דוסים vs אינטל - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דוסים vs אינטל

argaman_bergman

Recommended Posts

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

:lol:

תראה איך הם צצו - ועוד בלי בושה פונים אלי :bash:

עכשיו אתה מבין מר giloman למה כתבתי שזה לא מתאים לפה

ואתה קורא לאנשים מתנשאים? הגמל לא רואה את הדבשת שלו?

זה לא מתאים לפה כי פה אתה יותר חשוף לביקורת על השטויות שיוצאות לך מהפה, גם אין פה את הנימה האישית שאתה צריך... :la:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני יש טעות אחת פאטלית שאתה עושה.

אתה אומר שמה שכתוב בתורה באמת קרה . אני אומר שזה המצאות .

בדרך כלל כשמישהו אומר שמשהו קרה ומישהו אחר אומר שהוא לא קרה אז חובת ההוכחה היא על זה שאמר שהדבר קרה.

חובת ההוכחה היא עליך!

אז קדימה , תוכיח שהיה אברהם ומשה ויציאת מצרים , קדימה !

תבין רוני היהדות היא שקר אחד גדול ואם יש אלוהים הוא שם אותנו פה כדי שנהנה ונחווה את החיים החומריים ולא כדי שנבזבז אותם בלהתכונן לעולם הבא.

אם אנחנו פה כדי להתכונן למוות בואו נעשה התאבדות המונית וזהו , נגמור עניין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החרדים הורסים לילדים שלהם את החיים- אז נו תביא לי הוכחה שכל החרדים הורסים לילדהם את החיים?[כתבתי כלום, כי כך אתה מתבטא] וכו' וכו'.

כל נערה שבמקום ללמוד ולפתח קריירה מוצאת את עצמה דוחפת עגלה עם תינוק בגיל 18.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני יש טעות אחת פאטלית שאתה עושה.

אתה אומר שמה שכתוב בתורה באמת קרה . אני אומר שזה המצאות .

בדרך כלל כשמישהו אומר שמשהו קרה ומישהו אחר אומר שהוא לא קרה אז חובת ההוכחה היא על זה שאמר שהדבר קרה.

חובת ההוכחה היא עליך!

אז קדימה , תוכיח שהיה אברהם ומשה ויציאת מצרים , קדימה !

תבין רוני היהדות היא שקר אחד גדול ואם יש אלוהים הוא שם אותנו פה כדי שנהנה ונחווה את החיים החומריים ולא כדי שנבזבז אותם בלהתכונן לעולם הבא.

אם אנחנו פה כדי להתכונן למוות בואו נעשה התאבדות המונית וזהו , נגמור עניין .

תדע שאתה גורר אותי לזה - אתה הופף את הדיון לדת-ואמונה.

הכל התנהל פה כשורה שדובר רק על הפגנה.

אתה פנית אלי לא אני אלייך, אתה כותב שהתורה אינה אמת -אז חובת ההוכחה עלייך .

אני יכול לכתוב שאתה לא אדם אלה חייזר שמתכתב איתי ממאדים, הרבה אפשר לכתוב אבל תביא איזה קושיה סתירה לתורה.

ואתה קצת מצחיק- איך אתה מגיע למסקנות סתם מהרגש ? התורה היא שקר וכו'.. ואני מדבר עלייך אישית אין לך שום טענה מבוססת ובכל זאת מגיע למסקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה הטענה נגד התקשורת היא לא מראה את הצדדים הטובים בחרדים, בוא לכל ישיבה ותראה שכל רב נגד אלימות

התקשורת גם לא מראה את השיחות שאני מנהל עם החברים שלי בהרצאות משעממות וגם לא את השיחות חולין בעבודה שלי בבוקר בזמן ששותים קפה. מה הפואנטה שלך? למה שהתקשורת תצטרך להכנס לישיבות כדי לחפש אנשים שהם נגד אלימות (ולמה נראה לך שמישהו ייתן להם להכנס לישיבה בכלל)?

הרי אותם פורעים לא זורקים אבנים על שוטרים וקוראים להם נאצים בחצר ביתם או בחדר השינה - הם עושים את זה במרכז ירושלים לעיני כל. אז בבקשה, אני רוצה שגם ההתנערות של העדה החרדית מהמעשים שלהם תהיה לעיני כל.

