"ארה"ב: 3 שנות מאסר לאדם ששכב עם סוסה" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ארה"ב: 3 שנות מאסר לאדם ששכב עם סוסה"

EasyPooper

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3800380,00.html

ממש רומן, הגבר חזר מהכלא (בו הוא ישב כי הוא ידע סוסה) לסוסה שלו, ואחרי שיכנועים רבים שהיא היחידה בחייו התחילו חיי המין 2.0 ביניהם

עד שהחוק האמריקאי הפריד בינהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה, תוקן.[br]פורסם בתאריך: 5.11.2009 בשעה 15:26:23

מסכנה הסוסה ... אף אחד לא שאל אותה ... אולי זה היה סקס בהסכמה.

אמריקאים ... לכו תבינו.

אבל איזו תשוקה תיהיה לה אחרי שאהובה יחזור מהכלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נס שהבן אדם עדיין חיי

זה סוס זוגיה אחת והוא מודבק לקיר כמו טפט :screwy:

גם כשסוסים "עושים" זה עם זה

עם הסוסה לא רוצה היא תתחיל לבעות בו ......

קניראה שהייתה לסוסה תעות בזיהויי ..... :lol:

בטח הילד שלהם יראה כך

kent1.gif.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לכם שסוסים ( חיות ) לא נהנים / נהנות מיחסיי מין :s05:

מיותר לציין את קופיי הבונובו ואת הדולפינים שמקיימים יחסיי מין על בסיס קבוע , דולפינים אפילו נצפו מנסים לקיים יחסיי מין עם בעלי חיים אחרים וכמובן שלא לדבר על הכלב של השכנה שמאונן לך על הרגל .

בספר פרפר ( הנרי שרייר , אבל קבלו תיקון זה בספר ההמשך "בנקו" ) מסופר על אסיר באי שהיה מקיים יחסיי מין עם אני חושב פרה וכאשר שיחררו את הפרה במסדר זהוי היא רצה ונעמדה עם התחת שלה כלפי האסיר , כלומר היא רצתה שהוא יתקע אותה או לפחות מתורגלת - חחח בוא נגיד ככה , אם הפרה הייתה סובלת היא לא הייתה באה אליו, חוץ מיזה ידוע שרועי עיזים הולכים עם מגפיים - חחח , ( לא חשוב )

ואם בביסטלייתי עסקינן רציתי לספר בדיחה על רובינסון קרוזו וכו' , אבל בקום זה אתם יכולים לראות את הסרט "כל מה שרצית לדעת על המין ולא העזת לשאול " של וודי אלן ואני מקווה שאמצא קישור לנושא הרלוונטי : ( בקטע הזה ג'ין ווילדר הוא רופא שמגיע אליו פציינט "סטוורוס מילוש מארמניה שמאוהב בכיבשה שלו )

http://www.youtube.com/watch?v=g-7kXnfXyXc&feature=related

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לכם שסוסים ( חיות ) לא נהנים / נהנות מיחסיי מין :s05:

ברור שנהנים

אבל זה לא נורמלי/טבעי

ששני מינים שונים לגמרי מקיימים יחסי מין

שלא נדבר על הפרשי גודל של אברי המין

לסוס יש כמעט מטר !

לא ניראה לי שהסוסה סמה לב בכלל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ריכוז קצות העצבים הגודל לא קובע ( חחח ) אבל יש לאבר המין הנקבי בצורה כזו או אחרת להתאים את עצמו לדרגה מסויימת , אבל אם אינני טועה , לאדם יש אבר מין גדול מאוד ביחס לגודלו ו / או משקלו , ( אני אינני בקי בזה במיוחד יש כאן אנשים שעוסקים בביאולוגיה יותר מימני )

לסיכום : אולי הוא לא הכאיב לה ( חח ) אבל היא הסוסה בטוח הרגישה . ( עכשיו שאני חושב על זה גם הוא היה צריך את החיכוך כדי לסיים את האקט , כך שחיכוך הוא הדדי )

יש סיפורים עתיקים על ביסטלייטי ומלבד זה יש לזה שם כניראה שהוא לא הראשון בהיסטוריה - זו סטיה מינית ( לא יודע גם פעם אמרו שהומואים זה סטיה מינית אז לך תדע מה יגידו עוד כמה שנים , אני כל עוד יש הסכמה והסוסה בוגרת , שיבלה , והסוסה הייתה בת 21 כפי שמצויין בכתבה והסכמה לדעתי זה אם הסוסה משוחררת ויכולה לצאת מהאקט בכל רגע נתון - חחחח ) ( תרנגולת זה קצת בעיה כי צריך להחזיק אותה תוך כדי אז היא לא יכולה להשתחרר , אבל סוסה היא עומדת לבד )

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%96%D7%95%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%94

250px-Khajuraho-Lakshmana_Temple_erotic_detal3.JPG

תבליט בו נראים גברים המזדווגים עם סוס. התבליט מצוי על קיר חיצוני במקדש הינדואי של האל לקשמי בעיר קהאג'וראהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי "עשיתי" כמה "בהמות" בחיים שלי , זה שהן הלכו על שתיים זה לא אומר שהן לא היו חיות וחוץ מזה אני בן אדם עם ידע נרחב ( אתה יודע משעמם לי אז אני קורא אנציקלופדיות מתוך שיעמום - חח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...