סוגיית ה- OC בכרטיסי ראדאון 9800 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוגיית ה- OC בכרטיסי ראדאון 9800

shlomid

Recommended Posts

כן, עדיף כרטיס של ספיר

כמו שאמרתי, ספיר בדר"כ יגיעו עם סמסונג, 2.8 או 3.3

זה לא וודאי, אבל הסיכוי מספיק גדול

בקשר לפורומים, ממש לא בעיה למצוא, אבל הנה ת'רד די ממצה

http://www.rage3d.com/board/showthread.php?s=21acdbf6f020b05ce9e41073668ed471&threadid=33695811

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה 9800NP של ATI עם זיכרונות של אבל רשום 322 מה זה אומר?! 3.2 או 3.3 ??

יש בכלל מצב לעשות לכרטיסים של ATI כי אני יודע שב 9500 פרו הקודם שלי שהיה ATI היה צריך להחליף ביוס.

גם פה זה אותו מצב ?

טוב.. לא רציתי "להקפיץ" אז ערכתי ..

בכל מקרה אני עכשיו באמת מבולבל >:( אני קניתי ת'כרטיס שלי והייתי בטוח שאני קונה ATI אבל נראה לי שקיבלתי ..

ראיתי את הביקורת הזו : http://www.rage3d.com/reviews/Sapphire/sapphire9800/ ולפי כל הבדיקות אחד לאחד

יש לי בדיוק את אותו כרטיס! עם אותם הזיכרונות ואותו PCB .. איך אני יכול לדעת האם יש ATI או ??

תודה על העזרה .

נ.ב כדאי בכלל לנסות לעשות ? כי גם ככה נראה לי שהכרטיס עובד במשחקים על טמפ' גבוהה .. אם אני אעשה יש מצב

שאני יהרוס אותו ? רצוי לציין שאין לי מיוחד בשבילו וגם המארז שלי והטמפ' בפנים לא משהו.. 45 מעלות בממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי בקנדה sapphire 9800 יש לי עליו 3.3

רק כרטיסי הרדיאון 9800 הראשונים קיבלו "בטעות" 2.8 שזה הראם של פרו שהמהירות על הנייר שלו היא 350Mhz אם יש לך 2.8 אז אתה יכול להריץ פרו blind!

אני הגעתי ל339 עם הכרונות שלי שזה פרו... ואני חושב שאחרי שאני אשים עליהם הם יעשו עוד כמה מגה הרצים(בהצלחה לי ;D)

חבר שלי קנה מ פיסי הרדוור

ATI 9800 OEM כי ואני די בטוח שהוא קיבל פאוור קולור כי על הסטיקר על גב הרטיס כתוב R98-C3 צשהו כזה... ואני זוכר שפאוור אוהבים לקרוא לכטיסים שלהם ב סי3... אבל יש לו INFINEON 3.0ns

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם אומרים שאני לא אוכל לדעת איזה כרטיס יש לי ובתרדים אתם רושמים כל הזמן שפאוור קולור זה כרטיס גרוע ??!

הרי אם הכרטיסים הם אחד לאחד אותו הדבר מבחינת זיכרונות ו PCB אז למה לא לקנות פאוור קולור?! במיוחד שהוא יותר זול..

לא נראה לי שאי אפשר לזהות . יש איזה דרך ואני באמת לא יודע איך.. אם למישהו יש עוד רעיון יהיה נחמד לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...