בעיה בלוח אם, צפצופים + מחשב קורס. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בלוח אם, צפצופים + מחשב קורס.

אורח

Recommended Posts

עברתי על המדריך הזה כבר, בקשר לזכרונות הם תקינים, הבעיה היתה בגרסה של התוכנה, ניסיתי גרסה אחרת והרצתי אותה במשך כ15 שעות ולא היתה שגיאה.

זה פצפוף ארוך של כמה שניות ואני עדיין חושב שהבעיה בספק כי כמו שאמרתי לא משנה איזה OC אני עושה ברגע שאני מכבה ומדליק את המחשב הוא קורס.

אני אשדודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא עונה לי על השאלה.

1. תזהה בדיוק לפי המדריך למשתמש את הבעייה שהצפצופים האלה משוייכים אליה. הם לא סתם שם ויכול להיות שאתה מפספס את הפתרון ש"נשמע מול אוזנייך".

2. בשלב הזה תשכח מ-OC. ניסית ללא OC בכלל ? מה התוצאה ?

3. מה התוצאה של איפוס ?

4. מה התוצאה של להוציא מהמחשב כל דבר מלבד מקלדת ועכבר ? האם ללא התקן חיצוני כולשהו הכל עובד בסדר ? ייתכן ובעייה בהתקן חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. במדריך אין צפצוף אחד ארוך.

2. כן, אני בלי OC.

3. לא עוזר.

4. ניסיתי, לא עוזר.

אפילו קניתי UPS כי אמרו לי שזה אולי בעיה בחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. נסה להוציא את כל מה שמחובר ללוח האם מלבד הכרטיס מסך (אני מבין שאין כרטיסמ סך פנימי כאן ואי אפשר להוציא גם את הכרטיס החיצוני).

2. אם כרטיס המסך שלך מחובר לספק הכח, האם תוכל לחבר אותו ע"י חיבור שונה ?

3. האם תוכל להחליף כרטיס מסך ולשים במקום (ממחשב אחר או לקחת מחבר לשעה) כרטיס מסך אחר ?

תוצאות ?

*תערוך את הכותרת וההודעה הראשונה כדי שיכנסו ויעזרו לך כי זו לא בעיית MEMTEST86 יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.הוצאתי את הזיכרונות ובדקתי ועדיין יש את זה, זהו אין עוד שום דבר מחובר.

יכול להיות זה הספק?

2. אין, יש רק חיבור אחד לכרטיס מסך, 2 חיבורי PCI -E כאלה.

3. לא :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שרציתי לבדוק, אם מדובר בספק.

אני אגיד לך מה. באשדוד יש את www.iqpc.co.il. תלך לשם, תבדוק עם מכשיר בודק אם זה הספק. זה לא אמור לעלות כלום כי זה בדיקה של רגע (חיבור המכשיר הבודק הקטן ולראות אם כל נורות המתחים דולקות) ואם יבקשו כסף וזה יהיה הספק אז מחיר הבדיקה לבטח ייכנס למחיר הספק החדש שתקנה.

ואם זה לא הספק, בדוק את כרטיס המסך. את כרטיס הרשת המובנה תוכל לבדוק ע"י ביטולו במנהל ההתקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אל תשכח לעדכן אותנו אחרי הביקור בחנות. הרבה חבר'ה נעלמים, לא מעדכנים איך נפתרה הבעייה וזה חבל כי לא לומדים למעשה מה השתבש לעתיד.

2. על הדרך תנסה למצוא שמה באיזו חנות את המכשיר הבודק עצמו. הוא יעזור לך לתמיד לאבחן בעיות ספקים. הנה תמונה:

http://images.google.co.il/images?hl=iw&q=psu%20tester&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

הנה תוצאה של ספק עובד:

Img_0009.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...