Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 490 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

וואו, אתם ממש חופרים. אולי מספיק כבר? :עכביש:

למה ? כי אתה לא משחק? :-*

לעזאזל, בא לי לשחק, חבר'ה, :-\

אם אפשר להציע הצעה לחבר'ה הצעירים שבנינו (לפני , חיילים או כאלה שעוד לא התחילו ללמוד) ...אל תעבדו, תלמדו ותעשו חברה באותו הזמן :kopfpatsch:

זה לא טובבבבבבבבבב :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אם אתם רוצים תפתחו לכם דיון ראשי של ALTERIWNET-לא שאני בטוח שזה הכי חוקי, אבל דיי כבר! אנחנו לא קשורים לדבר הזה!! זה לא דיון ראשי של ALTERIWNET וזה גם לא יהיה, אז חלאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני כל הודעות ה"חלאס" שלך הן בין היתר "ספאם טהור" כמו שאתה אוהב להגיד. מיצינו את זה שאתה פרנואיד ספאם או משהו, אבל למה אתה חושב שמישהו יקשיב לך אם תחפור לנו פה ביציאות של "חלאס לדבר על זה ועל זה"?

כשהמנהל יתחיל לתת אזהרות ויגיד במפורש שלדבר על המוד הזה (שנחשב לחוקי ד"א) זה כנגד חוקי הפורום אז אנשים יפסיקו, בינתיים תפסיק להקפיץ ת'מונה הודעות שלך על פרש. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני כל הודעות ה"חלאס" שלך הן בין היתר "ספאם טהור" כמו שאתה אוהב להגיד. מיצינו את זה שאתה פרנואיד ספאם או משהו, אבל למה אתה חושב שמישהו יקשיב לך אם תחפור לנו פה ביציאות של "חלאס לדבר על זה ועל זה"?

כשהמנהל יתחיל לתת אזהרות ויגיד במפורש שלדבר על המוד הזה (שנחשב לחוקי ד"א) זה כנגד חוקי הפורום אז אנשים יפסיקו, בינתיים תפסיק להקפיץ ת'מונה הודעות שלך על פרש. ;)

מה המונה הודעות קשור?!

והמוד הזה הוא לא כל כך חוקי בגלל שזה כמו גנבה, גנבה מIW, לגנוב את המשחק, זה כמו CRACK. מותר לפרסם כאן קראקים? לא. אז זהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק להתעצבן על שטויות אנשים.

האם כן לדון או לא לדון על ALTERIWNET? תשאירו את זה לGMAN.

ההגיון אומר ככה - אם יש משהו שמתלבטים אם הוא חוקי או לא הדרך הבטוחה ביותר היא להחליט שהוא לא עד שגורם מחליט יקבע.

אז הגורם המחליט יקבע.

קצת שמחה במחנה S6, החשבון סטים חזר אליי מההאקר הפוץ ההוא. וסוף סוף אפשר לשחק שוב. בתקופה הקצרה הזאת שלא היה לי MW2 הבנתי כמה המשחק הזה טוב, כמה הוא underestimated לפעמים. תודה רבה עמרי על העזרה.

אודה לכם במידה ותשלחו לי הודעה פרטית עם השם סטים שלכם על מנת שאוכל להוסיף אתכם או שאתם תוסיפו אותי:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198015931137

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק להתעצבן על שטויות אנשים.

האם כן לדון או לא לדון על ALTERIWNET? תשאירו את זה לGMAN.

ההגיון אומר ככה - אם יש משהו שמתלבטים אם הוא חוקי או לא הדרך הבטוחה ביותר היא להחליט שהוא לא עד שגורם מחליט יקבע.

אז הגורם המחליט יקבע.

קצת שמחה במחנה S6, החשבון סטים חזר אליי מההאקר הפוץ ההוא. וסוף סוף אפשר לשחק שוב. בתקופה הקצרה הזאת שלא היה לי MW2 הבנתי כמה המשחק הזה טוב, כמה הוא underestimated לפעמים. תודה רבה עמרי על העזרה.