לא נולדתי אתמול, הטענה שלך שהתקשורת "לא מראה את הצדדים הטובים בחרדים" פשוט לא מחזיקה מים בכלל. התקשורת מראה את מה שהחרדים רוצים להציג; אם הם היו רוצים להציג התנערות מההתפרעויות האלו, הם היו יודעים לעשות זאת - כמו שהם יודעים תמיד לסובב את התקשורת לצרכים שלהם.

אני רוצה לראות את העיתונאי שיבוא אליו רב מכובד בעדה החרדית ויאמר לו "אני רוצה לומר בשידור חי לכל עם שהמתפרעים בירושלים לא מייצגים אותנו, את העדה החרדית" והעיתונאי יסרב. אבל ברור לך שזה לא יקרה - ברור כשמש שאף אדם בעדה החרדית לא יעיז לרמוז אפילו על זה שיש בה איזשהו פגם ועוד לדבר על זה בתקשורת החילונית הכופרת (נראה לי שחרדי יעדיף להתאבד מאשר לעשות דבר כזה).

אז כאמור, אני לא מכליל - אני רק מציין את מה שאני רואה. ומה שאני רואה זה 1,500 מתפרעים שמקללים שוטרים ומשליכים עליהם אבנים, ואף אדם בחברה החרדית שלא מגנה אותם אפילו במרומז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדע שאתה גורר אותי לזה - אתה הופף את הדיון לדת-ואמונה.

הכל התנהל פה כשורה שדובר רק על הפגנה.

אתה פנית אלי לא אני אלייך, אתה כותב שהתורה אינה אמת -אז חובת ההוכחה עלייך .

אני יכול לכתוב שאתה לא אדם אלה חייזר שמתכתב איתי ממאדים, הרבה אפשר לכתוב אבל תביא איזה קושיה סתירה לתורה.

ואתה קצת מצחיק- איך אתה מגיע למסקנות סתם מהרגש ? התורה היא שקר וכו'.. ואני מדבר עלייך אישית אין לך שום טענה מבוססת ובכל זאת מגיע למסקנות.

אתה פשוט אידיוט .

איך אפשר להוכיח שמשהו לא קרה?

אני אמצא עדות של היסטוריון מתקופת אברהם שכתב שאברהם לא קיים ? אבל אם הוא לא קיים אז למה שהיסטוריון יכתוב עליו?

אני יודע שזה קצת עמוק בשבילך אבל תנסה להבין בעזרת המוח ולא בעזרת התורה הקדושה והכל יכולה

כשאתה אומר שמשהו קרה ואני אומר שהוא לא קרה חובת ההוכחה היא תמיד עליך קולט?

כשמדובר על מאורע היסטורי חובת ההוכחה היא תמיד על האדם שאומר שהדבר קרה. נקודת המוצא היא ששום דבר לא קרה ואם מישהו רוצה שיחשבו שקרה משהו הוא

צריך להוכיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiniMizer

אז מה בכל זאת ציטטת רק דבר אחד מכל מה שכתבתי לך.

אם התקשורת היית עושה ביננו כתבה אז היא היית צריכה להראות את כל הצדדים אבל לא כך קורה במקרה של דמות חרדית.

התקשורת לא מראה שהרבנים נגד אלימות ,ואני בחיפוש קל מוצא את זה, התקשורת מכלילה על כל החרדים שהם כאלה, עם כותרות ענקיות שאין דומה לה, ממקום שתדגיש שמדובר במגזר מתוך העולם החרדי [העדה החרדית] היא מכללה על כלום- אפשר לראות תגובות של כתבות איך השנאה מופנת לכל אדם עם כיפה שחורה.

ממליץ לך לעבור על זה וגם על תגובות שלי שם http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?cat_id=24&topic_id=2713668&forum_id=4142

הנה שוב אתה מכליל -אניכנראה כותב לקיר.

מדוע אתה כתוב שכל החרדים הם כמו אלה שבהפגנה? כמה פעמיים אני יכול לחזור?

