתם נוזל בלי צבע, טעם, ריח, או כל ערך תזונתי :P

בלי צבע נכון, על טעם וריח אני יכול להתווכח איתך בסוגי מים שונים)למשל מהברז( ולגבי

ערך תזונתי- זה לא הכי נכון כח במים מינרליים יש דווקא מספיק ערכים תזונתיים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה, אתה לא יכול להתקיים ממים. אין בהם שומן/פחמימות, חלבון, קלוריות (מן הסתם) ושאר דברים שבעצם מצביעים על ערכים תזונתיים.

מים כמו כל דבר אחר "מכילים" דברים אבל לא דברים שניתנים לעיכול (הכוונה עיכול שיוצר אנרגיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אני מעדיף ספרייט על קולה גם יותר טעים ואיין צבע מאכל ולא עושה תשיניים צהובות וחורים

כמובן שיש רגעים שבהם בא לך חבל על הזמן על מיים כמו אחרי מאמץ גופני אחרי שוקלוד ויש עוד כמה מקרים.

בעקרון שאני צמא אני שותה מיים ואז אם בא לי לשתות משהו לטעם אני שותה כוס של משהו מוגז.

אצלי יש גם משהו מוזר שאחרי עוגה רוגלך עוגיה או משהו בסגנון אני פשוט חייב לשתות חלב עם זה

לא יודע למה וגם אצל חבר שלי בצהריים פעם עשיתי ככה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בידיוק קראתי את כל הטראד כי אין לי כח

אבל אני יודע שאם תשימו שן בכוס של קולה ליום אחד היא תעלם

וזה מוכח וגם כל מי שבא לכיתה בביצפר באים עם זה

SO?

אתה מתכוון להחזיק קולה בפה שלך יום שלם?

חוץ מזה בקיבה החומצתיות נעה בין 1-2 PH, מה שיכול להמיס מתכת(אז רמת החומציות של קולה זה ממש כלום לאומת החומציות בקיבה).

ציטוט מMouthShut :

The average pH of soft drinks, e.g. Coke, Pepsi is pH 3.4. This acidity is strong enough to dissolve teeth and bones! Our human body stops building bones at around the age of 30. After that itll be dissolving about 8-18% of the bones each year through the urine depending on the acidity of the food intake (acidity does not depend on the taste of the food, but on the ratio of potassium / calcium / magnesium / etc.

wrong!the only way to dissolve bones and teeth with coke is to dip them in the stuff for a few weeks.

Did you know that for the proteins in the food to be digested , the pH of the stomach under normal conditions has to be 1-2 ? This is as strong as a some industrial acids and coke is compared to it. ( lower values on the pH scale means a stronger acid).These acidic conditions are achieved through the secretion of HCl by the stomach , which is an industrial strength acid , strong enough to dissolve various metals.

The strongly acidic pH level is needed to activate the enzyme pepsin to digest the food.

So by taking coke, you are actually helping in the digestion process.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...