אודה לכם במידה ותשלחו לי הודעה פרטית עם השם סטים שלכם על מנת שאוכל להוסיף אתכם או שאתם תוסיפו אותי:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198015931137

נראה לי שזה יום המזל של S6

גם לי הסתדדרו הבעיות בהתחברות ואני יכול לשחק שוב! וגם הצטרפו אלינו כמה חברה, ככה שגדלנו בגדול, ובאמת, תנסו לא לשחק הרבה זמן, ואז אחרי שכן תשחקו תבינו שיש המון, אבל המון דברים כיפיים וטובים במשחק הזה, אבל הדברים הרעים הכי בולטים לנו.

תחשבו על מה שאמרתי לפני שאתם מודיעים בפורום על עוד איזה נוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב עד כמה הREPLAY VALUE של המשחק הזה מפסיד מול COD4?

COD4 כיף כמעט באותה המידה שהוא היה כיף כשרק קניתי אותו כמה חודשים אחרי שהוא יצא (כמה חבל שהפסקתי לשחק בו ליותר משנה מיד לאחר מכן)

MW2 מתחיל להמאס אחרי מספר חודשים בלבד... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב עד כמה הREPLAY VALUE של המשחק הזה מפסיד מול COD4?

COD4 כיף כמעט באותה המידה שהוא היה כיף כשרק קניתי אותו כמה חודשים אחרי שהוא יצא (כמה חבל שהפסקתי לשחק בו ליותר משנה מיד לאחר מכן)

MW2 מתחיל להמאס אחרי מספר חודשים בלבד... :(

דן, יש המון דברים שעדיפים על COD4 ב MW2, הדבר היחיד והמשמעותי שעדיף ב COD4 הוא הDEDI SERVERS, מבחינת התנועה, שליטה, גרפיקה, דינמיקה וכו',בקיצור, המשחק הזה עדיף בשבילי ועובדה שאנחנו משחקים פחות COD4 ,אני אשקר אם אומר ש COD4 זה לא אחד המשחקים הטובים שהיו אי פעם..

אבל בכל זאת, אני מחובר יותר לתנועה ולשליטה של MW2, אולי זה הרגל, אני לא יודע למה אבל זה המצב... בשני המקרים, מדובר בשני משחקים שאין להם תחרות ממשית, את זה כולנו יודעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במהלך היומיים האלה שיחקתי COD4, שיחקתי הרבה COD4.

לדעתי MW2 ברשת טוב יותר מכמה סיבות.

1 - בניית קלאס

מערכת בניית קלאס קצת יותר חכמה בMW2, אין מה לעשות. PERKS הגיוניים וכיפיים שאני רגיל אליהם.

2 - נשקים.

כמות הסוואות גדולה יותר, נשקים יותר טובים.

אחרי ACR SCAR-H VECTOR INTERVENTION כבר שום דבר לא יהיה אותו דבר :nixweiss:

הנשקים של COD4 מרגישים ג'נריים ומיושנים לייד הנשקים של MW2.

3 - אינטראקציית השחקן.

תנועה, ריצה, שימוש בנשק. MW2 קבעה סטנדרט מאוד גבוהה בעניין הזה. סטנדרט שלדעתי אין לו שום תחרות בשום משחק שראיתי עד כה.

תנועת החשקן מעולם לא הרגישה כל כך נוחה.

עכשיו בבקשה ממכם, אשרו בקשות חברות ממני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנועה, ריצה, שימוש בנשק. MW2 קבעה סטנדרט מאוד גבוהה בעניין הזה. סטנדרט שלדעתי אין לו שום תחרות בשום משחק שראיתי עד כה.

תנועת החשקן מעולם לא הרגישה כל כך נוחה.

עכשיו בבקשה ממכם, אשרו בקשות חברות ממני

בגלל זה אני כלכך אוהב את המשחק. המשחקיות פשוט מרגישה קלילה, לא כמו BC2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...