Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 496 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פעם אחת שיחקתי סבטוג' לקחתי פצצה ראשון הטמנתי והצלחנו להגן עליה, זה לקח רק הטמנה אחת. נראה לי הוא נגמר אחרי איזה שתי דקות וחצי.

דרך אגב היום קניתי את הG500 עכבר מדהים איזה מישהו לא הפסיק לקרוא לי aimbotter', WH ואפילו גוד מוד, חחחח התחננתי שידווח עלי כבר רק שישתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו לנצח משחק סאבוטאז' בפחות מ5 דקות D:

זה קורה לי הרבה כי בדר"כ אני היחיד שבכלל מנסה להטמין את הפצצה וכולם מתקמפרים ומנסים להשיג הריגות קלות. כמה פעמים הצלחתי לסיים תוך דקה, פשוט רצתי, חטפתי את הפצצה הטמנתי אותה ושמרתי עליה עד שהיא התפוצצה (דרך אגב, BLAST SHIELD מאוד עוזר כי תמיד מנסים להרוג אותך עם רימונים כשאתה מטמין את הפצצה או שומר עליה).

לפני כמה ימים עשיתי את זה, ובסיבוב השני קלטתי שכל הקבוצה שלי הם סנייפרים שמתקמפרים ולא מנסים בכלל לבצע את המשימה אז אמרתי להם שיפסיקו להתקמפר ושיעזרו לי להטמין את הפצצה, אז הם התחילו לקלל אותי למה אני בכלל רוצה שהמשחק יסתיים מהר :kopfpatsch:

בגלל הגישה המפגרת הזאת אני בקושי משחק בסבוטאג' ובמודים השונים, אני תמיד מרגיש שאני ה"פרייאר" היחיד שבכלל מנסה לבצע את המשימה ולא אכפת לו מההריגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת שיחקתי סבטוג' לקחתי פצצה ראשון הטמנתי והצלחנו להגן עליה, זה לקח רק הטמנה אחת. נראה לי הוא נגמר אחרי איזה שתי דקות וחצי.

דרך אגב היום קניתי את הG500 עכבר מדהים איזה מישהו לא הפסיק לקרוא לי aimbotter', WH ואפילו גוד מוד, חחחח התחננתי שידווח עלי כבר רק שישתוק.

למה לא פשוט השתקת אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

21.70? זה בכלל אפשרי..? כמה זמן חרשת על זה אה? אני השגתי את התוצאה אחרי איזה 25 דקות של מאמצים.

אהה הבנתי אתה הורדת את הזמן של ה accuracy. אני לא מתייחס ל accuracy, אלא כמה תכלס ("פיזית") יצא לך. לא יודע כמה accuracy הייתה לי, אבל כנראה המון כי לא פספסתי ירייה ועשיתי איזה 6 הריגות כפולות (one shot 2 kills).

ואני אוהב שקוראים לי צ'יטר. זה מחמיא לי.. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה הבנתי אתה הורדת את הזמן של ה accuracy. אני לא מתייחס ל accuracy, אלא כמה תכלס ("פיזית") יצא לך. לא יודע כמה accuracy הייתה לי, אבל כנראה המון כי לא פספסתי ירייה ועשיתי איזה 6 הריגות כפולות (one shot 2 kills).

....

יצא לי זמן אמיתי 21.70

נכנסתי ממש לקטע של זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי זה מעצבן, תלמד להפסיד לפני שאתה מתחיל לשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

psychuil- התלבטתי אם אתה תהיה הראשון שמקבל פה אזהרה והיית מאוד קרוב.

לכל מי ששכח איפה הוא- HWzone לא תומכים בתוכן לא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...