שר התחבורה: ייתכן שגיל הרישיון יעלה ל-19 או 20 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שר התחבורה: ייתכן שגיל הרישיון יעלה ל-19 או 20

benor

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3802956,00.html

אני מסכים, שאף אחד לא חסין בפני תאונות בשום גיל. אבל לרוב, ילדים בני 17 מושפעים מלחץ חברתי, ולרוב פחות בוגרים מאדם מקביל שסיים צבא או נמצא בזמן הצבא. אני מבין שלחוק הזה, יהיו השלכות רבות ומתנגדים רבים. באופן כללי אני בעד. לדעתי, זה מטופש להשוות את זה לנתינת לנערים בני 18 או לשימוש בטנק/מטוס. יש מצב של ברירה ויש חוסר ברירה. לדעתי, קבלת בגרות נפשית לפני שמקבלים רשיון ליד כלל לא תזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שישנה בעיה במצב הנוכחי, אך יש לטפל בבעיה עצמה ולא בסימפטום. הבעיה היא חינוך, נהיגה בקלות ראש היא רק אחד מהסימפטומים.

לא יתכן שאזרח במדינה מספיק טוב בשביל למות בשבילה במהלך שירותו בצבא, אך לא מספיק טוב בשביל לקבל רשיון נהיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוחח כמה שזה מדינה מפגרת.

מענין איך החייל יעשה בצבא רישיון אם הגיל המינימלי הוא נגיד 19 חח

מי שמחוקק את החוק הזה

אז שיעשו ישר גיל 50 כי אז אתה כבר לא מושפע מאף אחד!

זה פשוט הורג אותי שבגיל 18 יכולים לטוס על מטוס להחזיק (נשק השמדה המוני) להפעיל טנק או בולדוזר

ליהיות אחראי על חיים של אחרים ולדעת שהאחריות נמצאת בידים שלו.

אבל רישיון הוא לא יכול לעשות? :kopfpatsch: איזה מדינה מפגרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט הזוי .

אנחנו גם ככה מפגרים כמעט בכל תחום שקשור לרכב ,אז עכשיו גם נמנע יכולת תנועה של בני נוער ? אחרי זה שלא יתפלאו כולם למה בניי הנוער ישתו אלכוהול וישתמשו בסמים אפילו יותר ,כי כאשר בן נוער לא יכול לברוח מהישוב שלו ,ואין לו מה לעשות בלילות ,התוצאות הן כמובן רעות .

ונכון שאני מעדיף שלא יהיה צעירים חסריי אחריות על הכביש ,אבל הגבלת הגיל זה לא הפיתרון ,ועם אתם מתכוונים להגביל ,אז לפניי זה יש לשפר את התחבורה הציבורית בצורה משמעותית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה לא יקרה

ב. דבילי לחולטין, גם אם רוצים ליישם את זה צריך קודם למצוא אלטרנטיבות.

אני חייל כבר כמה חודשים ומלא פעמים קורה לי שהאוטובוס שלי מדלג תחנות כי אין מקום אפילו לעמוד, וכשיש לי מזל ואני עולה אז צריך להידחס אחד על השני שזה פשוט ביזיון. נכון להיום אוטו הוא בגדר חובה לבנאדם שמתנייד הרבה וזה לא משנה אם הוא בן 17 או 20 ומעלה.

אני כבר מחפש לעצמי אוטו, למרות שזה הוצאה כספית לא קטנה פשוט אין ברירה.

חינוך ולימוד יעזור במקצת אין ספק, גם אין ספק שהגיל משפיע מאוד על צורת הנהיגה אבל אני לא רואה איך משנים את זה חוץ מאולי לתת לכל צעיר להיכנס ב50 קמש בקיר בטון, אולי אז הוא יבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הוא הורדת הגיל המותר לנהיגה במכונית פרטית ל16, העלאת הגיל המותר למכירת אלכוהול ל22, וליגליזציה של מריחואנה, שתהווה תחליף לכל הסמים הקשים שילדים לוקחים (אלכוהול, חגיגת, אקסטה, וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הוא הורדת הגיל המותר לנהיגה במכונית פרטית ל16, העלאת הגיל המותר למכירת אלכוהול ל22, וליגליזציה של מריחואנה, שתהווה תחליף לכל הסמים הקשים שילדים לוקחים (אלכוהול, חגיגת, אקסטה, וכו').

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...