Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 308 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כע, כשאני רואה צ'ופר אני ממהר לשנות לקלאס נ.מ

אז אתה בהנחה שתהרג ע"י הצ'ופר,וזה לא הרעיון !

בכל הקלאסים אצלי,הסטינגר הוא הנשק המשני.מטוס של אויב לא מחזיק יותר מ 5 שניות באויר.

AC130 קצת בעייתי,הוא צריך 3 פגיעות מסטינגר בשביל ליפול..הנורים האלה כאלה דפוקים !@$!

מה זה לעזא sentiel strike ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי גם אני להשתמש בCOLD BLOODED..ולחשוב שפעם היתי מנסה להוריד מסוקים וAC בלי זה(!!!)

אני חושב שגם חשוב להוריד אותם מהר כדי שהאויב לא יצבור מליון הריגות(מה שמשנה בFFA TDM וכו') או אפילו בDOM כדי שהאויב לא יצבור מספיק הריגות לניוק ..

סנייפר בתשובה לשאלתך הSENTINEL STRIKE היתה בדיחה בדיוק כמו הדרגון זורד.

בכל מקרה כוונתי הייתה ל"זקיפים" הזכורים לטוב: http://en.wikipedia.org/wiki/Sentinel_(comics)

אם הייתי יודע לעשות מודים הייתי שם אותם במקום הHARRIERS כולל צעקות ה"עצור מוטציה" הפוגעניות לפני שהם מיירטים מישהו. גזענות לשמה.:silly:[br]פורסם בתאריך: 9.04.2010 בשעה 11:16:09

+ המפות מגיעות לPC ב4 למאי לא ידוע עדיין האם הם יעלו כסף.(ניסוח אחר יהיה"לא הוכרז רשמית עדיין שהם יעלו כסף")

http://ps3.ign.com/articles/108/1082611p1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה בהנחה שתהרג ע"י הצ'ופר,וזה לא הרעיון !

בכל הקלאסים אצלי,הסטינגר הוא הנשק המשני.מטוס של אויב לא מחזיק יותר מ 5 שניות באויר.

AC130 קצת בעייתי,הוא צריך 3 פגיעות מסטינגר בשביל ליפול..הנורים האלה כאלה דפוקים !@$!

מה זה לעזא sentiel strike ?

לא טוב לשים בכל הקלאסים סטינגר, בגלל שזה מאוד בולט ולפי קיל קאמס גיליתי שזה הסגיר אותי הרבה מאוד (במיוחד במפות כמו wasteland), בגלל שזה כ"כ גבוה מאחורי הגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!

אולי תחכה למפות החדשות?סתם תמכור כמה שיותר מהר! היתימוכר גם אבל זה אומר למכור את כל החשבון סטים שלי..ויש בו המווון משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...