Top Gear is back!!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Top Gear is back!!!

Axel Foley

Recommended Posts

עשיתי טיול דומה ברומניה, רק שביקרתי בקונסטנצה (נקודת ההתחלה, איפה שהם ראו גודש של מכוניות האקזוטיות) לקראת סוף הטיול. את המעבר בכביש שחוצה את הרי הקרפטים, אותו הכביש שנראה בסוף הפרק (שהוא הארוך בכל אירופה אם אני לא טועה), אני לא אשכח אף פעם! דווקא בגלל שעברנו אותו ברכב רחוק שנות אור מהשלישייה שבפרק, הנופים היוו אטרקציה גדולה יותר מהנהיגה המפותלת. אם כי למען האמת, קשה לי לחשוב איך אפשר לכייף בכביש הזה מאחר והוא מאד לא חלק וחוץ מכמה קטעים בודדים הוא לא נותן אפילו חסד של כמה דקות נסיעה מבלי להכניס את מערכת המתלים לעבודת פרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כל הרעיון בכביש כזה ,הקסם בו ביחס לכבישים אחרים (שהם לרוב פיסות אספלט ישרות ) הוא שהוא מדמה את אותה הרגשה שתרגיש במסלול מרוצים (ובתמונות מילמעלה אפשר באמת ליראות כמה חלקים שניראים בדיוק כמו מסלולים מפורסמים ) ,ההרגשה שאין לך רגע של חסד ,ושהאדרנלין זורם .

עם אתה רוצה להנות מהנוף ולשייט במהירויות גבוהות אז בשביל זה קיים האוטובאן (עם אתה באירופה ) או הHighway 1 (באמריקה ,כמבון שזה מעט יותר מעוקל ומעניין והרבה יותר איטי מהאוטובאן ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת התוואי שלו אין ספק שהוא מציע ריגושי נהיגה רבים, אלא שאיכות האספלט - כיאה למדינה מהגוש הקומוניסטי לשעבר - גרועה במידה כזו שזה מאד מאד (מאד) לא פרקטי לנהיגה מהירה. ואם להוסיף על כך, שים לב שהרומנים מעולם לא טרחו להתקין גדר הפרדה צדדית, אפילו לא בסיבובים. נכון, בנהיגה מהירה זה גם ככה לא היה מציל אותך, אבל גם בשימוש שהכביש יועד לו (נסיעה מנהלתית) אין שום דבר שימנע ממך לצלול מאות מטרים מטה, היישר אל מותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב (תקן אותי עם אני טועה ,בכל זות אתה הייתה שם) שבכביש זה יש כל כך הרבה תנועה ,לכן הסיכוי שתיגרם לך תאונה (עם אתה נוסע במהירות רגילה ולא מופרזת ) הוא מיזערי .

מה גם שכלי הרכב שהם נסעו בהם נועדו לנהיגה כזו (נכון שהם לא חדים כמו מכונית בקטגוריה של הספורט ,כי בכל זות הן gt ) והן הרבה יותר בטוחות לנהיגה שם מאשר הטיוטה קורולה הממוצעת שלנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...