Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 292 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

שאלה, אם עשיתי 4 ניוקים מתוך 5 ואני רמה 67 עכשיו, כשאני עובר לפרסטיג' ברמה 70 חזרה לרמה 1 הניוקים שלי יתאפסו ל0 ואני אצטרך לעשות שוב 5 בשביל להשלים את המשימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החלטתי להחרים את המשחק עקב היותו מנוהל בצורה כושלת ומסורסת במולטיפלייר, בנוסף לIWNET הכושל, אנשים משחקים בצורה מגעילה לגמרי, כזאת שהורסת לכולם את החוייה ואני אפילו לא מדבר על צ'יטרים והאקרים.

להתראות במשחק הבא InfinityWard, בתקווה שהוא יהיה טוב יותר smile25.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי להחרים את המשחק עקב היותו מנוהל בצורה כושלת ומסורסת במולטיפלייר, בנוסף לIWNET הכושל, אנשים משחקים בצורה מגעילה לגמרי, כזאת שהורסת לכולם את החוייה ואני אפילו לא מדבר על צ'יטרים והאקרים.

אחרי שקנית אותו החרמה לא עוזרת....

ואת הסמיילי הוא הביא ממקור חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? IW יודעים כמה מחוברים כל הזמן, וכשהם רואים כמה אנשים מתנתקים לצמיתות הם מבינים שטעו (מקווה). לא מנסה לגרום לדי ג'יי לעזוב, פשוט אומר עובדות :P

ממש איכפת להם.... הוא כבר קנה את המשחק, שילם את הכסף.

דווקא היה היו משחקים טובים בפרטיה בשישי, במיוחד שקרענו את הקבוצות שהיו מולנו :lol: . גם אתמול בערב שיחקתי קצת והיו שחקנים נורמלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק מהרגע שהמשחק יצא ואין לי מושג על מה אתה מדבר.

אומנם קשה למצוא שחקנים במודים ספיציפים כמו CTF או Sabotage אבל חוץ מזה לא נתקלתי בבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק מהרגע שהמשחק יצא ואין לי מושג על מה אתה מדבר.

אומנם קשה למצוא שחקנים במודים ספיציפים כמו CTF או Sabotage אבל חוץ מזה לא נתקלתי בבעיות.

אולי פשוט מטול רימונים, RPG, אקימבו G18 וילדים שצועקים במיקרופון לא מעצבנים אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שיש אפשרות MUTE ALL? אני מדבר עם החברים בסטים גם ככה היא אפשר לשחק בלי הסטים, זה לא שאתה צריך להתקין תוכנה צד שלישי :nixweiss:

המשחק מאוד מהנה נדיר שמישהו מצליח להרוס לי אותו. אני יותר סובל מבכיינים שכל שניה רושמים "נוב קמפר" נוב אוטו סנייפר" "נוב טרמי" בקיצור יש הכל נוב כשהם רוצים לבכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הצטרפתי לכת הבכיינים. לא קל לשים פצצה ולהגן עליה בסבוטז' כשמכל כיוון יש טובר מקומפר היטב.קלאן שלם של טוברים..התחרפנתי והתחלתי לבכות כמיטב המסורת.אבל אחרי כל הבכי זה עדיין המשחק הכי טוב שאני מכיר בנתיים למולטי.(חוץ מקוד4 שלא שיחקתי במולטי.אגב למה כל מאוכזבי קוד6 וילדיו לא חוזרים לשחק ב4? לא שאני מבין בשרתים מקומיים אבל בטח יש כמה טובים שאפשר להיכנס אליהם..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסך הכל משחק, גם אני מאוד ממורמר ,אבל הפסקתי להתעצבן כבר מזמן, זה משחק ,משחקים מיועדים לילדים,

זה העולם שלהם כנראה, הם בוחרים איך לשחק, לא אכפת להם איך לשחק, התפיסה שלהם שונה קצת, אבל חפיף, לא נמות מזה,

תזכרו, הם ילדים ,זה נועד להם...(לרוב),

אז בואו ננסה ליהנות ולהתעלם מרוב השטויות. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...