מישהו פה עבד באבטחת טיולים פעם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה עבד באבטחת טיולים פעם?

iakovl

Recommended Posts

חברות כוח האדם שוחטות אותך. יצא לי פעם לשמור עצמאית עם מישהו ששמר דרך חברת שמירה. על 6 שעות שישבתי עם אקדח בחגורה

וקראתי ספר ומדי פעם הלכתי 20-30 מטר קיבלתי 420 ש"ח. האדם השני היה מישהו בן 67 שסחב קרבין ותיק עזרה ראשונה קיבל מתוך

זה 170 ש"ח!!! אפילו לא 50-50! אם הוא לא היה סוחב תיק עזרה ראשונה הוא היה מקבל 150 ש"ח. תעשה את החשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנסות לא דרך כוח אדם (חבר של חבר שעובד במוסד כלשהו), ולהוציא תעודת מע"ר (מוסדות מעדיפים לקחת לטיולים מלווה שהוא גם מאבטח וגם מגיש עזרה ראשונה, לשלם לו קצת יותר ולחסוך כסף על אדם נוסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל כנראה דרך חברת מסלולים (מישהו שמע עליהם?) שיושבת בנשר

עושה קורס הסמכה של 4 ימים ומתחיל בשכר של 230 יומי גלובלי (השכר בגדול 200 אבל אני לוקח על עצמי את עלות הקורס אז השכר מוגדל)

אחרי זה נעשה הסמכת מע"ר תוך כדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מקורס מע"ר יש גם צורך ברשיון נשק?! נכון? אם כך, כיצד זה פועל?

נשמע כמו עבודה משעשעת, נחמדה אם אתה בקטע של טיולים וקצת לדרוך את הארץ ולקוות שתיפול עליך איזה כוסית בטיול.. :P (בהנחה ואתה פנוי :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי במסלולים, די סטנדרטיים יחסית לתחום, לאלון יש קריזות, כל עוד אתה לא מתרגש מזה שטמבל מלא חשיבות עצמית צועק עליך פה ושם (הוא מדליק את עצמו, מחמם את עצמו, צועק עם עצמו ומרגיע את עצמו). תזכור שהמדד היחיד לכמה עבודה תיהיה לך זה טיב היחסים שלך עם אורית. פרגן לה.

אם קורנל עדיין שם אל תבטח במילה ממה שהוא אומר ותזכור שכל דבר שאתה עושה או אומר בנוכחותו מועבר ישירות לאלון ולפעמים גם מוקצן בשביל הווסאח, שיהיה בכיף ותטייל עם נעל טובה, זה יציל אותך. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...