Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 491 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

לא יודע, אמנם MW2 מפותח יותר, כל הGOOD OLD STUFF בCOD4 שלא מלאים בחוסר בלאנס ודברים שכל נוב יכול לנצל פשוט הופכים אותו למשחק טוב יותר.

וזה ממש לא DEDI SERVERS שהופכים אותו לטוב יותר, הייתי בכיף משחק בו עם IWNET כלעוד זה לא היה עושה בעיות.

הנשקים בו קצת פחות מגוונים, יש פחות פרקים ופחות הסוואות, אבל בסה"כ הכל מאוד BALANCED ואין יותר מדי BS במשחק, השחקן הטוב יותר תמיד ינצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

MW2 המשחק הכי מתסכל ששיחקתי בחיים שלי

גועל נפש

לא הפסדתי במשחק או משו

פשוט גועל נפש,בלי קשר לכלום

גועל

נפש

ושוב,גועל נפש,וזה לא מאית מהגועל שמגיע למשחק הזה

FU IW

עריכה: אחלה מפה סיימון

go cod4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק טוב. למען האמת לדעתי בתחום המשחקיות אחד מהטובים שיצאו אי פעם.

הבעיה היא כל מה שמסביב , התחברות לשרתים , שאין שרתים ייעודיים וכדומה..

הלוואי והבעיה באמת הייתה מסביב, ולא בשורש המשחק והדברים שבונים אותו כמו הKILLSTREAK SYSTEM והPERK SYSTEM, שלא לדבר על הנשקים וחוסר הבלאנס הכללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תפסיק לשחק בו ותלך ל COD4 שאתה מדבר עליו כלכך הרבה?

רק שכחתי לשאול אותך.

הת'רד נועד לכל אחד שיביע את דעתו ומחשבותיו על כל נושא שקשור, לא נאה לך סתום ת'פה ואל תהייה ממורמר. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שכחתי לשאול אותך.

הת'רד נועד לכל אחד שיביע את דעתו ומחשבותיו על כל נושא שקשור, לא נאה לך סתום ת'פה ואל תהייה ממורמר. ;)

חבר'ה, למה לקחת קשה? כולה משחק ....

סימון, זה רק אני או שהFAVELA נראת פה יותר טוב מMW2?

בכל מקרה, אני ממש מצטער על הסינונים אתמול, כל הרשימה בערך שלחה לי הודעות שאבוא לשחק, חשבתי שאבוא ומאז אני כבר לא זוכר כלום (נרדמתי :facepalm:), אז מתנצל מראש, תבינו אותי, תקופה לא קלה :-*

עוד משהו, באמת אנשים, מי שרוצה שישחק MW2 ,מי שלא? שיעבור לCOD4 או לזומה ריוונג' :-\ (סימון יוכל לדאוג לכם)

תעשו את הבחירות שלכם, לא חייב להפוך הכל לוויכוח מטופש, לי לא איכפת מספאם או כאלה, אני לא שוטר, אבל עדיין ,קצת נמאס לקרוא בערך 700 עמודים של מירמור ,אוקי ,גם אני כתבתי כל מיני שטויות, אבל צריך לדעת מתי להפסיק וכן לסתום את הפה.

שבת שלום שתהיה ,ניפגש בפארטי של חצות היום... :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עכשיו זה באמת מוגזם ,

ניסתי לשחק קצת היום, לא הצלחתי למצוא משחק בלי צ'יטרים, בחיים שלי לא נתקלתי במשחק כל כך לא מבוקר, אני לא יודע מה איתכם אבל אני מפסיק לסבול,

מי שמזוכיסט שישחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עכשיו זה באמת מוגזם ,

ניסתי לשחק קצת היום, לא הצלחתי למצוא משחק בלי צ'יטרים, בחיים שלי לא נתקלתי במשחק כל כך לא מבוקר, אני לא יודע מה איתכם אבל אני מפסיק לסבול,

מי שמזוכיסט שישחק.

קצת נמאס לקרוא בערך 700 עמודים של מירמור ,אוקי ,גם אני כתבתי כל מיני שטויות, אבל צריך לדעת מתי להפסיק וכן לסתום את הפה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...