אפילו הבאתי לך קישורים שיכולים לעזור לך ולהראות שאפשר לפנות לרבנים שלהם ובודאי למגזרים האחרים שאין להם שום חלק בהפגנה,והבאתי את ההבדל בין העדה החרדית ולשאר המגזרים שהיא דוגלת סלידה לחלוטין ממשלה חילונית ולא מכירה בה.

אתה משקר לעצמך ,שמתי לך כמה קשורים שפנו מהתקשורת גם לרבנים שלהם שמציינים לא לאלימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, אני שואל א' אתה מגיב על ב'.

אמרתי לך כבר שבמקרה הזה לא התקשורת צריכה לחפש בנרות ולהראות שיש רבנים שנגד אלימות, אלא אותם רבנים צריכים לבוא מיוזמתם ולהביע בפומבי את מורת רוחם מהמתפרעים בירושלים.

למה הם לא עושים זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא צריכה לחפש ,היא יודעת את זה אבל לא מציגה [אתה לא יודע לפי איזה סוג אנשים מתנהל התקשורת החילונית, שמאלנים שלא כל כך מחבבים אדם בדמות חרדי]

תקרא את הקישור ששמתי הוא עונה על הכל בפירוט ותוכל גם לשאול בנושא זה אותי פה.

קודם כל כתבתי לך שהעדה החרדית זה מגזר סגור ואינו מכיר בממשלה חילונית וכדומה..ואינו לוקח כספים מהמדינה ואין להם לפנות לתקשורת החילונית כי הם לא מאמינים בה.

הרבנים שלהם מפרסמים כרוזים וגם בשיעורים נגד אלימות, רבנים אחרים במגזרים שונים מי שפונה אליהם מקבל הסבר גם לא לאלימות, כל אדם שקצת מכיר יהדות יודע את זה, כל אתר שמציג יהדות ושאלות ביהדות מציין בנושאים אלימות- לא לאלימות.

שהתקשורת החילונית עושה כתבה על המפגינים היא צריכה להדגיש שהרבנים שלהם נגד אלימות, אבל ממקום זה היא מראה את ההפך שהכל מאושר על פי הרבנים.

שים לב איך התדמית של אדם חרדי בכללי הוא - פאנטי,פרימיטיבי,מסוכן ונטול חשיבה.

אני לא צריך לחזור על מה ששמתי בקישור- תקרא אותו בעיון ואת התגובות שם ואם היו לך שאלות- שאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, למה שהיא תדגיש שהרבנים שלהם נגד אלימות? האם בהפגנות אלימות של חילונים התקשורת מדגישה ש"מנהיגי החילונים" הם נגד אלימות? לא. אבל עדיין מנהיגים של כל "המחנות" יוצאים לתקשורת ומתבטאים בגנות האלימות מיוזמתם, כי הם יודעים שאם לא יעשו כן יראו בהם ובמתפרעים מקשה אחת.

אז אתה עצמך מודה שהחרדים לא מכירים בתקשורת החילונית ולא מאמינים בה (אבל כספים מהמדינה הם לוקחים יפה מאוד. בוא תבדוק מה הקצבה שמקבל תלמיד ישיבה ואז תשווה אותה לקצבה שאני מקבל כסטודנט באוניברסיטה ותוסיף לזה את המסים שאני אשלם אחרי שאני אסיים את התואר) - ועוד מטיל על התקשורת את האחריות לתור אחרי רבנים שיסכימו להתבטא בתקשורת נגד המתפרעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שוב תסלף את מה שאני כותב אין לי אלה- לא לענות לך.

מתי כתבתי שהחרדים לא מכירים בתקשורת?

אני אישית חושב -שבאמת אין לתת לתקשורת אמון אחרי שהיא מכלילה,הרי אדם שמתקרב ליהדות מגלה דברים אחרים

שאל כל חוזר בתשובה, והוא יספר לך כמה שונה המציאות החרדית לעומת זו המוצגת בכלי התקשורת [שמכלילה]. החוזר בתשובה המגיע לבני-ברק ונכנס לישיבה - מגלה עולם הפוך לגמרי מזה המוצג בכלי התקשורת.

