Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 313 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

M16BurstKit.jpg

יש מנגנון להרכבה.

שמתי לב שבתמונה כתוב שזה עולה 64$

שלום קוראים לי יונתן ואבא שלי רוצה לקנות לי משהו מיוחד ליום ההולדת, אז חשבתי והגעתי למסקנה, אני NOOBTUBER גם במציאות

1. מה התקציב המקסימלי? נא לציין בבירור בכותרת הת'רד! התקציב המאקסימלי שלי זה 100$

האם לנצל את כל התקציב או לנסות לחסוך? אני מעדיף לנסות לחסוך ולקנות את הM16

במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? אפשר לחרוג מן התקציב קצת רק אם מצאתם את הAK במחיר זול במיוחד.

2. מה הם השימושים הצפויים של הרובה (לדוגמא - שריפת ערבים למוות, גירוש עובדים זרים, התנקשות, הברחה וכדומה)? אני רוצה לעשות ברובה שימושים מגוונים ואני מעדיף שיכלול אפשרות לאוטומטי ולידני.

א) יש לציין את התוכניות העיקריות בהן יעשה שימוש ואת אופן השימוש (מזדמן/תדיר/לפרנסה) יהיו תוכניות התנקשות לפרנסה.

ב) במידה והרובה מיועד גם/בעיקר לפיצוצים:

* אם המטול כלול ברובה, מה הגודל ו/או רמת ההמם הטבעית (מקסימלית) של המטול הקיים (אם המטול קיים)?

* לאיזה סוג משחקים הרובה מיועד? הרובה מיועד למשחקים רבים כגון: צפייה בשמחה בדם יוצא מגופו של ילד קטן, יריות באוויר, התנקשות בחברים וכדומה

* לאילו הגדרות איכות ירייה (ACCURACY) הרובה מיועד (נמוכות/בינוניות/גבוהות) נמוכות הרי אני במילא מרסס

3. האם יש צורך בציוד היקפי (סטנד, שוט גאן, גריפ וגלאי לב וכדומה)? לא, למרות שאם אפשר להשיג את השוט גאן בגדר התקציב בשמחה.

4. האם יש רכיב בו אין צורך ברובה (חבילת כדורים למשל)? לא אין שום רכיב מיוחד

5. במידה ויש צורך ברובה חלקי בלבד, יש לציין במדויק אילו חלקים כבר קיימים ואילו צריך לכלול במפרט.לי יש רק ידיים אתם כבר תחליטו את כל השאר

6. עד כמה השקט של הרובה חשוב בסולם של 50 עד 3000 (3000=רעש בזוקי)? אני אישית מעדיף כמה שיותר, כי אז אנשים לא ישמעו את המוות שלהם בזמן שאני מרסס עליהם

7. האם מתוכנן (קל/בינוני/כבד)? האם מי שישתמש ברובה מתמצא ויודע לבצע אוברקלוק? לא, לא מתוכנן שום דבר מיוחד ברובה, אולי אחרי שהוא יכיר קצת דם אז אשדרג אותו

8. האם יש צורך לכלול גם מערכת 3 יריות בצרור (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת רובה בחנות? יש גרסאות ליריות בצרור של שלוש? את זה לא ידעתי, אבל אני מעדיף שלא

9. האם יש העדפה לרכוש את הרובה מחנות ספציפית? אם לא, די לציין איזור מגורים. כן אני מעדיף לקנות את הרובה מסקיי פיסי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן (כגון תמיכה ביריות תת מימייות או למשל דרישה למארז קומפקטי במיוחד צבע שחור/אדום/שחור)?

11. האם מתוכנן שדרוג משמעותי של המפרט בהמשך (למשל, הוספה של מערכת מטול חזקה בהרבה)? אני תמיד לוקח את הכי חזק

12. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג למטול/מערכת 3 יריות בצרור? כן כמו שכבר הזכרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בטח קומבינה מסויימת.המנגנון לא יוצר ע"י החברה שמייצרת את הנשק.

