צביעת סינק מבלי לפגוע בביצועים - כיצד? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צביעת סינק מבלי לפגוע בביצועים - כיצד?

djelectric

Recommended Posts

טוב בפשטות, אני רוצה לצבוע גוף בצבע שחור, גוף בעל צינורות נחושת וסנפירי אלומיניום

כיצד אפשר לעשות זאת מבלי לפגוע בביצועי הקירור, הכוונה היא, באיזה סוג צבע ניתן לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין בזה אבל סתם שאלה, למה אתה צריך לצבוע את הגוף קירור? אני מניח שאם הייתה דרך לעשות את זה אז החברות שמייצרות את הגופי היו מייצרות גופי מעוצבים כמו שדואגים לכ"מ עם כיסוי מעוצב או תאורות לד למאווררים ואפילו בתוך ספקי כח (מסתבר שעושים את זה, גיליתי שהספק כח שלי מכיל תאורה של לדים בצבע כחול כזה) כנראה לאנשים יש להם מארז עם חלון או סתם לפרפקציוניסטים שרוצים שגם מה שלא רואים יהיה יפה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמכיר אותי יודע שאני משקיע כמעת 0 זמן במודינג, ומודינג זה כמו יצירת אומנות - כיף להכין ונעים לעיניים.

אין פה הרבה חוכמות.

הקירור הוא S1 אשר יחובר לכרטיס בעל PCB שחור, יתווסף מאורר בעל לד כחול. זאת בערך התמונה שיש לי בראש, נשמע לי פשוט יפה זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אביב, לא חסר בשוק סינגים בצבעים שונים (שחור - הכי נפוץ), אבל אני מניח שזה צבע מיוחד, שלא מבודד את העברת החום.

אני מניח, שהצביעה הכי טובה, היא צביעה כימית - אבל זה מאוד יקר והצבעים מאוד מוגבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן רוב הסינקים הצבועים נצבעים ע"י ציפוי כימי בצבעים מבוססי מתכת למראה יפה ופגיעה מינימאלית בביצועים. אני לא חושב שזה ישים בתנאי בית. ניתן לנסות ולמזער את הפגיעה, אבל לא להמנע ממנה לחלוטין.

בנוסף, אני חושב שכדאי להזכיר שחוץ מעניין הולכת החום יש את עניין העמידות בחום. היטסינק של יכול להגיע לטמפרטורות כוויה, וממש לא כל צבע יעמוד בעינוי שכזה לאורך שעות כל פעם במשך תקופות ארוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב הצבעים האיכותיים כתוב עד איזו טמפ' הצבע עמיד.

אך אלו לרוב צבעי מכונית - מה שבמקרה הזה כלל לא מתאים.

dj-ElectriC,

על מה אתה מתכוון לשים את הסינק?

בכל מקרה, אני מציעה שתרד מהעניין - אלא אם יש לך בבית בריכות כימיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

טוב בלי שראיתי את הדיון שלך פתחתי דיון דומה :)

אני מעוניין לצבוע S2 בשחור, או לארגן פאסיבי שחור כלשהו:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=442230.msg3787375

הבעיה עם אנודייז שהוא עובד רק על אלומיניום לדעתי ובצלעות הללו יש היטפייפ של נחושת.

שלחתי היום מייל לכמה מפעלים שמבצעים ציפויים על מתכות בשאלה אם זה אפשרי, נראה אם מישהו מהם יחשוב שבכלל שווה להם להתעסק עם זה.

נראה לי שכבר יהיה לי יותר פשוט לחתוך חלק שמתלבש על הליבה הגראפית ועליו להדביק סינק שחור של Alpha.

אבל אני אחכה לראות תגובות ולקבל את הכרטיס לידיים לפני שאני אחליט איך להמשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנודייז, מתבצע בתהליך אלקטרוליזה, בתוך חומצה עם פגמנט.

בדרך כלל נהוג לבצע אנודייז לאלומיניום וטיטניום.

אני דיברתי בזמנו עם אלגת לגבי אנודייז ורוד, המחיר היה יחסית יקר כ260 שקל כי זו בריכה עם פגמנט בהזמנה.

לגבי אנודייז שחור או גוון טיבעי, המחיר יורד לכיוון ה170-200 בדרך כלל כי הם מחזיקים בריכו כאלה באופן קבוע.

http://www.algat.co.il/HTMLs/article.aspx?C2004=12236&BSP=12149

ענבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...