א. במקום רבנים שלטניים ומסיתים - החוזר בתשובה מגלה רבנים חכמים ונחמדים המבינים ללב הדור הצעיר, המוכנים להקדיש מכוחם ומזמנם עבור כל אדם מתוך אהבה אמיתית.

ב. במקום ציבור רובוטי הנשמע לרבנים בעיוורון - החוזר בתשובה מגלה ציבור שעוסק כל חייו בקריאה ולמידה, בוחן ולומד כל פסק הלכתי בעיון, ומגלה דיונים ביקורתיים חריפים גם בין גדולי הדור, שלא מוכנים להתפשר על האמת, דורשים, חוקרים ומתפלפלים - וגם מעודדים את הציבור לחקור ולדרוש כדי ללמוד ולהחכים.

ג. במקום מרדף בלתי פוסק אחרי כספי המדינה - החוזר בתשובה מגלה אנשים המקדישים את חייהם עבור הקב"ה, משפחה, אשה וילדים. הוא מגלה ציבור שהתורה עומדת בראש מעייניו, והמוכן להקריב מכספו וחיי מותרות עבור מטרות נעלות פי אלף.

ד. במקום אנשים סגורים, עצבניים ואלימים המצטופפים ככת מסוכנת ומיסתורית - הוא מגלה עולם פתוח עם אנשים נחמדים, אופטימיים, השומרים על כבוד הזולת, מרבים בצדקה ובחסד, אנשים ששומרים מאוד על לשון נקייה ודיבור מכובד, אנשים שנזהרים שלא לרכל ולא לפגוע באיש, ונוסף לכל זאת - גם אנשים חכמים, חושבים ומאוד אינדיבידואליים [כל אדם עם השקפה והבנה משלו כלפי החיים].

ה. במקום עולם של חבורות חבורות של אנשים מלאי מחלוקות שנלחמים על השקפות - הוא מגלה עולם של אנשים החיים יחד בהרמוניה וכבוד הדדי, ההולכים כולם על פי אותו שולחן ערוך, והמגלים כולם כבוד כלפי תלמידי חכמים וגדולי הדור.

ו. במקום חרדים השונאים חילונים שנאת מוות - החוזר בתשובה מגלה שהחרדים מרחמים על החילונים, רואים בהם אחים שטעו בדרך, מנסים לעזור להם ולקרב אותם בכל הזדמנות.

ז. במקום אשה שהיא מכונת ילודה מנוצלת חסרת מחשבה ובחירה - החוזר בתשובה מגלה שהאשה נמצאת במרכז הבית של כל משפחה חרדית, כל אשה היא אינדבדואלית, זוכה לכבוד ויחס מבעלה. הוא מגלה שהנשים עצמן רוצות לבנות משפחות גדולות ולבנות "בית של תורה", הוא מגלה שהנשים החרדיות לומדות מתמטיקה ומדע בתיכונים, ועובדות באינספור מקצועות מעניינים. הוא מגלה שיש לנשים הרצאות משלהן, רבניות, הצגות וחברה.

אני כתבתי שהעדה החרדית] מגזר מתוך עולם החרדי [כמה אפשר לחזור על זה]

"[עדה החרדית] חסידי סאטמר ונטורי קרתא לעומת זאת, אינם מקבלים את הניתוח ההלכתי הנ"ל, וסבורים שיש להתנער לחלוטין מכל מוסדות המדינה. הם גם לא מוכנים לקחת כספים מן המדינה [אפילו לא ביטוח לאומי], על אף שהמדינה לוקחת מהם כספי מסים. נטורי קרתא וסאטמר סבורים שאסור לקחת מן הליסטי כספים - אפילו יהיו הם שייכים לך, היות וכרוך הדבר בהתייחסות אליו ואל חוקיו כליגיטימיים"

שהתקשורת מציגה דבר -היא צריכה לכתוב את כל האמת, הרי כל מי שקורא כתבות על ההפגנות מהתקשורת החילונית ישר מבין שהכל מתנהל על ידי הרבנים וכנראה שם מלמדים אותם איך לשרוף פחים ולזרוק אבנים, אבל הראתי לך איך הדבר אינו נכון. אבל לתקשורת לא איכפת יש לה את הסיבות שלה מדוע זה טוב לה [אם היית לפחות קורא את הקישור אז לא היית חוזר על זה]

רבנים שיוצאים נגד אלימות.

