Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 498 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אני אומר תודה לאל על כל משחק שאין בו ישראלים/ערבים... אנגלים עושים פחות רעש.. :P

מסכים ב100%.

בMMORPGS כשהייתי משחק בגיל צעיר יותר זה היה בולט פי כמה וכמה.

עריכה:

הרגע פתחתי את המולטיפלייר ולהפתעתי סטים עצר אותי והתחיל להוריד אפדייט של 130MB למשחק, מה שבטח ובטח לא נראה כמו אפדייט לסינגל (לא שיש סיבה).

ההנחה שלי היא או שזה מוריד ללא סיבה מיוחדת את אחד הMAP PACKS, או שיש אפדייט רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

UPDATE נהדר!

הוסיפו barebones, אמנם יש perks (וחבל שכך..), אבל אין KS Rewards, ז"א שאין בוסטרים! BOOSTERS-PWNED! סליחה על ההתלהבות פשוט ש.. חזר לי החשק לשחק.. חבל שאין מוד שלכולם יש SCAR או AK או UMP (או וואטרבר..) וכולם ללא פרקים וללא KS, כך השחקן הטוב מנצח תמיד (בניגוד למטולים או G18 AKIMBO...) ;D

וסחטיין, spiix117 (אתה עומרי..?). חלק מהמשימות ממש בלתי אפשריות על veteran.. בטח חרשת לאללה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השגתי את כל הפרקים פרו! אפילו LAST STAND וSITREP (תודה לRIPLET ולאחי שעזרו לי בכך שפיזרו קליימורים במפה)

ושיניתי קצת את העבודות ואת השמות ;D (תיכף תבינו את סיבת החיוך)

בא לי קצת לפרט לכם על העבודות

idioticsfuckingidiotics.th.png

עכשיו אני אסביר

BLACK POTATO-עבודה רגילה, UMP, מרת'ון, סטופינג, נינג'ה.

UNSEENABLE-סקאר מושתק עם OMA COLD BLOOD וSITREP PRO

BOLD-הרובה AUG HBAR וקוראים לזה בולד כי זה רובה עבה, כמעט כמו RPD

APPLE-סתם צלף

SKY THERMAL-צלף עם טרמי וסקיי בגלל שרציתי צבע תכלת ושחכתי איך אומרים תכלת באנגלית :P

WIERD GREEN-סתם עבודה שאחי הכין לי להראות לי כמה מהר M4A1 טוען עם SOH.

BLUE FFA-הולך להשתנות לBLUE PILLOW, כי VECTOR מושתק הוא עדין ורך כמו כרית ( :lol: ), עם נינג'ה סטופינג וסקבנג'ר

FAVELA GUY-מיני UZI כי לחלק מהברזילאיים בSP יש MINI UZI, כמו הBLUE FFA (PILLOW) רק עם עוזי.

ANOTHER -עוד צלף רק עם BARRET

GREEN THERMAL-אין לי מושג למה קראתי לזה ככה :smile1:

BARRET עם טרמי

:biglaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, כנראה שהיינו יותר מידי אופטימיים לגבי העדכון ,משומה נכנסתי לשחק, פתאום הופיעו עוד יותר צ'יטרים, משהו הזוי, אבל צ'יטים מוגזמים, זה ממש GOD MODE, אתה לא יכול אפילו לזרוק מטול, אתה ישר מת ,לא משנה איפה אתה, נתקלתי בזה במודים :

DOM

SND

FFA

TDM

בקיצור, ברובם, כל כך עצוב, והם עוד משחררים מפות חדשות, אין להם אלוהים אלה, אני נשבע לכם,

וג'וני ,תפסיק לחפור על שטויות :-*

איך יש לך סבלנות לחשוב על הקלאסים שלך יותר מידי?

אצלי הכל מבולגן, ממש לא איכפת לי, שם TAR-21 ,SNIPER,UMP ומתחיל לפרק מוחות כל הדרך אל הניוק :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניצלתי את ההזדמנות הזאת (חשבתי שאין צ'יטרים) ויש דאבל להמשיך לטפס בסולם ולחצתי על כפתור הפרסטיז'.

(כן, חשוב לי ש100% מהדרגות שלי יהיו עבודה קשה ולא טרמפ על איזה האק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כח למשהו לפרט לי איזה נשקים ופרקים אני לא אמור לקחת? (בניגוד לאמנת ג'נבה של הנובים)

מטול ו- G18 כבר הבנתי ויש גם איזה shutgun שהאשכנזים לא מרשים בפסח או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא מכתיבים אחד לשני באיזה נשקים להשתמש, אם אתה רוצה להשתמש בG18 ומטול תעשה את זה רק תדע לך שבקלאן זה לא מקובל, ואחרים גם יראו בך נוב. מעניין או לא מעניין אותך זה כבר עניין שלך, רק שתדע שבCODים הבאים זה לא יהיה, שרת מוקדש זה אומר בלי מטולים.

חלק גדול מהמשחק הוא אתגר, ומה הוא אתגר במולטיפלייר?

התשובה היא אתגור עצמי, ברגע שיש לך שקשה לשלוט בו ואתה עושה את זה לא רק שאתה נהנה יותר, נוצר לך חשק לשחק.

be proud to use it, be pouder to master it.

חבר'ה שמשחקים עם מטולים לא ממש יודעים להשתמש טוב ברוס''רים, למה? כי למה להם... יש להם פתרון פשוט לחיסול בלי להתאמץ אז מה אכפת להם ירי.

וכשאני מדבר על סקיל ביריה אני מדבר על זה שאתה נהפך לאיימבוט, כל אויב שזז לך בטווח הראיה יראה כדור בראש בתוך עשיריות השניה.

דוגמא טובה לנשק שקשה לשלוט בו? צלף Intervention

או רוס''ר FN FAL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...