טרייד אין של מצלמה ועדשות פילם בדיגיטלי - בארץ או בחו"ל? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טרייד אין של מצלמה ועדשות פילם בדיגיטלי - בארץ או בחו"ל?

callMeAl

Recommended Posts

יש לי מצלמת CONTAX G2 עם שלוש עדשות במצב כמו חדש ומאחר וכל ענין הפילם כבר לא רלוונטי היום והמצלמות הדיגיטליות כל כך טובות, אני חושב על טרייד אין. לצערי החברה לא קיימת כך שאני אצטרך להיפרד מהעדשות המעולות. מכל מקום, מה לדעת המבינים כדאי לעשות, טריידאין בארץ בחנות מומלצת או לחכות עד שיזדמן לי לטוס לחו"ל?

דרך אגב, את המצלמה הזאת השגתי בטריידאין בארה"ב לאחר שהגב שלי נשבר (ועוד חלק מסוים בגוף :lol:) ממצלמת מדיום פורמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ תקבל יותר על ציוד בעסקה פרטית מאשר בטרייד אין בחנות. תפרסם בארץ ותראה כמה מציעים לך, אין לך מה להפסיד.

לציין שלציוד שלך כנראה אין הרבה דורשים, במיוחד בשוק קטן כמו (מצד שני, גם ההיצע אפסי), כך שזה עניין של מזל.

במקביל גשש בפורומים בחו"ל כמה הציוד שלך שווה שם.

ד"א, לפחות חלק מעדשות G ניתן להרכיב עם מתאם על ביונט מיקרו 4/3 של אולימפוס/פנסוניק (קרופ X2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בהתאמת עדשות מה-RF הוא המרחק שבין קצה העדשה לחיישן, שהוא קטן למדי במערכות אלו. מערכת מיקרו 4/3 מאפשר התאמת עדשות RF די בקלות, בלי בעיה של פוקוס לאינסוף ובלי הכנסת עדשות נוספות למערכת בזכות הקרבה הרבה של הביונט אצלן למישור החיישן. למערכת הזאת יש מתאמים לעדשות OM ישנות, לעדשות הברגה M42, לעדשות לייקה וגם לחלק מעדשות G. אין ירידה באיכות אבל יש קרופ X2 (ז"א ש-50 מ"מ הופכים ל-100).

ובכלל הבוז לקיוסרה שהרגה את אחד ממותגי המצלמות המכובדים ביותר שהיו אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...