מים VS קולה, הפרטים שלא ידעתם - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מים VS קולה, הפרטים שלא ידעתם

Ewingum

Recommended Posts

קולה זה דרך חיים!

אני רוצה לספר סיפור....

פעם לפני חודש וקצת היה ילד שקראו לו DEMONSHLOMO (אני כאילו) שהיה לו משעמם אז הוא השתין בצנצנת ושם בתוכה דג זהב!

הדג מת אחרי 5 דקות למרות שאני ציפיתי לראות מאבק אפי של דג אשר מנסה לחיות בתוך פיפי....

איך אף אחד לא הזכיר עגבניות???

הם בערך הדבר הכי חומצי שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קולה זה דרך חיים!

אני רוצה לספר סיפור....

פעם לפני חודש וקצת היה ילד שקראו לו DEMONSHLOMO (אני כאילו) שהיה לו משעמם אז הוא השתין בצנצנת ושם בתוכה דג זהב!

הדג מת אחרי 5 דקות למרות שאני ציפיתי לראות מאבק אפי של דג אשר מנסה לחיות בתוך פיפי....

:lol:

אתם יודעים מה עוד לא ראינו פה... מארז שעשוי מפחיות של קולה! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה, אתה לא יכול להתקיים ממים. אין בהם שומן/פחמימות, חלבון, קלוריות (מן הסתם) ושאר דברים שבעצם מצביעים על ערכים תזונתיים.

מים כמו כל דבר אחר "מכילים" דברים אבל לא דברים שניתנים לעיכול (הכוונה עיכול שיוצר אנרגיה)

::)

אתה מכיר מישהו שיכול להתקיים בלי מים?

באופן כללי, כל מה שהגוף שלך מעכל/עושה/מבצע וכו'... נעשה בסביבה מימית....

דרך אגב, בלי מים אפשר לחיות מקסימום 3 ימים אבל בלי אוכל (כלומר לשתות רק מים) אפשר להתקיים בערך חודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עוד קולה משמינה!! פעם הייתי שותה הרבה קולה ושוקל 86 זה לא הרבה אבל לא אהבתי את זה...

אחרי זה הפסקתי לשתות קולה בכמויות ועכשיו רק שתי או 3 כוסות ביום... ואני שוקל 73

כמובן גם אני מתאמן עכשיו אבל גם זה משהו!! אההה ושלא תחשבו שהייתי דובי כי אני מטר 86 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

דרך אגב, בלי מים אפשר לחיות מקסימום 3 ימים אבל בלי אוכל (כלומר לשתות רק מים) אפשר להתקיים בערך חודש...

כן אבל זה לא בגלל הערך התזונתי של המים. פשוט בגוף שלנו יש מספיק מצבורים של שומן וחומרים שאפשר להפוך לאנרגיה אחרים, כדי שניתן יהיה לשרוד כמעט חודש. וגם זה בערבון מוגבל, עוד לפני שתמות כבר לא תוכל לזוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קולה זה דרך חיים!

אני רוצה לספר סיפור....

אתה בא למפגש הקרוב נכון??? :2gunsfiring_v1:

לך לגינה או משהו ותמצא צב...הפלא ופלא הוא בכלל לא שותה, רק אוכל אוכל עשיר במים.

אם תשתה רק קולה אתה תחייה יותר זמן מאשר רק מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...