התלבטות לגבי החלפת ראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי החלפת ראוטר

BloodFist

Recommended Posts

אז ככה, הראוטר שלנו כבר דיי מראה סימנים שעבר זמנו אני מניח, הרבה התנתקויות (הראוטר מתנתק אבל המודם פועל כרגיל)

וגם לאחר הרבה נסיונות וכו' כדי לבדוק שזאת באמת בעיה בראוטר ומסתבר שכן.

אז חשבנו על 2 אופציות,

יש לנו אפשרות לקבל מבזק ראוטר "בחינם" עם התחייבות, ובכל מקרה אני מתכננים להישאר בבזק אז פה אין שום בעיה,

השאלה היא איך הראוטרים שלהם, ואיזה מבינהם הכי טוב, איזה "לדרוש?".

והאופציה השניה שהיא פחות עדיפה כי צריך להוציא כסף זה לקנות ראוטר חדש, עכשיו קודם אני רוצה לבדוק את האופציה הראשונה ואם לא יתאים אבקש עזרה גם לגבי האופציה השניה.

תודה.

עריכה: שכחתי לציין שאני גולש במהירות 10 מגה בNGN אם זה בגלל משנה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון להשאר בבזק לפחות שנתיים, לך על ה-DSL-2650U -- נתב אלחוטי עם אפשרות לחיבור מדפסת ודיסק חיצוני שעושה את העבודה ולא יעלה לך אגורה. סקירה שלו כאן -- http://www.netcheif.com/Reviews/DSL-2650U/DSL-2650U.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב לפי הסקירה, וכן אנחנו מתכננים להישאר לפחות שנתיים, כמו כן אנחנו גם לא מתכננים כרגע שדרוג לרשת בתקן N אז אני מניח שהG יעשה את העבודה.

לפי מה שכתוב שם (אתה כתבת לא?) לא תהיה לו בעיה לעמוד בעומסים? יש לנו 7 מחשבים מחוברים לרשת כאשר 2 מהם בד"כ עם הורדות והשאר שימושים רגילים, וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי בסוף את ה2650.

הרכבתי אותו היום בסה"כ אני מרוצה, יש את כל האופציות הנחוצות לי, מהראוטר הקודם סידרתי נקודת גישה בקומה למטה,

ניסיתי לסדר נקודת גישה ללא שימוש בכבל ז"א רק אלחוטית ועברתי לפי המדריך של אבל לא הצלחתי, ונראה כאילו עשיתי הכל כמו שצריך,

ובאיזשהו שלב של הנסיונות נשברתי ואמרתי שאני כבר מחבר כבל וזהו.

מה שכן נראה לי שהסתבכתי קצת עם כניסה לרשת, משומה כל מחשב שניסיתי לא הצליח להתחבר אלחוטית לרשת כאשר שמתי סיסמא, למרות שהיא הייתה מסודרת כמו שצריך.

ולנקודת גישה לא הייתה כל בעיה להתחבר גם לאחר הצבת האבטחה מחדש.

בכל מקרה תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...