ניגון אודיו מהמחשב בצורה אלחוטית עם מגבר קיים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניגון אודיו מהמחשב בצורה אלחוטית עם מגבר קיים

ido2

Recommended Posts

יש לי מערכת עם מגבר, ולפטופ, אך מדי פעם אני מתנייד בחדר או סביבו ואין לי אפשרות למשוך איתי כבל למערכת.

רציתי לשמוע הצעות להעברת אודיו בצורה איכותית למגבר. אם יש אפשרות גם ל 5.1 לסרטים זה יהיה נפלא (לפעמים אני מנגן איזה סדרת ב HD), אך לא חובה, עיקר הצרה זה שמיעת (2 ערוצים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאביט היה מכשיר שנקרא AirPace שיודע לעשות את מה שאתה רוצה.

הנה קישור לסקירה שלו כאן באתר:

http://hwzone.co.il/reviews/sound/airpace

אני בסוף עברתי ל-SB3, אך עד אז השתמשתי בו לעיתים, והוא בהחלט עשה את העבודה.

בארץ הוא לא נמכר, ואני לא יודע עד כמה הוא נמכר בחו"ל, אך תנסה לבדוק באיביי אולי תמצא אחד כזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SB3 מעביר רק , אני מעוניין להעביר את כל אודיו מהמחשב. היה לי ולא התאים לצרכים שלי (לצרכים שלי, אני עדיין חושב שזה מכשיר מעולה!).

מצאתי את ה AIRPACE באיזה חנות נידחת בארה"ב, מקווה שיש להם במלאי, זה יצא משהו כמו 85$ + משלוח לארץ. יקר! אבל נראה, אולי אני אמצא פתרון אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט לא זול בשבילו. מצד שני אין בעיה להעביר איתו כל דבר שהוא סטריאו (ייתכן שאפשר לגרום לו להעביר גם DD בתנאים מסוימים).

אגב, בדקת האם אפשר בכל זאת להעביר עם ה-SB3 דברים מעבר למוזיקה? כי בעיקרון אין לו בעיות להעביר קבצי אודיו שהם DTS דרך יציאה דיגיטלית אם משאירים את הווליום על מקסימום (לא ניסיתי אישית). אני יודע שגם יש תוכנות שיודעות לחלץ את האודיו ולשלוח אותו לכל רכיב שיושב במחשב. תנסה לבדוק באתר של ה-SB אולי יש פלאג-אין שמתאים לזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...