אצל האמריקאים יש הרבה קומבינות.שים לב שמודגש שהחלק אינו חוקי למכירה בקלפורניה,זה אומר משהו..

jonnyboy,תגיד לאבא שלך שיקנה לך איזולירבנד..

רפואה שלמה אח יקר ושרוט :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די סנייפר ,תודה שטעית...

הקיט הזה הוא קיט שמיועד לM16A1 בניגוד לM16A2 שכן מגיע איתו בילט-אין...

האיסור למכירה בקליפורניה הוא בגלל חוקי החזקת של מדינת קליפורניה (אאל"ט יש איסור על החזקת אוטומטי או משהו בסגנון)

לא יודע מה הרקע הצבאי שלך (האמיתי , אם יש לך בכלל) אבל מצב של BURST קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני לא מספיק שעוותת את השם שלי למטרות רשע(warbringer7 ) לקחת את התמונה שלי פה בפורום והטלת בלבול בקרב מעריציי עכשיו אתה גם מנסה לתפוס את תפקידי בתור החפרן הסדרתי?! הרצחת וגם ירשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל האמריקאים יש הרבה קומבינות.שים לב שמודגש שהחלק אינו חוקי למכירה בקלפורניה,זה אומר משהו..

לא ממש...

יש נצרת 2 מצבים לשוק האזרחי (נצור/בודדת),

ויש 2 סוגי נצרות 3 מצבים לצבאות/אכיפת חוק (נצור, בודדת, אוטומאט / נצור, בודדת, צרור), כאשר M16A1 ו M16A3 זה עם הנצרה הראשונה (אוטומאט), M16A2 ו M16A4 זה עם הנצרה השניה (צרורות)

החלק לא חוקי בקליפורניה כי בקליפורניה יש חוק נגד מכירת שיורה יותר מכדור לשניה (צרור של 3 זה 3 כדורים בשניה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי, עוד הוציאו אותי מהמחלקה, אני לא מבין על מה כל הקטע! ??? הם עושים מה זה ביג דיל! אני בטוח שאני בסדר! :cool2:

ג'וני לא מספיק שעוותת את השם שלי למטרות רשע(warbringer7 ) לקחת את התמונה שלי פה בפורום והטלת בלבול בקרב מעריציי עכשיו אתה גם מנסה לתפוס את תפקידי בתור החפרן הסדרתי?! הרצחת וגם ירשת?

warbringer8!!!!

אבל לא חפרתי :nixweiss: אני רק רציתי קצת עזרה :D ואני בסדר... בחרתי את התמונה לבד עם מנהל המחלקה שבא לבקר אותי כל כמה זמן :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די סנייפר ,תודה שטעית...

הקיט הזה הוא קיט שמיועד לM16A1 בניגוד לM16A2 שכן מגיע איתו בילט-אין...

האיסור למכירה בקליפורניה הוא בגלל חוקי החזקת של מדינת קליפורניה (אאל"ט יש איסור על החזקת אוטומטי או משהו בסגנון)

לא יודע מה הרקע הצבאי שלך (האמיתי , אם יש לך בכלל) אבל מצב של BURST קיים.

אוקיי,מודה שטעיתי בנוגע ל M16 A2.גירסה כזאת לא נמצאת בצה"ל,וזאת הסיבה שהייתי כ"כ בטוח.

תראה,לקרוא מוויקפדיה זאת לא בעיה,אבל לזלזל בידע של אחרים זאת בעיה חמורה וילדותית.

אני לא יפרט לך על הידע והרקע הצבאי שלי כי זה לא אמור לעניין אותך.

בקיצור,כנסו אלי לפרטי תרשמו לי את הפרטים ותקבלו 100 ש"ח לחשבון הPaypal..

אני חושב שמיצינו..

יום נעים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...