הורדת טורנט בודד מעל 60 חיבורים נתקעת,אבל 2 הורדות עם יותר מ100 חיבורים לא נתקעת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדת טורנט בודד מעל 60 חיבורים נתקעת,אבל 2 הורדות עם יותר מ100 חיבורים לא נתקעת

Class889

Recommended Posts

הקונפיגורציה שלי היא כזו ,כרגע אני מחובר עם ראוטר של EDIMAX BR6204WG (שאני מאוד מבסוט ממנו הן באלחוטי והן בחוטי) מחובר לכרטיס רשת המובנה של הלוח שלי(מפרט אפשר לראות למטה/בצד).

לפני שאני מספר על הבעיה אני רק רוצה לציין שאני עם 7, ולהזכיר לכם שלWIN 7 אין הגבלה של חיבורים.

הבעייה דיי מוזרה: בהורדת טורנט יחיד ברגע שאני עובר את ה63 חיבורים להורדה התוכנה עולה למאמץ של 50% והטורנט נתקע, דרך NetLimiter אני רואה שהטורנט עצר ולא משנה באיזה מהירות זה יורד,אפילו על 20 KB/S .

אז אמרתי לעצמי טוב זה בטח הראוטר, אז התחברתי לאינטרנט עם המודם, Aztech 600E בתור מודם! ולא בתור ראוטר.

גם כשהייתי מחובר רק עם המודם ברגע שזה הגיע ליותר מ63 חיבורים שוב הטורנט נתקע,התוכנה עוד מגיבה והמעבד על 50%, אם אני לוחץ על STOP ואז RESUME ההורדה ממשיכה והמעבד יורד חזרה ל0.

בדקתי גם עם כרטיס רשת אחר, של RealT, ואותה הבעיה.

עכשיו מה שממש מוזר כאן זה שאם אני מגביל כל הורדה למקסימום של 60 חיבורים, אז אני גם יכול להגיע ל80 וגם ליותר אם אני מוריד כמה ביחד והכל יפעל חלק.

מה הסיבה לדעתכם? יכול להיות בגלל שכל הזמן כל המערכות הפעלה שהייתי איתן היו מגבילות את מספר החיבורים? ובגלל זה שהיה מוגדר בתוכנה "ללא הגבלה" אזי לא היה לי את הבעייה הנ"ל? ומשום שאני כרגע משתמש בWIN 7 שמס' החיבורים לא מוגבל, אני סובל מהבעייה הזו?

רק בשביל הרקורד אני עם 4מגה של ונטוויזן.

האם יש לכך פיתרון? האם זה נורמלי? מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את כל האופציות ששם אך שום דבר לא עזר. תודה בכל מקרה :|

האם יש אפשרות שזה המחשב עצמו? לדוגמא הצ'יפסט? למרות שאני התקנתי חדשים מעבר למה שמותקן עם המערכת הפעלה.

אני ממש לא מבין מה גורם לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...