השאלה היא - איזו תצלם אותו? - איזה ערוץ יפרסם את דבריו? האם יהיו אלו ערוצי התקשורת המחפשים של אקשן ומלחמה? האם יהיו אלה העיתונים החילוניים הרוצים להראות את ירושלים בוערת? האם יהיו אלה תחנות הרדיו הרוצות לספר על מפגעי החרדים?

בכלליות קול החרדים לא נשמע, ואף אחד לא מייצג אותם נאמנה בפני החילונים.

הכותרת: "הרב X יצא נגד בחור שהצית פח זבל בהפגנה, וטוען שהוא לא נשמע להוראת הרבנים" נשמע הרבה פחות מעניין מהכותרת: "אש ועשן בעיר הקודש. בהוראת הרבנים נעשתה עוד הפגנה בה נראו מעשי אלימות של חרדים והוצתו פחים ברחבי ירושלים".

יש לא מעט רבנים שאומרים את דעת ההלכה, ויוצאים נגד כל סוג של אלימות . אבל האם אתה באמת חושב שמישהו יתייחס לדבריהם ויפרסם אותם?

הרי התקשורת רוצה לצייר את הרבנים כמסיתים לפורענות, בתור מנהיגים המעודדים אלימות, כדיקטטורים שהציבור נשמע להם בעיוורון. התקשורת יוצרת את הרושם שרבנים פוסקים לזרוק אבנים על חילונים בשבת.

זאת כשלמעשה כל הרבנים גינו את כל מקרי האלימות בהפגנות

סתם ככה לגבי בחור ישיבה ולסטודנט אז אתה אומר שהתקציב לבחור ישיבה מהממשלה גדול יותר? אני רוצה להבין לפני שאני מביא לך ביסוס אחר.

אגב כל הנושא של שנאת חרדים בהכללה -כבר חז"ל ידעו זאת

וכך בדיוק אומרים חז"ל שיקרה באחרית הימים:

בעקבות משיחא חוצפא יסגא [לפני בוא המשיח החוצפה תהיה רבה], ויוקר יאמיר: הגפן תתן פריה, והיין ביוקר [יהיו פירות ותבואה, ואף על פי כן המחירים יהיו יקרים], ומלכות תהפך למינות [השלטון של הממשלה באותם ימים תהיה מושחתת וכופרת במצוות התורה], ואין תוכחת [ואנשים לא ירצו לשמוע תוכחה ], בית וועד יהיה לזנות [גם אנשי בית המחוקקים של הממשלה יעסקו בזימה ובפריצות]... וחכמות סופרים תסרח [תלמידי החכמים ולומדי התורה יהיו מבוזים], ויראי חטא ימאסו [יתייחסו בזלזול לשומרי המצוות], והאמת תהא נעדרת [רוב האנשים לא ידעו מהי האמת ויהיו מלאים בספיקות]. נערים פני זקנים ילבינו, זקנים יעמדו מפני קטנים, בן מנוול אב, בת קמה באימה, כלה בחמותה, אויבי איש אנשי ביתו, פני הדור כפני הכלב, הבן אינו מתבייש מאביו. ועל מה יש לנו להשען? על אבינו שבשמים" [מתוך משנה סוטה, פרק ט', משנה טו].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמשניא את החרדים הם החרדים בעצמם

אתה מגן עליהם ומבין אותם במקום לצאת נגדם

אתה דורש מהציבור ללכת ולחפש מי נגד ההפגנה ?

איפה עובדיה יוסף שלך בדרשה השבועית ???

אתה מלא בשיט וזו עובדה .

כמו שאמרתי אתם מוליכים את העם מצריימה , כבר נאמר , כדי שמשהו רע יקרה , מספיק שבן אדם טוב לא יעשה כלום !

תורה - פפפחחחח עליך ועל עובדיי האלילים שכתמותך , כבר נאמר לא תעמוד על דם רעיך , הינה אתה והציבור שאתה מייצג עומדים על הדם , אתם אלו שריכים לגנות ולפעול במסגרת שלכם כדי להפסיק זאת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...